USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Ремонт мосту в Луцьку спричиняє постійні затори

11 Вересня 2015 18:53
Ремонтні роботи мосту від «Там-Таму» і до п’ятої школи паралізували рух транспорту. Машини швидкої мусять виїжджати на зустрічну смугу, щоб дістатись за викликом.

У п'ятницю, 11 вересня, робітники «Луцькавтодору» продовжили викладати асфальт на поверхні мосту, що знаходиться по проспекту Соборності, - повідомляє ВолиньРost.

Вже раніше ці роботи спричиняли значну тягучку транспорту. До прикладу, в середу, 9 вересня, автомобілі через ремонт мосту стояли в заторі півгодини.

Затори дуже ускладнюють рух транспорту. Машинам швидкої медичної допомоги, щоб дістатись на виклик, доводиться виїжджати на зустрічну смугу. За п'ятнадцять хвилин вдалося побачити дві карети швидкої, які буквально проривались крізь цей транспортний колапс.

Слід додати, що шар асфальту, яким покривають міст, не виглядає надто товстим – коливається від двох до п'яти сантиметрів в різних місцях робіт.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Луцьку ремонтують декілька мостів. Журналісти видання проаналізували, у місті ремонт чи видимість роботи.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕМОНТ МОСТУ БІЛЯ ТАМ-ТАМУ ЗАТЯГУЄТЬСЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 11 Вересня 2015 18:56
Всі знають ,шо міст на ремонті. але все рівно пхаються. замість того.щоб обїхати.
Правльно до дідо Показати IP 11 Вересня 2015 20:14
Окрім того є рішення про прекриття руху.Так всім не то о лінь обїхати а всі щей жаліються що міст ремонтують бо їм це заважає.То маже нахер дороги ремонтувати...всім же і так добре.
543 до дідо Показати IP 12 Вересня 2015 07:57
За кордоном його б відремонтували за тиждень, а у нас потрібен рік
Бідзьо Показати IP 11 Вересня 2015 19:02
шар асфальту, не виглядає надто товстим - зато відкатники мають товтий товмтий шар шоколаду.
оля Показати IP 11 Вересня 2015 19:23
зато тепер їздити буде нормально! з 90-х років його ніхто не ремонтував! але нашому народу треба ніколи не вгодиш!
Микола Показати IP 11 Вересня 2015 19:23
Це попередній, вирівнюючий шар асфальту. Потім будуть вкладати основний шар поверх нього. На Соборності так само робили.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 19:33
Просто ідоти тількі днем роблять дорогу потрібно стати і за одну ніч зробити а не робити місяцями той міст чи якусь другу дорогу.А грошей в кармани крадуть ужасно як!Це тількі дибіл догадався робити дорогу днем коли багато машин и сложний рух!!!
Водій Показати IP 11 Вересня 2015 19:33
Всім все заважає, не роблять заважає, роблять то ще більше заважає. Хворе суспільство, їдуть один одному сигналять ніхто нікого не пропустить, королі такі. Зомбі кругом.
"журналістам" і олен Показати IP 11 Вересня 2015 19:36
Клали нижній вирівнюючий шар асфальту
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2015 20:33
Відносно "товстого" шару асфальту: це лише попереній шар. Такий самий має бути і з іншої сторони. А вже після того мають покласти кінцевий рівнісенький основний шар. А відносно перекриття та пробок, то це маразм. Невже не можна зробити по-людськи - вночі? Чи нас вже й дорожники, як і влада, за людей не мають?!!
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2015 21:24
Це не маразм!!! Просто машин до х..ра стало ! А вночі треба спати по людськи .
111 Показати IP 11 Вересня 2015 21:35
Того Луцьку 10 кілометрів, обїхати міст можна за 5-7 хвилин в обох напрямах, ні всі будуть стояти годину і матюкатися
Оля Показати IP 11 Вересня 2015 21:41
В нормальних державах, при виконанні таких робіт: 1. Тимчасова жовта розмітка; 2. Світлофорр, який регулює рух зустрічними смугами; 3. Максимальна кількість робіт протягом дня (не в час пік рано чи у вечері) та вночі; 4. шар навіть для чорнового шару підозріло тонкий. І ще поясніть, що видовбували і навіщо на ново перероблювали стики зі сторони "варшавки"? Дай німцю стільки бетону і часу - буде новий міст, а в наших болячка на одному місці. Головою думати треба! Наказувати штрафами за неналежне виконання робіт!!!!
Анонім до Оля Показати IP 12 Вересня 2015 06:25
Молодець, все на 100%!
Робітник Показати IP 12 Вересня 2015 08:29
Бачу Оля - великий експерт в мостобудуванні. Займайтеся своєю справою, тут без вас розберуться. Проблеми у нас виникають через те, що багато "компетентних" людей пхають свого носа туди, куди він не лізе. Щодо заторів, лучан попередили по телебаченню і радіо, що буде перекрито, треба було планувати свої поїздки іншим маршрутом. А невдоволені в коментарях, мені здається, й нікуди не їхали, а моніторять інтернет, щоб написати якесь фе.
в до Робітник Показати IP 13 Вересня 2015 14:38
Скільки часу треба сплановувати і не іздити в цьому напрямку, що ви, шановний, пишете дурниці, ну не 2 місяці ремонтувати міст!!!!!!
Розум - Робітнику Показати IP 13 Вересня 2015 04:48
Що за дурня? повідомили лучан по телебаченню... це те ж саме, що хірург тебе зранку повідомить, що буде без наркозу робити операцію. Це щось міняє? Всеодно буде боляче і це тупо... Тож подумайте головою... де ж там радники,, помічники? то ж якщо хоче набрати голоси, то зроби це правильно і комфортно, як описала ОЛЯ... За такі рішення треба догану і штрафи паяти, щоб мозгі завертались в наступний раз...