USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Приміщення волинської прокуратури відреставрують за 1,4 млн

15 Листопада 2020 23:04
На реставрацію, зокрема протиаварійні роботи, головного корпусу Волинської обласної прокуратури, що на вулиці Винниченка, 15 в Луцьку, скерують майже півтора мільйона гривень.

Відкриті торги для пошуку підрядника обласна прокуратура вже оголосила. Тендерні пропозиції прийматимуть до 13 листопада, коли й розпочнеться аукціон.

Очікувана вартість робіт становить 1,406 мільйона гривень.

Реставрація головного корпусу Волинської обласної прокуратури включатиме заміну вікон, внутрішнє опорядження, улаштування нового покриття з ламінату, влаштування вертикальної гідроізоляції, заміну водостічних труб, реконструкцію електроосвітлення та електрообладнання тощо.

Всі роботи планують завершити до 31 січня 2021 року. Гарантійний термін експлуатації об'єкта після ремонту становитиме 10 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Волиняни Показати IP 15 Листопада 2020 23:36
В теперішніх умовах то вже не то, що неполіткоректно, а звучить зухвало і виклично !
шось Показати IP 16 Листопада 2020 06:50
Слабувато на ремонт володимерських казарм виділено уже 55 міліонів
Активіст Показати IP 16 Листопада 2020 07:58
Цікаво, скільки з них вкрадуть
Ігор луцький до Активіст Показати IP 16 Листопада 2020 09:15
Цікаво скільки вкрадуть,коли Лесину хатинку будуть реставрувати за 11млн.гр.?
Волиняни Показати IP 16 Листопада 2020 08:38
Гей, служителі Феміди ! Совість є ? Вам то чого бракує ? Садочки в Україні не будуються, в Луцьку школи так і не закінчені стоять ! Чим бідніша країна - тим більше грошей тратять на церберів ! Типова поліцейська держава !
олександр Показати IP 16 Листопада 2020 09:25
а чи є необхідність цього ремонту? просто гроші до кінця року хочуть оприходувати бо вже немають куди дівати.
ПРОПОЗИЦІЯ: Показати IP 16 Листопада 2020 10:13
Якість роботи краще відреставруйте,без**рі!
Народна прокуратура Показати IP 16 Листопада 2020 10:56
До Волиняни. Це запитання доречніше було б поставити не прокурорам, а працівникам міськради та різним "чесним луцьким бізнесменам", які свого часу усі ці садочки і школи прихватизували, а тепер під час виборів розповідають нам як треба йти у Європу і протидіяти корупції.