USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Призначили голову Рожищенської РДА

7 Квітня 2014 16:39
Головою Рожищенської райдержадміністрації призначили Вадима Дулюка. Відповідне розпорядження підписав 4 квітня 2014 виконувач обов’язків Президента України №458 Олександр Турчинов, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт 7 квітня представив новопризначеного керівника громадському активу району. Губернатор висловив сподівання, що Вадим Дулюк виправдає покладену на нього довіру держави та громади, а в районі відбудуться зміни лише на користь людей.

Як наголосив Григорій Пустовіт, новопризначений керівник насамперед особливу увагу має звернути на стан економіки в районі та провести кадрову реформу.

«Уважно підійти до формування нової команди. Якщо людина працювала чесно, і не була заангажована попередньою владою, то вона має й надалі працювати на займаній посаді», - зауважив він.

Своєю чергою, Вадим Дулюк запевнив, що не зрадить обіцянкам Майдану, державну службу нестиме чесно і прозоро, лише на користь громади.

Довідково:

Дулюк Вадим Валентинович народився 24 листопада 1979 року в місті Рожище. У 2001 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Соціальна педагогіка», а у 2004-му - Луцький державний технічний університет, за фахом - бухгалтер-економіст.

Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді чергового з режиму притулку для неповнолітніх служби у справах неповнолітніх Волинської облдержадміністрації в місті Рожище.

2004-2008 рр. - працював державним податковим інспектором, головним державним податковим інспектором-ревізором, заступником начальника відділу Луцької державної податкової інспекції.

2009-2011 рр. - начальник відділу контролю грошових надходжень та дебіторської заборгованості ВАТ «Луцьк Фудз».

До призначення на посаду голови Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк тимчасово не працював.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
11 Показати IP 7 Квітня 2014 16:44
2011 по 2014 непрацюючий... біографія пуста... де був.. що робив ???виплинув... як герой майдану..посаду отримав... Чим мені подобається нова влада.... багато людей позаводять накінець трудові книжки ))))
123 до 11 Показати IP 7 Квітня 2014 17:57
Деякий період займався контробандою "возив в Польщу солярку і сигарети"
Руслана Показати IP 7 Квітня 2014 16:54
Хм, а цікавенько виходить: "Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді чергового з режиму притулку для неповнолітніх служби у справах неповнолітніх Волинської облдержадміністрації в місті Рожище", а потім – ОПА І відразу "2004-2008 рр. - працював державним податковим інспектором, головним державним податковим інспектором-ревізором, заступником начальника відділу Луцької державної податкової інспекції" Якийсь черговий швидко вибився у податкову службу. видно, файних покровителів має!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тож будуть вони ним вправно керувати у районі...
брище до Руслана Показати IP 7 Квітня 2014 19:55
10 000$ випадково відніс за адресою
Лучанин08 Показати IP 7 Квітня 2014 17:29
Це все в період керування Луцькою податковою Кривовязюка, який з Рожищ тоді всіх своїх прийняв в Луцьку ОДПІ, незалежено від освіти (історик, політолог, педагог, тощо) головне щоб свій. От і результат ...
БРИЩЕ Показати IP 7 Квітня 2014 19:57
можу поспорити на ящик пива-БЮТ
Лище до БРИЩЕ Показати IP 7 Квітня 2014 20:51
далі буде... на черзі ще 10 представлень...
1221 Показати IP 7 Квітня 2014 20:30
А де заробив гроші? Якщо чесний то нехай рохкаже, а то все загадки, секрети всі кругом дурні а я чесний і красівий. Брехун!!!!!!!!!!!!
свідок Показати IP 7 Квітня 2014 20:46
Амбець що робиться, кого призначають...:( При представленні від Пустовіта та Гузя одні революційні промови, а те, що район останні роки самий занедбаний - це нікого не цікавило і завдання не поставлені! Головне - всіх змінити, поміняти... а працювати з ким? О то влада прийшла - жах!!! Розстановка персон, щоб на виборах Юлю "тягнути" - ось і вся мета!!!
брище до свідок Показати IP 7 Квітня 2014 20:57
100% революція була зроблена щоб звільнити юлю і поставити над нами убогими.по всій Україні райадміністр.почті вже на 90%у бют
Пусік Показати IP 7 Квітня 2014 21:35
А цікаве фото - за колючою проволокою! Може це знак такий, доленосний??? Знаючи його замашки можна на таке й розраховувати - загримить туди разом із сподвижниками. Цікаво, а кого в зами візьме і чи дасть посаду Кучірці Сашкові, він же ж теж гониться як навіжений, а амбіцій у нього ОЙ-ОЙ-ОЙ!!! Та й Бурого алкаша треба десь пристроїти...
Альфушинський Показати IP 7 Квітня 2014 21:41
Цікавить в цій комедії одне - чи купив Дулюка уже Тарас Войтович? Адже ця вічно пяна свиня була при всіх владах і тут мабуть лишиться - слизняк! От тут і побачимо чи дійсно сповідує принципи Майдану. Дулюк!!! Май на увазі - лишаєш Тараса - тебе виносимо на ВИХІД!!!
ПЕРЕМОГА до Альфушинський Показати IP 7 Квітня 2014 22:33
Ми вже сумуємо за Тарасом-толковий керівник, багато добра зробив!!! Тарасе-тримайся, тобі зараз нелегко! А Дулюку тут не місце. Ми боротимемося за район!!! До чого тут це чудо - метр в шапці!!!
Дід до ПЕРЕМОГА Показати IP 8 Квітня 2014 08:44
Дайош Тараса!!!
ДІДУ до Дід Показати IP 14 Квітня 2014 00:19
ТАРАСА ТАРАСА ТАРАСА ПІАРАСА!
007 Показати IP 7 Квітня 2014 22:13
Дулюк так набухався, що вже розвалив сьогодні свою машину в кізяк!!! Отаке воно святкування революційноі посади! Менти пробують заминати, але чи дадуть люди??? Пиши, Дулюк, заяву поки не пішов по статті!!! До ранку термін!!!
01 до 007 Показати IP 8 Квітня 2014 22:41
таки службову машину у неробочий час, порушення декількох статей кодексів (СУПЕР КЕРІВНИК) смаркота при посадах
008 до 007 Показати IP 16 Червня 2014 17:28
То вони із Сотніком братани той дві розбив за рік
009 до 008 Показати IP 30 Червня 2014 16:24
коментар було видалено
Корінний рожщанин Показати IP 7 Квітня 2014 22:27
Рожище-в шоці. Мало того, що до влади прийшов ниций, двуликий, хитрий НАПОЛЕОН, то він не встиг в крісло сісти, як вже його обгадив!!! - цілий день Вадим Дулюк пив,святкував призначення,-а ввечері скоїв ДТП-в Рожищі на вул. Грушевського. Міліція діє за старими неєвропейськими принципами - замітає сліди, бо ж треба перед ГОЛОВОЮ вислужитися, щоб СВОЇ посади зберегти!!! Що ти робиш, РЕВОЛЮЦІЄ,-яку ми виплакали і виплекали!!! Рожище - вставай!!! Геть ДУЛЮ!!!
Лучковський до Корінний рожщанин Показати IP 7 Квітня 2014 23:32
Геть алкашів юліних від влади1
брище до Лучковський Показати IP 8 Квітня 2014 00:07
я б сказав вiд корита,
саша! Показати IP 7 Квітня 2014 23:22
ОТО ВЛАДА!!!!!!! Я **!!!!!!!!!!!!!У!!!!!!!!!!!!!!!! ДОЖИЛИСЯ ЩЕ СТАРОГО АЛКАША ТКАЧУКА ОЖИВІТЬ!!!! ТО ЯКАСЬ ПУТІНСКА ПРОПАГАНДА!!
1221 Показати IP 7 Квітня 2014 23:29
Ай маладца, звэзда Ютуба, Горбач з Войтовичом нервово курять від заздрощів в кутку, в перший день роботи, коли воно убоге то воно убоге у всьому. І воно демократ за народ буде дбати, воно за шкуру свою і корито халявне буде дбати і щоб жопу прикрити.
122 до 1221 Показати IP 7 Квітня 2014 23:45
скиньте зсилу де саме!!
Українець Показати IP 7 Квітня 2014 23:48
Я головою РДА не піду категорично, там крісло обгажене.
1221 Показати IP 7 Квітня 2014 23:54
Ще нам треба мером бурого вибрати і в рожищах буде кругом повне, гавно Незареєстровані діти майдану, тобто байстрюки.
Прикро Показати IP 8 Квітня 2014 00:01
Ви ще,люди добрі,його брєднів не чули! Хайно ДУЛЮК попрацює тиждень-другий,наробить лажі...Він же ж елементарного не знає. Він запоре зі своїми придумками. Сьогодні вже почав будувати ЄВРОПУ В РОЖИЩІ. І вийшла не Європа, а ж...па!!! Від Дулюка можна чекати тільки ДУЛЮ!!! І як показав сьогоднішній інцидент - п"яну ДУЛЮ! р.с.Капец,як можна так ступити-в перший день напитися і наробити собі такої слави????
мала Показати IP 8 Квітня 2014 00:10
невже ми не заслужили на нормальних керівників ? за годину після представлення вмазати машину ? прокляте те рожище!!"!!
малий до мала Показати IP 8 Квітня 2014 01:19
ні не заслужуємо і прокляття ту нідочого це просто люди такі і нормальній людині сюди зась ...... я особисто Дулюка не знаю, але головою поставив би Гаврука о. це саме та людина для цього часу .... І взагалі коли на волині референдум щодо приєднання до польщі причом з автоматичним входженням в європу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
люда до малий Показати IP 8 Квітня 2014 01:51
гаврук!!! не пиши !!! 1
люда до малий Показати IP 8 Квітня 2014 01:51
коментар було видалено
тарасик Показати IP 8 Квітня 2014 01:54
а тарасик то виграє!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чорний Показати IP 9 Квітня 2014 09:53
Пруф в студію з ДТП.
Андрій Показати IP 9 Квітня 2014 13:16
Дивлюся люди цьго горе-генія не долюблють, а таки є за що. Рожищани не плекайте себе ілюзіями робити воно для вас нічого не буде. Цей "злбний карлик" дбає лише за себе та гарні цифри з стелі для звітів видумує. Гоніть його поки біди не наробив. Не розумію за що люди на майдані гинули....... ?????????
вс до Андрій Показати IP 21 Квітня 2014 16:04
що андрійко боїшся що прийдеться податки платити чи зареєструватись підприємцем, чи людей всіх на роботу оформити.а може ти за землю не платиш,бо вася в свій час тобі порішав,чи вишневська з садовським рішає по біржі як грошиків менше платити,то ти так прямо і скажи.а може все простіше,среш за свою гнилу посаду,бо відчуваєш,що завтра погонять тебе як паршиву собаку,от і строчиш хрєнь всяку,бо більш ні на що не здатний.
1 Показати IP 9 Квітня 2014 21:27
коментар було видалено
ДРУГ Показати IP 10 Квітня 2014 15:26
80% "коментарів" пише Тарас.Чим скоріше позбудешся тим краще для тебе.Бо завжди будуть такі проблеми.
ДРУГ Показати IP 10 Квітня 2014 15:26
коментар було видалено
війна прийшла Показати IP 12 Квітня 2014 23:32
людиська! ганьба вам! Вадим, тримайся, дай Бог, щоб твої задуми і плани здійснилися! головне - міцних нервів і здоров"я, щоб витерпіти цих диб№лоїдів... прийде час і все стане на свої місця.. і люди подобрішають.. не вони злі.. час такий.. напевно )
СС Показати IP 13 Квітня 2014 23:52
Пелеш. Шкільний .Фальфушинський дддостойні кандидати на крісло мера.Пелеш від ком.партії (при тому що член партії регіонів)Шкільний як те гавно до берега неможе прибитись до якої небуть партії.а Фальфушинський-фотограф від регіонів
сс Показати IP 13 Квітня 2014 23:58
пелеш просрав комунгосп.шкільний схемщик кидало в боргах як в шовках .фальфушинський при владі довів місто та район до банкрутства. хороша трійя
Іпать-Тарахтєть до сс Показати IP 14 Квітня 2014 21:32
Таку уйню тільки Тарас Войтович може писати, бо мабуть теж хоче в мери, адже місця то йому в районі уже немає для нього, але в порівнянні з "хорошою трійяю" він взагалі ніякий - навіть Фальфушинський виграє в Тараса вибори, не кажучи про дійсно достойних кандидатів таких як Пелеш Вадим. Тарас, розслабся, організовуй гурток КВК, це якраз твоє, там можна і навіть потрібно постійно забуханим бути, таким яким ти є по життю! Козел!!!
сс Показати IP 14 Квітня 2014 23:39
я не тАрас .І колись теж думав що пелеш нормальний хлоп.РЕалії такі -г*ндом номер 1
городянин Показати IP 17 Квітня 2014 01:26
взагалі то кредо тарасика "хто не бере той дурний"... показник нашого держслужбовця
Вадим Показати IP 17 Квітня 2014 14:10
Для того, щоб зрозуміло стало кореспондентові СС, маю відповідь. Парії регіонів на території міста, району та області немає. Жодного відношення Пелеш до партії комуністів немав. Документи до територіальної виборчої комісії можливо було подати тільки з подання місцевої організації партії, за умови підпису керівника місцевої організації партії та засвідченої печаткою місцевої організації партії. Саме це спонукало кандидатів до пошуків можливості подання документів до територіальної виборчої комісії. Але 08 квітня 2014 року прийняті зміни до закону про вибори, який зняв це обмеження, саме це дає можливість реєстрації кандидата на посаду міського голови шляхом самовисування. Сподіваюсь що питання політичні СС як мінімум зрозумілі. Відношення до підприємства житлово-комунального господарства Пелеш жодного відношення не має, тому що не працював і тим більше не керував названим підприємством. На кінець про репліку "просрав". Пелеш відповіді у коментарях надає без псевдоніму та сміливо дивиться РОЖИЩАНАМ в очі .Попробуй написати трішечки позитиву, не можеш про людей, спробуй про себе. Деза не є мистецтвом. Про Вадима Пелеш пиши що хочеш,але якщо маєш трішечки честі не бреши, при зустрічі зроби зауваження.
сс Показати IP 21 Квітня 2014 16:19
якщо ти вже такий чесний,то скажи що ти рік часу робив в адміністрації ,навіщо ти ходив і протирав штани,знаючи,що твоя посада і твоя робота на.нікому не на.Чи хотілось в костюмі походити іначальником себе відчути.І защо,за 1500 з.п.,чи мАсалов доплачував тобі за особливі заслуги як шварцкопу о.Чи може ви всі разом як секритарка з водієм в тараса підробляли прополюючи грядки,замітаючи,миючи підлоги?кровушка то у вас зі слів тогож тарасика совсєм нє голубая...холопи,хохли
від людей нашого міс Показати IP 29 Квітня 2014 00:31
послухавши людей різного віку висновок такий-ми проти Дулюка!!! Я сама педагог,і друзі мої лікарі,педагоги,соціальні працівники,та й просто хороші люди,дуже обурені ,людиною яка себе з хорошої сторони нічим не проявила.Це не старший брат!Це зовсім протилежне!Саня забери свого брата-ГЕТЬ!!!!!!
007 Показати IP 16 Червня 2014 17:27
Послухаєш так з рогами. А є кому хоч ті роги ставити? А то я суджу людей по їх благовірних. Яке їхало таке й здибало. То хто в нас в Рожищах місіс Дулюк? Чим займається? Як себе веде? Пава чи скромняга?
008 до 007 Показати IP 30 Червня 2014 16:22