Працівники «Луцьктепла» протестують під міськрадою
Працівники державного комунального підприємства «Луцьктепло» прийшли під стіни Луцької міської ради, аби їх керівник звітував про роботу підприємства.
Під час 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28-го травня, на розгляд порядку денного винесли питання «Про підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років підприємств житлово-комунального господарства».
Співдоповідь з цього питання мала б бути від Олександра Киричука - директора ДКП «Луцьктепло».
«Ми хочемо, аби Киричук звітував про роботу підприємства, адже ми вбачаємо у його роботі багато порушень. Окрім того, завтра має бути зустріч директора підприємства, працівників і голови Луцької міської ради Миколи Романюка. На дверях ДКП «Луцьктепло» висить оголошення, що завтра будуть збори, однак коли і де – не вказано», - говорить голова ініціативної групи працівників підприємства Володимир Федотов.
Депутати проголосували, аби їх питання розглядали першим, після депутатських запитів.Нагадаємо, що на комунальному підприємстві «Луцьктепло» триває боротьба колективу з керівництвом. Працівники говорять про бунт, їх залякування і корупційні схеми з відкатами, які діють в організації.
А тим часом, самі лучани теж незадоволені роботою підприємства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28-го травня, на розгляд порядку денного винесли питання «Про підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років підприємств житлово-комунального господарства».
Співдоповідь з цього питання мала б бути від Олександра Киричука - директора ДКП «Луцьктепло».
«Ми хочемо, аби Киричук звітував про роботу підприємства, адже ми вбачаємо у його роботі багато порушень. Окрім того, завтра має бути зустріч директора підприємства, працівників і голови Луцької міської ради Миколи Романюка. На дверях ДКП «Луцьктепло» висить оголошення, що завтра будуть збори, однак коли і де – не вказано», - говорить голова ініціативної групи працівників підприємства Володимир Федотов.
Депутати проголосували, аби їх питання розглядали першим, після депутатських запитів.Нагадаємо, що на комунальному підприємстві «Луцьктепло» триває боротьба колективу з керівництвом. Працівники говорять про бунт, їх залякування і корупційні схеми з відкатами, які діють в організації.
А тим часом, самі лучани теж незадоволені роботою підприємства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
ПЕТРО КАЛОРІЯ
Показати IP
28 Травня 2014 15:45
Зїдять Кирика, ой зїдять ці правдоіскателі. А раніше їм "Череп" не подобався за то, що ганяв пянюг.
До чого вже було дійшло - мангали в котельнях завели, шашлички жарили, як говориться - не відходячи від станка. Лошак їм не подобався - принциповий, чесний - аж противно.
Тепер от - Киричук. Колоди у власному оці не бачать!
Петя до ПЕТРО КАЛОРІЯ
Показати IP
28 Травня 2014 16:18
А Киричук - і чесний, і стежить за виробничим процесом, і пянюг ганяє, і колодами махає - ну, вобше бубочка - тільки хто його де бачив? Таких не їдять , а - відстрілюють!
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.