USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Правий сектор на Волині формує силовий блок

23 Березня 2014 21:37
Доки Україна не поверне втрачену територію, Правий сектор діятиме, як силова організація.

Про це йшлося під час Народного віча, що відбулося 23 березня у Ковелі.

Лідер Правого сектора Волині Павло Данильчук повідомив, що основним напрямком діяльності організації є формування силового блоку.

«Ми бачимо небоєздатність нашої армії, ми бачимо проблеми з ефективним керівництвом. Я не хочу критикувати сучасну владу, але ми здали без жодного пострілу Крим, здаємо далі всі позиції. На кордоні зараз стоять невідомо які військові сили з боку Білорусі. Хто має охороняти наших людей? Які конкретні завдання ставить ця влада? Невідомо», - зазначив Павло Данильчук.

З його слів, нині повинен відбуватися процес консолідації громадських організацій, зокрема Правого сектора, Самооборони Майдану, ветеранів ВДВ, афганців та збройних сил. Він нагадав, що вже протягом другого тижня бійці Правого сектора спільно із прикордонниками патрулюють державний кордон. Павло Данильчук повідомив, що це відбувається з ініціативи громадських формувань, тому що влада «телиться», не знаючи, що робити, хоча вже протягом місяця триває концентрація військ вздовж кордону України, а на Сході країни діють провокативні ФСБ-шні сили. Він зазначив, що надалі Правий сектор формуватиметься як силова структура доки Україна не поверне свою територію та буде зрозуміло, що немає загрози посягання та територію суверенної України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 104
Олег Показати IP 23 Березня 2014 21:44
Перш треба зі своїми тролями і провокаторами розібратись. Вичисляти і знищувати
))) до Олег Показати IP 23 Березня 2014 21:58
пріходітє і возьмітє. тільки пришліть самих тупих, яких треба викреслити з генофонду. правда, як ви їх будете визначати поміж себе, не знаю.
Анонім до ))) Показати IP 23 Березня 2014 22:00
а вони ті ПС всі тупі і непотрібні-треба всіх душити бо нема з кого вибирати.
Анонім до ))) Показати IP 23 Березня 2014 22:13
Не сси Капустин, і до тебе доберуться
))) до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 12:32
я таки плачу.
суколегу до Олег Показати IP 23 Березня 2014 22:01
А не надорвешься, п*здун?
Олег до суколегу Показати IP 23 Березня 2014 22:18
Мав я тебе в горло.Зрозумів?
суколегу до Олег Показати IP 23 Березня 2014 22:24
Оторви и выбрось свои немытые 5см чтобы не позориться , п*здун
Ізя до суколегу Показати IP 23 Березня 2014 22:29
Так як чечени відрізали расейским молокососам?
))) до Ізя Показати IP 24 Березня 2014 12:27
вони так само відрізали галичанським ідіотам, які рвались до них служити проти рф. більше не рвуться.
дурачку до Олег Показати IP 23 Березня 2014 22:20
Да тебя и таких как ты действительно в клетку надо посадить. Изолировав от нормальных людей, а то еще покусаешь .
Йовік до дурачку Показати IP 23 Березня 2014 22:26
Дядя неподобаэться, їдь в Крим, там для таких як ти, Путін зробив ізолятор
уевику до Йовік Показати IP 23 Березня 2014 22:33
Дурноватинький ФРИК да будет тебе известно я на своей земле. А ты йовик уево закончишь
Загреб до уевику Показати IP 23 Березня 2014 22:40
Дядя ты чето попутал.Твоя земля Магадан вот и катись
Остап до Загреб Показати IP 23 Березня 2014 22:45
Нічого скоро все стане на свої місця і ценітілі Русского мира невспіють втекти до Путлера
Ніч до Олег Показати IP 23 Березня 2014 22:41
100% гнати погань аж до Крима
Vas до Олег Показати IP 23 Березня 2014 23:58
Тепер будуть вичисляти правий сектор і починати глушити!!! Все час їхньої кінчини настав!!!
Пысь пысь до Vas Показати IP 24 Березня 2014 00:11
Диви щоб вичислитель не зламався)))
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:52
ото багато людей на віче.Стидоба як ви вже достали зі своєю брехнею майдауни.який силовий блок-хіба молоти язиком.Як піде Росія чи хто там будете в схрони ховатись і кіпятком п..ти.Ми вже побачили "герозм" ПС.Мовчіть бо ваші бандерівці в гробах вже від ваших дій перевертаються.
Антон до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:43
Ага, і половина журналісти мабуть)))))
саша Показати IP 23 Березня 2014 21:57
Да придурки керують державою яка котиться в прірву і такі як Данильчук і ко її підпихають.На фото і справді "багато" прихильників ПС.Це повний капець
Сен до саша Показати IP 23 Березня 2014 23:03
Повірте прихильників багато, росто не всі на мітинги ходять)))
))) Показати IP 23 Березня 2014 21:57
а в чьом сіла, брат? сіла в дєньгах. ото перестануть вас утримувати, і передохнете, бо для справжнього рекету не доросли, а працювати не вмієте: нема чим.
Анонім до ))) Показати IP 23 Березня 2014 22:06
вони самі себе перегризуть,"нова" влада доб"є трохи по кутках прості люди зажмуть хвости а росіяни зачистять до кореня щоб і через роки бандерівське отродіє не проросло.
вік Показати IP 23 Березня 2014 21:59
діятиме як силовий блок?з бітами вимагати в підприємців гроші грабувати і принижувати людей?Маршируйте хлопці на передову до кордонів і покажіть там себе а не перед пенсіонерами виступаєте.
паша Показати IP 23 Березня 2014 22:00
Розкажіть чому прості оперативники і слідчі роками стоять на тчерзі з-а житлом а керівникам завжди даюбть в першу чергу!Хотілось би запитатись в Гузя і москвич за квартиру на Чорновола буд. 44 я ку ви так пікетували з "ЙОЛКОЮ"зимою ніби там квартира ТЕРЕЩУКА!!!!!Чому замовкли!!!!??????Ви проплачні НЕДОРОБКИ!!!!!ПРИВСЕЛЮДНО ЗАБЕРІТЬ КВАРТИРУ І ВІДДАЙТЕ ПРОСТИМ ПРАЦІВНИКАМ, А НЕ ТРУСІТЬ.............!!!!!!!!Покажіть свою справедливість !!!НЕДОУМКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПРОПЛАЧЕНІ!!!!!!Ви ніколи не керували ніяким колективом більше 1 чоловіка!! а майданом хвастались!!Зберіть майдан і вручіть ордер комусь від ТЕРЕЩУКОВОЇ КВАРТИРИ!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:03
Не переживайте до цих дебілів скоро дійде черга.смерть фашистам
Паша до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:09
Х.....Й там!!!!!їх недоумкам тільки прапорами махати!!!!!!!!!!!Люстратори недоумковаті!!!де прокурорські кандидатури на люстрацію!чи чекаємо коли перепишуть майно на родичів!КОЛИ ПРАВИЙ СЕКТОР ЗАГОВОРИТЬ ПРО 7777 На НОмерах прокурорів і за які ШШ вони купили лексуси і крузери на дерржавній службі !!Арозкажіть людям а потім людей без досвіду призначайте на інші посади бо вони відіте лі від правого сектора чи БЮТ!!!
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:32
Слава Росії 1488.Хай Гітлер.Зіга зага ойль
s до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 11:43
Слава Україні Героям слава. Хай Гітлер.Зіга зага ойль
Я Показати IP 23 Березня 2014 22:07
По моему даже недоумку ясно , что "правый сектор" финансируется из Москвы. Так-же как Турчиновы ,Яйценюки , Тягныбоки и прочая шушара. Посмотрите историю , разыгрывается вариант Югославии . А эти шакалы деньги уже на счета положили и о чем-то совещаются . Прос%%%ли Крым , скоро и Одессу с Херсоном оттяпают . А Кролик , Боксер и Фашист совещаются .
Анонім до Я Показати IP 23 Березня 2014 22:10
для Москви звязуватись із нациками це занизько і смішно.Вони і без них в силі
Чечен до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 22:19
Резал я твой мама свинья
оо до Чечен Показати IP 23 Березня 2014 23:25
чечен ти тільки цю одну фразу знаєш?тупо
Чечен до оо Показати IP 24 Березня 2014 00:19
Резал я твой папа свинья
))) до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 12:29
вони в силі, бо ми через отих ур**дів слабкі. а так це стандартна схема. якби не пс, шоб робив недоумкуватий паша та його прісниє?.
s до Я Показати IP 24 Березня 2014 11:47
Ти не правий, було багато доказів про діяльність якраз таки заходу від документів європейської міліції і кучі європейських політиків в Україні які злажали при захисті від прослушки до українських депутатів нині репресованих, розумні люди вже давно знали звідки вітер щоб слова не були пустими добавляю відео youtube.com/watch?v=CNsGqePNrFg зверни увагу відео від 20 листопада і ще до майданів всяких
Я Показати IP 23 Березня 2014 22:08
Сектор тусуйте в Крым !!! Или слабо ???
фак до Я Показати IP 23 Березня 2014 22:23
Сектор красавци однозначно.Ось як маленькы тролы завили
Дожилися Показати IP 23 Березня 2014 22:12
А в Крим? Відповідь: героям страшно!!!. Це так, пригадав виступ 95 кварталу кількарічної давності....Щось не можу пригадати жодного героїчного вчинку членами Правого сектору на Волині, звісно крім "героїчного" пошкодження адмінбудівлі УМВС. І до речі, коли передивлявся інформацію про Небесну Сотню,. то ніде не прочитав відомостей, що хтось з загиблих був членом Правого сектору, а всі були членами самооборони Майдану. а воювати з цивільними багато хоробрості не потрібно.
Олена до Дожилися Показати IP 24 Березня 2014 07:24
А була така інформація що коли стріляли то жодного з ПС жодного з свободи й так далі - їх просто не було там. гинули прості люди, які просто хотіли змінити свое життя на краще. А на Волині то соромно казати але знущання над башкаленком на площі показали по рос. каналам. Й що дійсно подумали прості росіяне побачивши, що крикун Гузь знущаеться над губернатором тільки тому що він був з пР й у лиху годину став замість Климчука губернатором. У цей момент у мене пропала повага до хлопців з ПС й особисто до Ігоря Гузя. Яке він мае моральне право люструвати когось
ІІІ Показати IP 23 Березня 2014 22:14
Кацапи негодують.Дивіться не вкакайтесь
Цирк Показати IP 23 Березня 2014 22:16
Не саме дивно, що в Криму антифашисти палять синагоги?Хто тоді фашисти???????
Кононович Показати IP 23 Березня 2014 22:21
Мочи краснопузых фашистов
Лучанин Показати IP 23 Березня 2014 22:35
Провокаторів і сепаратистів треба вже почати виловлювати на Волині, бо потім буде пізно
то,чего вы не знали Показати IP 23 Березня 2014 22:49
Дмитрий (Авдим) Ярош – глава боевого крыла еврейской революции в Украине Еврейская фамилия Ярош происходит от ивр. а-Рош (), что значит "глава", "вождь" и указывает на высокое положение предков Авдима Яроша в хасидской общине Украины. Сам Авдим родился в еврейском местечке Каменское 30 сентября 1971 (10 тишрея 5732 года по иудейскому календарю), в святой день Йом Кипур ("Судный день"). Мудрецы Торы истолковали рождение мальчика в этот день так, что Господь Бог Израиля выбрал его своим великим воином, который будет вселять в гоев страх и ужас, и потому с детства воспитывали его в традициях военного сионизма и готовили к великой роли. Авдим уже в 12 лет знал наизусть Шулхан Арух и сочинения Зеева Жаботинского. Посмотреть на маленького гения в Каменское приезжал лично Менахем Бегин. После продолжительной беседы он благословил Авдима, и назвал его "будущим Маккавеем". С февраля 1989 года Авдим Ярош стал активным членом антисоветского кружка "Руах Элохим Украины". А в июне 1994 года стал одним из основателей сионистской террористической организации "Тризуб" им. Шимона Бендера, руководил её региональным подразделением. Эмблемой организации стала буква иврита Шин, в форме трезубца, которая в каббале символизирует огненный дух (Руах) исходящий от Нашего Бога. Шаддай посылает огненный дух в помощь иудейским воинам, сражающимся за Сион и Третий Храм Соломона. С 2005 года Авдим Ярош – единоличный лидер организации.
Фашист-Антифашист до то,чего вы не знали Показати IP 23 Березня 2014 22:52
Так определитесь он фашист или сионист, а потом определитесь кто вы?
ты что, не понял? до Фашист-Антифашист Показати IP 23 Березня 2014 22:55
Он два в одном
Рускому фашисту до ты что, не понял? Показати IP 23 Березня 2014 22:58
Дядьку, а то не ви свастику по місту малюєте( судячи потому як не любете євреїв)
Серп до Рускому фашисту Показати IP 23 Березня 2014 23:01
В Криму кацапи борці з фашизмом, євреїв виганяють до Києва
Єврей до Серп Показати IP 23 Березня 2014 23:06
У ватніков все по принципу, хто не згідний з їхньою позицією, той фашист.І їх навіть небентежить то, що єврей ну ніяк не може бути фашистом
Доктор Пантелеймонов до то,чего вы не знали Показати IP 23 Березня 2014 22:54
Чого тільки непридумає хвора уява))))
Ярик до то,чего вы не знали Показати IP 23 Березня 2014 22:56
Ванюче кацапйо,чому з своїм уставом в чужий монастир сунетесь
Аманда до то,чего вы не знали Показати IP 23 Березня 2014 23:35
Пропоную не палити талант на анон1мн1 коменти, а видати книгу: "дитинство 1 юн1сть Яроша". Гарант1я буде бестселер, а мен1 20% з гонорару за 1дею. Тел. 223322.
Пушкин Показати IP 23 Березня 2014 23:15
Прощай немытая Росия, страна убогих дураков
Анонім до Пушкин Показати IP 24 Березня 2014 00:18
И нищих
И вы до Пушкин Показати IP 24 Березня 2014 06:30
И вы пр- асеки голыбые, И ты украинский народ...
махно Показати IP 23 Березня 2014 23:22
Бей жидов,спасай Россию! Гасло гарне, мета погана.!
Неплохо до махно Показати IP 23 Березня 2014 23:28
Спасай жидов , бей Росию
Скажу Показати IP 23 Березня 2014 23:40
Скажу так, вкратце: жидобандеровцы, наши деды вас пожалели, недобилили.. Наши отцы строили великую страну, им было не до вас... Сейчас, благодаря вам, у нас появилась куча свободного времени.. Копайте стороны- там и похороним...
Філіпок до Скажу Показати IP 24 Березня 2014 00:06
Ой хлопче не встигнеш ти з Волині втікти.Будеш на гілці висіти разом з своїм дідом)))
Дедам в спины до Філіпок Показати IP 24 Березня 2014 00:21
Або твій дід буде тобі сигарети на зону возити))))
Ольга до Скажу Показати IP 24 Березня 2014 00:15
У бездельніків завжди куча свободного времени. Роботою займись, а не безглуздими погрозами
Оля до Ольга Показати IP 24 Березня 2014 00:20
Олю можу допомогти, щоб твiй рот завжди був занятий роботою... Твiй ПС...
Ольга до Оля Показати IP 24 Березня 2014 00:25
Хлопчику ти свої взбочені фантазії будеш розповідати свої прищавій комсомолці.А з нормальними жінками і честь знай, бо швидко рота прикриєш.
Оля до Ольга Показати IP 24 Березня 2014 00:29
Ти молодець... Дзвони, завезу хустинку...
Бебешко до Скажу Показати IP 24 Березня 2014 00:18
Ссикло ти мабуть що.Якщо такий воїн, то покажи завтра на що здатний.
Повернись до Бебешко Показати IP 24 Березня 2014 00:23
Повернись до москви передом, а до мене задом, та трохи наклонися... Але, чего я це тобi розповiдаю...
Слава Шухевичу до Повернись Показати IP 24 Березня 2014 00:27
Я впізнав вас по розмові.Ви брати гомосеки Кононовичі.Давно вас лайдаків не було чути))))
Фара до Слава Шухевичу Показати IP 24 Березня 2014 00:40
Они на стреме очкуют
Ківерці Показати IP 24 Березня 2014 00:29
Як записатись до Правого сектора?
Зняти до Ківерці Показати IP 24 Березня 2014 00:31
Занятия штанины та войти на ковельску...
Ленин до Зняти Показати IP 24 Березня 2014 00:32
На Ковельську 9.Там де гомосеки з КПУ временно бомжують)))
Цікаво знать до Ленин Показати IP 24 Березня 2014 00:35
Цікаво чи ходять ще Кононовичі на шарові обіди для ветеранів?Чи вже може трохі підросли ці дурники?
Пiдходить до Ленин Показати IP 24 Березня 2014 00:36
Пiдходить... Дробим з тебе справавжнього Ленiнця...тьху... ПС -смогтунця...
Хлопцi Показати IP 24 Березня 2014 00:37
Хлопццi, я вдув ПС...
ПР до Хлопцi Показати IP 24 Березня 2014 00:39
Прекращайте там пиячити, а то вже сусіди жаліються
Груз 200 Показати IP 24 Березня 2014 00:43
Русіш швайне ви ж не думаєте ,що вас в Україні так само будуть зустрічати як в Криму?Ви про мам своїх подумайте.Як їм буде дивитись на вас в гробах.
АЕС Показати IP 24 Березня 2014 00:49
Ха файна новина з Криму.В них нема світла.А ну тролі помагать бистро кацапам крутить педалі)))
Новина файна до АЕС Показати IP 24 Березня 2014 01:59
Будемо ы**ти вас у потьомках... ПС, рiвняйсь, струнко...заняти штани... Iмям, Коломойськоко Тарути та Тимошенко... Ра*ом ставай раз два..
Крим до Новина файна Показати IP 24 Березня 2014 08:13
Аксееовець ти знову напився?
Ондулін Показати IP 24 Березня 2014 01:48
Верзун Педро віддай надра банку гроші.5 млн гривень. Ми не ожем забрати свої депозити.ви шакал в овечій шкірі.нажаль це так.
о как Показати IP 24 Березня 2014 06:39
Так Партія пр.с і на чолі з Ярошем буде хороша влада! Війну москалям він вже обьявил, буде війна заживемо як європейці!)
Москаль Показати IP 24 Березня 2014 07:06
Какой замечательный хохлосрач! Давно так не ржал. Я пацталом, жгите ешшо!
Ава до Москаль Показати IP 24 Березня 2014 08:20
На Кримскіх форумах ше більший срач дядя.Кримчане антифашисти обговорюють як краще проводити етнічні чистки українців Криму.Може заперечете?
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 07:09
Що тут то пиз .. нехай хто герой такий іде до Криму і спробує повоювати!Тільки у Батькiв запитає спочатку як це коли кишки поруч на землі!
Достижения Показати IP 24 Березня 2014 07:23
20 февраля - 20 марта 2014 года  - Месяц ПОЗОРА УКРАИНЫ: ИТОГИ "МАЙДАНА": - опозорились на весь Мир - десятки погибших - сотни инвалидов - тысячи раненых - разгромили собственные города - привели к власти проходимцев и олигархов - безвозвратно потеряли Крым - экономика на грани развала - создали политический кризис - влезли в огромные долги - Украина стоит с протянутой рукой - сократили пенсии и соц.пособия - рассорились с Россией - вернули высокие цены на газ - вооружили националистов - подняли в России (и не только) рейтинги Путину... - "ушли" Януковича, который и так уходил -развалили армию и потеряли флот - развалили внутренние войска Продолжение следует.....
Рома до Достижения Показати IP 24 Березня 2014 08:12
100%
Лучанин до Достижения Показати IP 24 Березня 2014 08:16
Ха а до того ми в меді жили.Кацапи які ж ви ...удакі.
Москаль до Лучанин Показати IP 24 Березня 2014 08:29
Я не поленюсь, повторю для особо упоротых: "опозорились на весь Мир - десятки погибших - сотни инвалидов - тысячи раненых - разгромили собственные города - привели к власти проходимцев и олигархов - безвозвратно потеряли Крым - экономика на грани развала - создали политический кризис - влезли в огромные долги - Украина стоит с протянутой рукой - сократили пенсии и соц.пособия - рассорились с Россией - вернули высокие цены на газ - вооружили националистов - подняли в России (и не только) рейтинги Путину... - "ушли" Януковича, который и так уходил -развалили армию и потеряли флот - развалили внутренние войска" (c)Достижения. Ну и кто тут му...ки, глупыш?
андрій Показати IP 24 Березня 2014 08:28
і знову цей брехун данильчук провокує - сам залишиться в луцьку а хлопців пошле на вірну смерть!!!!!!ганьба йому
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 08:28
Вы ж придурки там о себе думаете!а украинцам в россии?стыдно ! Все враз стали москалями! ((
Місцевому лайдаку. до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 08:35
Хлопче в тебе нема роботи як під різними ніками коменти строчити.Йди на роботу гроші заробляй.
Киселев до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 08:48
Украинци наши русские Киселя побольше слушайте))))
Цікаво Показати IP 24 Березня 2014 08:37
Народ це правда шо позавчора Кононовича свої ж попустили?
Комсомол до Цікаво Показати IP 24 Березня 2014 15:37
Правда, чуть не плакав
Кацап іспепелітель Показати IP 24 Березня 2014 08:40
Ви бачили в Росії мітинги за Путю.Це ж шиза: особливо батюшкі байкери в вовчих шкірах.
питання Показати IP 24 Березня 2014 09:29
Які ж невідомі сили стоять на білоруському кордоні, що ти мелеш, недороблений? Крім білоруських прикордонників нікого там немає, сам їхв в суботу. Навіщо людей лякати?
Микола Показати IP 24 Березня 2014 10:28
Почитав новини ... ой тролі працюють.....всім ж**** ріже те що ПС існує.....
Микола до Микола Показати IP 24 Березня 2014 10:29
Шо пацюки трусить вас від того шо кормушкі більше не буде ?
Смерть ворогам! до Микола Показати IP 24 Березня 2014 15:17
Аби тебе, с***ка нацистська ,не труснуло! Прийде час суду над Правими і Свободними!
Микола до Смерть ворогам! Показати IP 24 Березня 2014 17:14
до чого тут нацистська ? )) Кисельов-ТВ в роботі ??
Смерть ворогам! Показати IP 24 Березня 2014 18:00
Тому що є патріотизм! а є нацизм - це те, що у вашій секті пропогується!!!! Я не Кисельов і його не дивлюсь. вистачає подивитись новини про вашу секту!