USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В центрі Луцька працює салон інтимних послуг, правоохоронців просять його закрити

12 Лютого 2020 12:46
Відповідно до статистики, за 2018 рік на Волині офіційно зафіксовано лише 1 особу, яка займається проституцією. Натомість у центрі Луцька майже відкрито діє салон інтимних послуг, роботу якого досі не припинили.

Про це у своєму зверненні до прокурора Волині Тараса Безрукого заявив депутат Волиньради Володимир Кучер.

Депутат зазначив, що журналісти ТРК «Аверс», які проводили розслідування про діяльність салону інтимних послуг «Карамель», повідомили йому, що заклад досі діє. Більше того – на виклик журналістів поліція належним чином, з його слів, не відреагувала.

«Можливо, поліція боїться собі зіпсувати статистику, адже згідно з документами на Волині тільки 1 повія», – зазначив депутат.

Очільник прокуратури зазначив, що взяв інформацію до уваги. Також зауважив, що не всі випадки підпадають під кримінальне правопорушення, адже деякі є адміністративними.

Як повідомили журналісти ТРК «Аверс», вчора після півночі до салону «Юнона» (неофіційна назва «Карамель»), який знаходиться на вулиці Лесі Українки та надає інтимні послуги завітали журналісти.

У приміщені закладу знаходилися приблизно 8 дівчат разом з клієнтами. У салоні нелегально діє сауна, продають алкогольні напої. Жодних дозвільних документів на місці не було. Журналісти зазначають, що працівниці втікали із закладу та ховали клієнтів.

Журналісти викликали поліцію, проте слідчо-оперативна група відмовилася проводити будь-які слідчі дії, бо це – приватна власність.

Правоохоронці не оглянули заклад, не з’ясували на основі яких документів він працює, що за жінки у ньому працюють і які послуги надають.

Нагадаємо, салон «Карамель» для так званого масажу та інших задоволень журналісти «Аверсу» бачили зсередини. Після скандального висвітлення роботи салону еротичного масажу «Карамель» клієнтів у закладі лише побільшало.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 13:16
Хороша реклама) хай буде, вже всі нормально до цього ставляться!
Володя П. Показати IP 12 Лютого 2020 13:28
пусть работают. разрешаю.
Народна прокуратура Показати IP 12 Лютого 2020 13:30
Кучер дуже різноплановий депутат: до китайцям допомагає, то масажні салони виявляє. Взагалі він має уявлення, для чого люди обрали його до обласної ради?
Луцьк Показати IP 12 Лютого 2020 13:37
та кому він там заважає ???
Лучани Показати IP 12 Лютого 2020 13:55
А поліції нема часу, вони базарників на Старому кришують
За Показати IP 12 Лютого 2020 13:59
Хай би вже давно легалізували такі салони, в бюджет находили б гроші, а не в кармани мєнтам і.т.д.
123 Показати IP 12 Лютого 2020 14:12
Дивно....підприємці....всюди це сутенерством називається...і під статтю попадає....але що я знаю - це ж Луцьк !
самовар Показати IP 12 Лютого 2020 14:36
ей народ по чом клубнічка
оса Показати IP 12 Лютого 2020 14:41
Так це ж «достопримечательность». Для туристів вивіску файну зробіть.
кузя Показати IP 12 Лютого 2020 15:28
ашо пачьом?Ато ятут засох вапшє...
Сутенер Показати IP 12 Лютого 2020 16:11
"...на Волины лише 1 повія" - хто це???
Yo до Сутенер Показати IP 13 Лютого 2020 09:41
Баба Фрося
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 16:25
Тож нікому не заважає! Не хочете не ходіть**
123 Показати IP 12 Лютого 2020 16:27
Колись в Горохівському районі також показували 1 повію - ходить постійно по дорозі Горохів-Терешківці. Вона хвора на голову але показник тримала цей для району довго.
І шо тут такого? Показати IP 12 Лютого 2020 16:36
Зачєм закривати якщо нічого протизаконного вони не роблять (ніякого інтиму там немає)? Не страждайте хєрньою, кожен має право робити все що захоче якщо це нікому не шкодить і це не порушує закони.
Олена Показати IP 12 Лютого 2020 19:10
То нехай реєструються як приватне підприємство, беруть офіційно на роботу своїх масажисток і платять податки.
вася Олика ПЛ Показати IP 12 Лютого 2020 19:13
Терміново прошу контакти !!!
Григорій Показати IP 12 Лютого 2020 20:51
я хоч і такими послугами не користувався, але як на мене нічого поганого у цьому немає. вже краще більше таких салонів ніж нічних клубів де можна підцепити будь що
Аполон Показати IP 12 Лютого 2020 21:13
Там інтимних послуг не надають
Командер Шеппард Показати IP 13 Лютого 2020 00:27
На Волині одна повія...поржав
Сергій Показати IP 13 Лютого 2020 08:57
Все ж краще а ніж по вулицях,десь ховатись я за легалізацію таких закладів, більше б таких салонів
Олександр Показати IP 13 Лютого 2020 09:49
То хай собі працює той салон, ніхто силою туди нікого не тягне, ні працівниць ні клієнтів. Володі нема чим зайнятись напевно.
Я б зайшла на масаж) Показати IP 13 Лютого 2020 11:00
Дійсно, якщо діяльність не порушує закон, просто еротичний масаж + офіційно працевлаштовували б)) вупше пісня! хочуть же, щоб люди по менше на заробітки виїжджали)) + краще хай мужики там пару спускають, щоб до гріха не доходило, щоб не чіплялись до кого попало. Їм теж тяжко!
Проходив поруч Показати IP 13 Лютого 2020 13:33
Поліція потрібна для того щоб кошенят з дерев знімати.. що ви розумієте.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 13 Лютого 2020 15:32
За цей заклад, що надає сексуальні послуги під видом масажу вже писали писарчуки, ще у 2017 році. Дійсно його кришують поліціянти. Що тут нового. Секс за гроші, що тут такого.
Гость Показати IP 13 Лютого 2020 19:26
Давно пора легализировать. Для считающих, что платить западло и надо "снимать по старинке", посоветую зайти с центр СНIДу и поинтересоваться сколько у них заведено карточек на завсегдатаев, например, того же "Версаля".
Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Лютого 2020 09:53
У нас в Україні кожний 29 громадяни може буди носієм ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ, симптоми: 1. Втома і швидка стомлюваність. 2. Підвищення температури або лихоманка. 3. Збільшення лімфовузлів на шиї. 4. Втрата ваги. 5. Гіпергідроз (підвищена пітливість). 6. Грибкові інфекції (мається на увазі і грибок нігтів і стоп, і молочниця і ін. Поки ще не СНІД, скоріше шуруйте до лікаря. Потім буде пізно.
Ок Показати IP 14 Лютого 2020 12:43
Норм.Давно треба!!!
Ік Показати IP 12 Березня 2020 21:20
Ну як закрили?