USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко обізвав Шарія «убл*дком», а його прихильників «вибл*дками». Відео

5 Липня 2019 16:17
Колишній президент України, а нині лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко, відомий скандальною поведінкою під час передвиборчої кампанії, коли хапав людей за носа, зривав шапки та «втікав» від виборців, знову відзначився.

Так, на відео видно, що під час виступу у Кам’янці-Подільському повів себе дещо некоректно.

У своїй промові Порошенко, окрім своїх досягнень на президентському посту – «армії і Томосу», згадав блогера Анатолія Шарія, якого зняла з виборів «його команда».

Петро Порошенко назвав самого Шарія «убл*дком», якого слід зустрічати криком «Ганьба!», а людей з червоними кульками – «вибл*дками».

Натомість самого Порошенка, на його думку, зустрічають скандуваннями «По-ро-шен-ко! Браво!»

Так, він почав скандувати своє прізвище, але люди не дуже активно відгукнулися й згодом його голос зазвучав у тишині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучани Показати IP 5 Липня 2019 16:33
правильно сказав.
ще не зовсім свідоми до лучани Показати IP 5 Липня 2019 18:21
Порошенко в Запорожье вдруг у бабы шапку снял. Как же долго, Алексеич, Федорич в тебе дремал.
Анонім до лучани Показати IP 5 Липня 2019 19:44
заспокойся порохоботе недолугий. тобі в житті точно не покращало, тільки у твоїх хворих фантазіях
діфектолог Показати IP 5 Липня 2019 16:52
Єуропеєць Порошенко, що тут поробиш...
123 до діфектолог Показати IP 5 Липня 2019 18:37
Це ще компліменти
хунта Показати IP 5 Липня 2019 16:56
І хто ж тут клоун? :))) Ну немає слів... :)))
Тор Показати IP 5 Липня 2019 16:57
Він показав своє гниле нутро. Коли вбили Аміну Акуєву, порох казав що розкриття злочину є справою честі. Вбивство не розкрите, честь якщо вона і була,втрачена. І ця безчесна особа відкриває своє хавало, і обзиває інших. Фу ганьба
Анатоль_ Показати IP 5 Липня 2019 17:53
Штрафа йому впаяти за матюки!
петро з глуші Показати IP 5 Липня 2019 18:08
біда в тому що це "чудо" керувало державю нашою 5 літ.... і весь цей час ми для нього були ублюдками...виблядками...... і прикро що таке породження продовжується....... що такі пєті і далі лізуть до корита.......
Спостерігач Показати IP 5 Липня 2019 18:57
Це сказав головний ублюдок і виблядок.
А ви не знали Показати IP 5 Липня 2019 19:32
Як Петя спілкувався з Новінським, з працівниками 5 каналу і т. п..? Такі люди не міняються, а від влади ще більше дуріють. .
Анонім Показати IP 5 Липня 2019 19:47
подивіться, скільки озлоблених та ненавистних порохоботів повилазило!
Саша Показати IP 6 Липня 2019 06:51
У ряженого кровавого Вальцмана отец вор с отсидкоой 5 лет и полной конфискацией и Параша офшорный ворюга,не ясно почему эта тварь ещё не сидит