USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Працівники «Інтера» вийшли із заблокованого телецентру

5 Вересня 2016 23:50
Близько 70 працівників телеканалу "Інтер" залишили територію телецентру.

Про це повідомляють у прес-службі каналу.

Близько 70 працівників заблокованого офісу телеканалу "Інтер" з допомогою народних депутатів о 19.30 залишили територію телецентру. Офіс блокують активісти.

"Співробітники поліції розблокували вихід з телеканалу і дозволили людям вийти. Особи, які блокують телеканал, в цей час викрикували образи і погрози на адресу людей, що виходили", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, в'їзд і вхід на територію телеканалу було заблоковано, ворота завалили купою автомобільних покришок.

Нагадаємо, 4 вересня близько 16:30 поліція одержала виклик на вулицю Щусєва, де невідомі особи палили покришки біля офісу "Інтеру". З показань свідків установили, що близько 20 людей прийшли до будівлі, установили туристичні намети й принесли покришки, зробили написи на фасаді. Згодом покришки підпалили, розбили вікна й кинули в офіс, за попередньою інформацією, димову шашку.

Національна поліція розслідує як навмисне ушкодження майна й хуліганство підпал офісу телеканалу "Інтер".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
отак Показати IP 6 Вересня 2016 06:22
І пішли на поїзд Київ-Москва
Укроп Показати IP 6 Вересня 2016 07:15
А принципі все вірно зробили активісти!
Всезнайко до Укроп Показати IP 6 Вересня 2016 07:53
Аутисти...
Да до Укроп Показати IP 6 Вересня 2016 08:22
Точніше і не скажеш. Вовка стоячи аплодує.
Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 08:31
зараз активіст колись тітушка :) методи у влади не змінюються....
Ура Показати IP 6 Вересня 2016 08:39
Це повна перемога. Нарешті знищено 5 ту колону. Тепер заживемо як люди, на голубих екранах віднині тільки правда про Славу Україні. На кінець-то в підїздах і біля будинків буде чистота, на обочинах доріг і лісосмугах не будуть валятися гори сміття, яке розкидали ненависні прихвостні московського імперіалізму.
Ура2 Показати IP 6 Вересня 2016 09:23
в нас немає законів, судів, є тільки палатки...
патріот Показати IP 6 Вересня 2016 10:29
З ранку людей не пускають на роботу, а поліція, прокуратура... мовчать! Це нормально? Давайте завтра вас на роботу не пустять молодики які все за гроші роБлять? Що скажете? Коли вас особисто не стосується - всі "херої"!!! Ну тоді "плюси", ТРК Укрвїну та інших пікетуйте, там теж брешуть і вони ні чим від Інтера не відрізняються!
Ура2 до патріот Показати IP 6 Вересня 2016 11:06
Це точно! Чому мовчать?! А де конституційне право на роботу???