USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Харкові поліцейський вкрав 2000 доларів у водія

1 Вересня 2016 10:17
Поліцейські в Харкові влаштували справжнє беззаконня, - інформує Newsoboz.org з посиланням на podvodka.

Незаконно перекривши дорогу, поліцейські проникли в автомобіль водія, вкравши 2000 доларів у бізнесмена.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
DEXTER Показати IP 1 Вересня 2016 10:30
3.14ідраси
123 Показати IP 1 Вересня 2016 10:47
И форма новая и машины и Грузинская начальница, а полиция все та же!
007 Показати IP 1 Вересня 2016 11:19
Та це ж Орджонікідзе))))))) Ні ну правильно робить коли він їх мягко кажучи дрючить, але що вони вкрали 2000 баксів то не вірю))) Але мужик "танк " закони знає і давить їх поповній і по ділу. Говорю так як слідкую за його випусками в ютуб. Нормальний блогер. Робота типу VITALINO і ZPSANEK
лучани Показати IP 1 Вересня 2016 13:22
Для чого дурачка показувати. Вліплять пару штрафів і заспокоється.
007 до лучани Показати IP 1 Вересня 2016 14:13
Ото вся ваша проблема і сходиться до того, що такі як ви бігом платите штрафи а не відстоюєте позицію щоб все чітко і по закону. Привикли ви так, так як по іншому невмієте!
лучани до 007 Показати IP 1 Вересня 2016 14:37
Штраф відстоюється у суді, а не хамством та бикунством. Цього ушльопка 100% притягнуть за опір працівнику поліції і за брехливу заяву про злочин.
333 Показати IP 1 Вересня 2016 13:23
Для чого ці панти галімі... Гроші в нього вкрали.... Мозгі в нього вкрали.
олег Показати IP 1 Вересня 2016 14:11
як мусора не передягай - він мусором залишиться!