USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Помер зірка фільму «Іван Васильович змінює професію» Леонід Куравльов

30 Січня 2022 11:57
30 січня 2022 року в Москві пішов з життя відомий радянський та російський актор Леонід Куравльов. Йому було 85 років.

Про це із посиланням на московські медіа передає Еспресо.TV.

Майже увесь січень Куравльов хворів запаленням легенів. При цьому коронавірус у нього не підтверджувався, кажуть медики.

Популярність Куравльову принесли ролі у таких комедійних фільмах, як «Іван Васильович змінює професію», «Золоте теля», «Афоня». Загалом ним було зіграно понад 200 ролей у кіно та серіалах.

Типовим для Леоніда Куравльова, як для актора, був образ простого радянського парубка – робітника чи селянина, лінькуватого, не надто освіченого, у чомусь наївного.

В останні роки життя Куравльова кремлівська пропаганда використовувала його для виправдання політики Володимира Путіна й війни з Україною. Актор, зокрема, публічно підтримав анексію Криму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
киноман Показати IP 30 Січня 2022 12:14
Співчуття :(
юрій миколайович Показати IP 30 Січня 2022 12:43
Талантіще, радянська школа кінематографа дуже сильна була ,тепер таких фільмів знімати не вміють . То було справжнє кіно яке можна передивлюватись не один раз і отримувати задоволення ,то вам не Голлівуд.
777 Показати IP 30 Січня 2022 12:49
Земля пухом і вічна пам' ять талановитому актору!
Вася Показати IP 30 Січня 2022 12:58
Шкода.
777 Показати IP 30 Січня 2022 13:12
Вічна пам'ять талановитому актору!
Крук Показати IP 30 Січня 2022 13:38
Класний був актор :(
Всезнайко Показати IP 30 Січня 2022 13:42
Царство небесне!
українській вимір Показати IP 30 Січня 2022 13:46
Треба згадати про його гроимадянську позицію - він не підримаів політику Путіна по анексії Криму.
пуцін до українській вимір Показати IP 30 Січня 2022 14:44
ой, йди в ср.. і тут політику всунув, каструля
Володимир Показати IP 30 Січня 2022 14:10
Скеля,як актор. Шавка,як громадянин. Підтримав анексію Криму.
Марина Показати IP 30 Січня 2022 14:37
Актор чудовий,але підстилка путінська,на Україну йому було насрати.
777 до Марина Показати IP 30 Січня 2022 17:53
Что ты несешь,подстилка всех подряд,при чем здесь Путин ,а тем более Украина? Умер великий актер,человек ,даривший радость миллионам ,хоть тут понос свой остановите...
Александр - 1 Показати IP 30 Січня 2022 15:01
Перелік підписантів, викладений на офіційному сайті Міністерства культури Російської Федерації. - 167. Куравльов Леонід В'ячеславович — народний артист Росії... Но актер был замечательный.
Спостерігач Показати IP 30 Січня 2022 15:18
Ще один ватнік відправився на концерт кобзонч
777 до Спостерігач Показати IP 30 Січня 2022 17:55
А вот зачем вы это пропускаете,или это точка зрения редакции?
Лучанин до 777 Показати IP 31 Січня 2022 17:24
Тебе гниль забули спитати...
Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Січня 2022 16:08
Наверное надо вспомнить, что Куравлёв сыграл роль ментовского генерала в фильме "Европейский транзит" прообраз которого был губернатор Волыни А.Француз.
Ірина до Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Січня 2022 17:33
Проросійська воно собака, всю повагу розтринькав за ковбасу. Вже немає що цінувати і згадувати, йому було плювати на нас з вами.
777 до Ірина Показати IP 30 Січня 2022 18:15
Да и мне на таких е........тых как вы плевать,даже больше,но тут не пропустят....
Місто Луцьк Показати IP 30 Січня 2022 16:45
Ви задовбали гнилим вашим псевдонаціоналізмом. Ви б і за чорта голосували, аби він був у вишиванці. Ви найбільше зло для України. Тому, що дивитеся лише на форму, а не на зміст. Великий актор, найцікавіші ролі і ностальгія з дитинства. Просто віддайте шану актору і не смердіть вашими пропердженими шароварами.
232 до Місто Луцьк Показати IP 30 Січня 2022 18:50
Дуже влучно сказано! Підтримую!
Істина до Місто Луцьк Показати IP 30 Січня 2022 19:22
Задовбали такі манкурти як ти і тобі подібний біомуор "какаяразніца" ти за бутерброд і зомбоящик все продаш, бо розум вже просрало чи пропило. Не важливі його ролі, дурак ти хохляцький, важливо ким він був, а був шовіністом путінським. За порєбрік вата
Вася Показати IP 30 Січня 2022 17:07
Талант, шкода. Але пукіна підтримувати...
Спостерігачу Показати IP 30 Січня 2022 17:13
Бажаю Вам вилікуватися. А там Бог розсудить, чи можна радіти і глузувати зі смерті людини.
Він Показати IP 30 Січня 2022 18:06
Чмо кончене
йо-йо Показати IP 30 Січня 2022 19:00
кобздьоновський колаборант-рашофашист!
До місто Луцьк Показати IP 30 Січня 2022 19:08
Приеднуюсь до Вашого комента. Радий, що я не один так думаю.
Істина Показати IP 30 Січня 2022 19:17
Ціла купа хохлів, малоросів, та відкритих ватників. Ви біомусор, і живете так, бо кращого не варті, манкурти. "Не так страшні московські воші, як українські гниди!"
Місту Луцьк Показати IP 30 Січня 2022 19:20
Повага і вдячність за адекватну позицію.
Абаб Показати IP 30 Січня 2022 19:35
Царство небесне великому актору. Зараз інтернет перетворюється на якусь лавку біля під'їзду, де обговорюють політику. Заспокойтеся, будь ласка. Ви вже за*бали своєю політикою
Бабі до Абаб Показати IP 30 Січня 2022 20:03
Зодовбали такі безхребетні малороси як ти, ти дійсно настільки дурне чи просто як папуга чуже повторюєш? В любому випадку таким на лоботомію.
. до Бабі Показати IP 30 Січня 2022 22:55
По-перше, ти не мій лікар, щоб ставити мені діагноз чи з хребтом я, чи ні. По-друге, з чого ти взяв, що я малорос? Доречі, у твоїй виписці із психлікарні стоїть діагноз "невиліковний". Тому залиш телефон, Тай ди приймай якісь ліки, щоб тимчасово поводитися адекватно
Абаб до Бабі Показати IP 30 Січня 2022 22:59
Людина без мозку прожити не може і секунди, чому ти до сих пір живий? Чи в тебе ще шматочок залишився?
До недоАбаба до Абаб Показати IP 31 Січня 2022 13:23
Тобі вже зробили таке необхідну тобі операцію? Відколи в дурдомі інтернет підключили і куди ти собі запихаєш телефон щоб не знайшли?
Смішно з сопливих ін Показати IP 30 Січня 2022 20:08
Впевнений на 100 % що половина з безхребетних, що так соплі за ним мажуть, жодного його фільму не бачили, як і не знають його громадську позицію що до України та анексії Криму. Вам за ним.
Анонім Показати IP 30 Січня 2022 20:18
Шкода,талановита людина була. Але дуже погано,що по ictv сказали,що він не впорався з коронавіросом!!!
Богдан Сташинський Показати IP 30 Січня 2022 21:49
Світла память !!! Уходить когорта майстрів ...
Сергій Показати IP 30 Січня 2022 22:01
Нема ще одного талановитого русіш швайне. В автора цієї гівностаті гинули друзі, або рідні на цій війні проти москалів? Я бачу, що нам медведчуківських та мураєвських каналів бракує, то треба москальську пропаганду штовхати ще й на українських (я так зрозумів, що покищо) медіаресурсах?
Шановний до Сергій Показати IP 31 Січня 2022 01:40
Як бачите зомбування зробило свою справу, без ботів тут теж не обійшлось, але більшість просто жертви, пустоголові, і в ці пусті голови медведо-мураєвські кАнали з ахметкою наложили купи лайна, яким вони тепер думають і розкидаються...
Я до Сергій Показати IP 31 Січня 2022 06:35
ти закінчений мудак як і інше свідоме б..ло
Істині Показати IP 31 Січня 2022 09:42
А ти що за ....... таке, що будеш людям вказувати - за поребрик їм, чи ще кудись? Це наша земля, і нікуди звідси адекватні люди не підуть. Не подобається це тобі, хочеш різати і палити - в схрон смердячий котись. Г.ида.
Володимир Показати IP 31 Січня 2022 19:41
Превеликий жаль! Актор з великої букви. Відпочивайте з миром наш любий Борщов, Капчьоний, Мілославський. Жив ТАКИЙ ХЛОПЕЦЬ і буде жити, але нажаль, в наших серцях і стрічках кіно. Прощавайте.