USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Поціновувачі хмільного напою в Луцьку смакували крафтовим пивом

2 Жовтня 2016 17:12
Кількадесят видів крафтового пива, звареного за авторськими рецептами, смакували відвідувачі дводенного фестивалю пива та м’яса, який відбувається в стінах Луцького замку.

Так, сьогодні, 2 жовтня в замку – другий фестивальний день. Порівняно з попередніми гастрономічними фестивалями в місці, нинішній був вузько тематичний. Родзинкою заходу стала продукція невеликих броварень, які приїхали до Луцька познайомити зі своєю продукцією.

Отож, більше 20 учасників заходу, які пропонували пиво та закуски до нього , а також м’ясні страви, приготовлені на свіжому повітрі. І якщо ковбаски-гриль чи смажені реберця уже не в новинку, то якраз продукція броварень стала найбільш цікавою для відвідувачів.
На фестивалі можна спробувати пиво, спеціально зварене для відвідувачів фестивалю, або ж скуштувати напій в пляшках з оригінальними етикетками і не менш оригінальними смаками: від класичного світлого до темного, з карамельною пінкою. І якщо розливне пиво з собою не забереш, то пляшкове можна навіть як сувенір придбати і комусь подарувати. Якщо спокуса відкоркувати не виявиться сильнішою.
Крім того, протягом дня поблизу сцени відбуваються «пивні» конкурси, на кшталт, хто найшвидше вип’є кухоль. А ще тут діє осіння фото-зона.

Окрім частувань, другий фестивальний день приготував і музичну кухню: відвідувачам співали кавер-дует Юлії Іванової та Олексія Лазарева, а на вечір запланована «Укротека» від STAR’YO / GONIBEZ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Іван Показати IP 2 Жовтня 2016 18:58
Гидко було дивитись в що перетворили волинську святиню торгаші-бариги. До нас приїхали гості з Полтави. Вони захотіли подивитись замок Любарта і мені було соромно за те, що вони там побачили... Мабуть саме таких торгівців Ісус виганяв з храму. Невже в Луцьку не було місця, щоб влаштувати банальну п"янку-обжираловку, хоч як би вона гарно не називалась ?
666 Показати IP 2 Жовтня 2016 19:48
Замок став базаром. Сором.
Иван ты баран Показати IP 2 Жовтня 2016 19:49
Замок це не храм. І у нас не замок, а фортеця, замок розібрали на кірпіч після війни.
Іван до Иван ты баран Показати IP 2 Жовтня 2016 20:53
Пане Ивантыбаран ! Якщо Замок Любарта для вас не святиня, то значить ви не волинянин і вам не зрозуміти, що відчуваємо ми лучани, дивлячись на наругу, яку творять над нею безпринципні люди...
Анонім до Иван ты баран Показати IP 2 Жовтня 2016 23:52
У Луцьку чітко бачимо,що фортеця це не мій дім, Бо тут фортеця-бухаловка, яка готуе для алкоголізму дітей.
Культ Ура Показати IP 2 Жовтня 2016 20:04
Кругом одни бухарики и не на что смотреть.
Яна Показати IP 2 Жовтня 2016 20:17
Треба будо назвати оту попойку "Алкаш-фест".Пане Романюк,мені дуже соромно,що я і мої близькі за вас голосували.Більше ніколи вам віри не буде.Ви б там появилися хоча б,а то дозвіл незаконний на отой непотріб дали,а самі до сина на попойку не прийшли:)
Яна тупа)) до Яна Показати IP 4 Жовтня 2016 15:38
Я ж то думаю) ХТО за романюка голосував? а більше і не треба за нього голосувати)) бо він вже другий термін))
юрко Показати IP 2 Жовтня 2016 20:57
Ганьба!не фестиваль а попойка!Спеціально приіхав з Рівного "крафтового пива" випити...Та пройшовши по колу Втік....Волиняни приізджайте в Рівне серед будня на Пивзавод.....буде Свято!
бургер Показати IP 2 Жовтня 2016 22:30
З тими цінами - самі жеріть і пийте свою байду!!!
Бувалий Показати IP 3 Жовтня 2016 01:15
А мені норм)
цу Показати IP 3 Жовтня 2016 11:26
ну як бути такими халамидниками і проводити так ганьбу в замку, який є памяткою всього міста? та таку ярмарку навіть в селі не дозволили б робити на площі перед церквою. Чому вчать такі фестивалі?
Рома Нюк Показати IP 3 Жовтня 2016 11:32
Нашим людям що не роби, об*сруть.
Іван до Рома Нюк Показати IP 3 Жовтня 2016 16:55
А якже інакше ! І об*сруть і об*сцють всі кутки замку. Бо бидло нажереться і налигається пива...
наташа Показати IP 3 Жовтня 2016 16:07
якщо не подобаеться пиво маю самогон рованці .лесі украінки 25
Іван до наташа Показати IP 3 Жовтня 2016 17:19
Дякуємо ! Пийте самі. Часом, не від такого самогону нещодавно чоловік 40 вже "копита відкинули"?