USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ремонт на Лесі Українки: 8 мільйонів на 200 метрів вулиці, без тендера

21 Липня 2016 15:01
Кошторис по ремонту вулиці Лесі Українки розділили на декілька об’єктів таким чином, щоб уникнути тендерної процедури при закупівлі товарів та послуг. Загальна вартість робіт становить 8,1 мільйона гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Луцької міської ради сьогодні, 21 липня.

Заступник директора департаменту, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Луцької міської ради Микола Осіюк розповів, що на вулиці відремонтують каналізацію, покладуть бруківку та віднайдене старе мощення. Облаштують сквер з solar-tree для зарядки ґаджетів і навіть пішохідний фонтан.

Проте голова профільної комісії Павло Данильчук каже, що це нонсенс – витратити 8 мільйонів гривень на 200 метрів вулиці.

Цю думку підтримав депутат Борис Смаль, який поцікавився, як мешканцям Вересневого він пояснить, що мільйона на проведення світла, де його немає 15 років, немає. Натомість, є 8 мільйонів на центральну вулицю.

До слова, генеральним підрядником є фірма «Бетон брук сервіс». Проте жодної тендерної процедури цьому не передувало. Відповідно до ЗУ «Про здійснення державних закупівель», товари до 200 тисяч гривень та роботи вартістю до 1,5 мільйона гривень можна замовляти без тендерної процедури.

Цим і скористались в міській раді – поділили 8-мільйонний об’єкт на декілька менших, таким чином уникнувши тендерної процедури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
справедливість Показати IP 21 Липня 2016 15:24
спочатку ламаєм!!!! потім думаєм!!!!!!!А куди подінуть старе мощення?! Романюку чи Данильчуку на дачу?!!!
Don Показати IP 21 Липня 2016 15:47
Все ніяк Романюк з Яковлевим не нажеруться...
Лучанин Показати IP 21 Липня 2016 16:01
Для чого дАНИЛУ бруківка? Він Леніна в Колках хотів поцупити!
Григорій Іванович до Лучанин Показати IP 21 Липня 2016 16:44
чЛеніна в Колках скинули коли Данильчук в другий клас ходив..
Лучанин Показати IP 21 Липня 2016 16:24
За таке потрібно притягувати до відповідальності. На що дивляться правоохоронні органи. Ця реконструкція потрібна була як возу пяте колесо. Як на мене потрібно в першу чергу проводити реконструкцію тротуарів там де вони повністю зруйновані, зокрема по проспекту Волі від будинку 56 до 66.
нхя не смішно до Лучанин Показати IP 21 Липня 2016 17:26
На вулиці Гнідавській два роки тому зробили чудовий ремонт - дорога і тротуар як скло. Але уже більше року тротуари по вулиці Гнідавській не прибираються, біля бордюрів тротуари засмічені піском, на тротуарах поросла трава, яка руйнує асфальт. Чому не прибираються тротуари на вул. Гнідавській? - Тому, що це не "цікаво" владі і на цьому нічого не вкрадеш. Інша справа нове будівництво - тут рай для митців откаттінга з міськради.
Дим Показати IP 21 Липня 2016 16:39
Як на мене це звичайнісіньке марнотратство. Ця реконструкція потрібна була як пяте колесо до воза. В першу чергу потрібно проводити реконструкцію того що повністю зруйновано, зокрема тротуару по проспекту Волі між будинками 56-66, за декілька сот метрів від ОДА, де неможливо ні пройти ні проїхати. За це потрібно нести відповідальність. На що дивляться правоохоронні органи
Гнат до Дим Показати IP 21 Липня 2016 16:43
Правоохоронні органи дивляться за порядком, за непорядком вони не дивляться
до лучан Показати IP 21 Липня 2016 18:48
нехай Романюк заплатить з власної кишені, а то буде меценат
тендер Показати IP 21 Липня 2016 18:57
дробити предмет закупівлі з метою уникнення процедури закупівлі заборонено законом.
Всі луї Показати IP 21 Липня 2016 19:32
В нас в деяких дворах ,ні пройти ні проїхати ,а вони х... ю займаються .
Романюку Показати IP 21 Липня 2016 20:47
Закордоном таку бруківку палірують і дмухають не неї, а наш гопідарник-варвар все бюджет пиляє. Господарі на цьому заробляють на туристах, а ми втрачаємо.
Дістали Показати IP 21 Липня 2016 21:58
Романюк з тим підрядником гроші мутить з бюджету вже не вперше, добре що хтось нарешті звернув увагу на ці афери. А фірма належить колишньому колезі мера по партії Тигібка. Активісти, прокуратура займіться цією справою.
До всіх Показати IP 21 Липня 2016 22:30
В нас є мільйони на бруківку, а хворим дітям немає, мусять збирати всім світом
1111 Показати IP 21 Липня 2016 22:54
а підземні комунікації чому НЕ МІНЯЮТЬ ???
259 Показати IP 21 Липня 2016 23:57
Страх міська влада втратила взагалі. Хлопці приходять з війни. Допомоги психологічної нуль. Земельних ділянок також нуль. Помирають по лікарням. але владі насрати. Люди втратили здоров'я, роботу та не можуть . годувати сім'ї. але міській владі далі плювати на них. Купа онко хворих дітей, але влада не помічає. Проте. розпил бюджета на вул. Лесі Українки це просто класика. Ця влада нас тримає за бидло, яке не розуміє розкрадання бюджету на території протяжністю 200 метрів без тендерних закупок. Але "Промінь" і все, що навколо нього відбувається це якийсь фінансовий "прикол" місцевого масштабу. Порізали дерева заради автостоянки не питаючи у лучан. Більше того, чиновники порадили відпочивати лучанам не меморіалі. який знаходиться поруч. Уявляєте, нам пропонують відпочивати на кладовищі! Це реально не витримує критики. Фінал п'єси закінчується тим, що забудовник зроив певні роботи на прилеглій території біля колишнього кінотеатру і саме тому він сплатить у бюджет всього 90 тис. грн. А мав сплатити 2млн. 100 тис грн. Оце кулбіт! Супер! Ви, мордякі з міської ради запитали в лучан чи воно готові до подібних "прожектів"? "Пиляють" міські гроші і далі "пиляють".
Патріот Показати IP 22 Липня 2016 05:10
Коля і банда зовсім страх втратили! Люди довго терпіти не можуть! Не думайте що воно минеться - "ворошиловських стрілків" зараз буде достатньо! За "Ваші деребани" наші люди владу можуть за одну зоряну нічку змінити. 8млн це ж скільки можна заходів вжити щоб зимою економити на опалені. А госпідарники бруківку міняють!!!!
Anonymous до Патріот Показати IP 23 Липня 2016 08:49
Нормальну причому бруківку, цілу міняють на хлам часів Царя Гороха, ходіть по колдой*бинам, лучани та гості міста! А те романючидло хай піде по прибудинкових територіях подивиться, де вже й авсфальту часом немає!
КУМ Показати IP 22 Липня 2016 07:35
В нормальній країни таку владу вже б "винесли",а ми плачимось.Як не добре,ай,яй,яй,схаменіться.Та вони "кл*ли"на всіх.Гроші і тільки гроші їх цікавлять,а не якісь дерева.
інженер будівельник Показати IP 22 Липня 2016 11:30
За радянщини за таке партквиток на стіл і суд за " разворовиваньє соц собственності"
турист Показати IP 22 Липня 2016 14:35
А куди так гарненько спакували бруківку з каменю ?
АРСЕН Показати IP 22 Липня 2016 14:47
ВЧОРА спеціально пішов дивитися ЦЕ велике оновлення .ДОРОГЕ ЗАДОВОЛЕННЯ --краще б до пуття тут довели ВУЛИЦЮ Пушкіна , де будинки обшарпані , бруківка -- в ямах . А ЦЕ ж центр міста . ТРИЛІНКУ там як -небуть чистять , придив іться --як це буде дивитися ?
Юрій Показати IP 22 Липня 2016 18:35
просто смішно) +дохід в бюджет міста від Променя з 2.1 млн грн скоротили до 93 тис, а їм норм... без матів номожливо передати цей капець що роблять...(збирають хлопці на пенції)))) де люстрація? як працює!? смішно
Всім Показати IP 22 Липня 2016 22:32
Чого нервуєтесь! Це ж наші обранці прийняли рішення про цей ремонт.
ВірюЗнаюМожемо Показати IP 26 Липня 2016 20:57
НУ РОБІТЬ ВЖЕ ЩОСЬ ІЗ ЦИМ СВАВІЛЛЯМ, А ТО ТІЛЬКИ СТАТТІ ПИШЕТЕ!