USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Поліція обшукала офіс «Волиньгазу», – ЗМІ

1 Лютого 2017 20:29
У рамках відкриття кримінального провадження у ПАТ «Волиньгаз» проводили обшук.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань з посиланням на власні джерела.

Обшук відбувся сьогодні ввечері, 1 лютого.

Працівники Управління захисту економіки Нацполіції у Волинській області вилучили документи, пов’язані з розтратами та шахрайськими діями посадовців «Волиньгазу».

Наразі тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Швондер Показати IP 1 Лютого 2017 20:34
Карпоморду посадять?
Карпоморда до Швондер Показати IP 1 Лютого 2017 21:19
Я живим не дамся!
ВАДИМ до Швондер Показати IP 1 Лютого 2017 22:02
Відкупиться
Прокурор до Швондер Показати IP 2 Лютого 2017 10:47
Не посадять! Це він всю банду здав!
Колектив до Швондер Показати IP 3 Лютого 2017 15:33
Йдіть всі в ср*ку. Писак жаба душить давно))
123 Показати IP 1 Лютого 2017 20:52
Неужели. Давно пора!
АК 47 Показати IP 1 Лютого 2017 20:56
О! Кубло змій зачепили!
А ндрій Показати IP 1 Лютого 2017 20:58
За все потрібно розплачуватися,це як у супермаркеті,що хоч береш,а по переду вузол рзрахунку...
Лучанка Показати IP 1 Лютого 2017 21:00
І його, і Галямаслюкокоротю також змусять ліс валити і табуретки робити.
Андре до Лучанка Показати IP 1 Лютого 2017 21:15
Це ще не всіх...
Я до Лучанка Показати IP 1 Лютого 2017 21:20
А ти вже видно валила))))) так солодко розказуєш)))
Сусід до Я Показати IP 1 Лютого 2017 22:29
Ти за себе переживай. Що ж робити будеш? Ти ж крім того, що лижеш, більше нінащо не здатний.
8888 Показати IP 1 Лютого 2017 21:05
Нарешті взялися за волиньгазовських злодіїв. УРА !!!!
Роботяга до 8888 Показати IP 2 Лютого 2017 07:03
З ними треба боротися "ЖОСТКО", як любить казати Галянт.
Вася до Роботяга Показати IP 2 Лютого 2017 11:36
Не любить казати, а любив.
Я до 8888 Показати IP 3 Лютого 2017 10:31
Це їм за людські сльози....
123 Показати IP 1 Лютого 2017 21:13
Не радіємо так.Подивимося по кінцевому результаті...
За до 123 Показати IP 1 Лютого 2017 22:20
Кінцевий результат тільки один- це кінець злодіям.
ворон Показати IP 1 Лютого 2017 22:03
ще на луцьктепло ,та волиньобленерго днями заглянемо.....
111 до ворон Показати IP 2 Лютого 2017 05:01
Ти клоун, чого ти не заглядав як профспілки і Всякі КРавЧУчки розкрадали луцьктепло а як зараз нормально працюєдиректор то ти с....ка біжишь туда...
ворон до 111 Показати IP 2 Лютого 2017 09:40
а ми нові, після майдану прийшли
Будя до ворон Показати IP 2 Лютого 2017 07:17
Чого не провіряв Луцьктепло
Путин Показати IP 1 Лютого 2017 22:22
Я проти, пацани. Робіть шо небуть, шоб не паліво
Іван Показати IP 1 Лютого 2017 22:45
Поліція - Ви Супер !
Анонім Показати IP 1 Лютого 2017 22:57
Обшук відбувся сьогодні не ввечері, а з самого ранку і до вечора.
Малєжик до Анонім Показати IP 1 Лютого 2017 23:48
І не розтрата і шахрайство, а хлопці взяли те, що належить їм! Мабуть в цей день в Газі витрати на туалетний папір сягнули місячної норми.
Токсикоману до Малєжик Показати IP 2 Лютого 2017 00:09
Жалкуєш, що не попав в вбирально? )) Понюхати хотів?))
Анонім до Токсикоману Показати IP 2 Лютого 2017 11:39
Значить правда, що вср...сь.
Аноніму до Анонім Показати IP 3 Лютого 2017 15:39
Тебе справді так цікавлять чужі унітази?)) Поцікавсь, може робота мийника туалетів знайдеться і буде тобі щастя)))
Анонім до Аноніму Показати IP 3 Лютого 2017 18:38
Коли посадять твоїх босів, то якраз тобі прийдеться пошукати таку роботу-мийника параш.Досить вже тримати такого клоуна, як ти. Що злякався, що так мінуси ліпиш і коментарі в підтримку злодіїв. НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ!!!!
Ой до Малєжик Показати IP 2 Лютого 2017 07:19
А як же ДРЕС-КОД ?
Ало Показати IP 2 Лютого 2017 06:59
А на роботу сьогодні йти ? Все відключено ж, будемо пити каву....
Мешканець Показати IP 2 Лютого 2017 08:11
Що зараз заспіває Діма Фірташ?В Німеччині вже засудили двох його спільників.Хлопці з Волиньгазу просто пішаки,але грошиками вертять справно і немалими.Пора націоналізовувати газовиків і обленерго в придачу,там ситуація не краща.
Фірташ Показати IP 2 Лютого 2017 10:52
Славко! Ти ж обіцяв мені без мене не тирити нічого поки я за кордоном!
Тень до Фірташ Показати IP 3 Лютого 2017 20:09
Один воришка стащил мой кошелёк... А я выколол ему глаза! Честный обмен.
123 Показати IP 2 Лютого 2017 10:55
А куди дивиться цілий директор з економічної безпеки маслій? мабуть він дивиться в іншу сторону.
Земляк до 123 Показати IP 11 Лютого 2017 18:41
Дивиться, як би то вкрасти і підставити когось, щоб прикрити свою ср...ку. Це не людина, це пот....ра . Нічого не довго йому залишилось, менту...
Народний суд Показати IP 2 Лютого 2017 12:21
Тепер ця с*ка буде жерти вишні....
Народний суд Показати IP 2 Лютого 2017 12:23
коментар було видалено
Газконтора Показати IP 2 Лютого 2017 13:34
Все,сушіть сухарі-Коротя,Галянт,Карпомиз енд компані.Фірташ такі проколи не прощає.Спіть і тремтіть газові маріонетки.Акції на стіл і до побачення в слідчому кабінеті.За все в цьому житті потрібно платити по рахунках.Не допоможе ні "больнічка" ні Булкін.Чечоткін(розвели як котят)може підказати вихід.До сустрічі в суді...
Маслій до Газконтора Показати IP 2 Лютого 2017 17:14
Альо,,а мене чого забули ? Я у волиньгазі далеко не остання людина. Я директор безпеки.
555 Показати IP 2 Лютого 2017 16:15
ох як ви всі радієте чужій біді...Цікаво як Ви всі були на їх місці і що б робили???))))) Заробляли та бідним роздавали??? Хто ВАМ мішає так робити??? Жаба мабуть)))))))))
5559 до 555 Показати IP 2 Лютого 2017 17:01
Цікаво! Коли вони крали чуже, то це не вважали своєю бідою. На їхньому місці опиниться кожен злодій. І з яких пір крадіжка-заробляння коштів? Почитай кодекс. Заробляють біля станка на заводі, а не під час дерібану того, що заробили люди.
прол до 555 Показати IP 2 Лютого 2017 18:49
Ти що нюхаєш? Ти рахуєш, що це біда?Тобі скільки платять за такі коментарі, чи теж в долі?
Петру до 555 Показати IP 2 Лютого 2017 23:45
Не п...и.
До 555 до 555 Показати IP 3 Лютого 2017 21:02
А, что случилось ? Кто то заболел или умер ? И к чему эта зависть ?
До 555 Показати IP 2 Лютого 2017 16:53
Виповзло чудо,чужій біді-згинь,"мішальщик" І "роботяга"."Вор должен сидеть в тюрьме"-Глеб Жеглов.На чому вони заробляють-на трубах газових,які належать народу,як і надра цієї країни.Ви це все вкрали,вірніше злодій фірташ і шапкокрад допоміг.А ви просто присмоктались.Розплата не за горами.
Спостерігач Показати IP 9 Лютого 2017 18:58
Волиньгазовські злодії так справно малюють мінуси. Малюйте, малюйте, будете на нарах в Х/О грати.
Я Показати IP 14 Лютого 2017 18:35