USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Росіянка у Луцьку хоче використати георгіївську стрічку для об’єднання України

5 Травня 2014 14:29
На захист символу перемоги у Другій світовій війні виступила голова громадської організації «Російський культурний центр» Ольга Саган.

Це трапилося під час засідання круглого столу за участю представників національно-культурних товариств Волині на тему «Наш спільний дім - Україна», що відбувся 5 травня у Луцьку.

Наприкінці свого виступу Ольга Саган нагадала, що сім років тому була ініціатором використання георгіївської стрічки під час парадів Перемоги у Луцьку. З її слів, не важливо, що під час нещодавніх подій зробили із цією стрічкою.

«Те, що сьогодні зробили із нею на Сході України, це їх проблема. Для мене це - та стрічка, за яку полягли наші солдати, та стрічка, заради якої звільняли волинські землі. Саме тому, щоб забезпечити мир і спокій на волинській землі 9-го Травня, не дати можливості радикальним силам використати цю ситуацію, я пропоную всім, кому небайдужа ситуація в державі, хто хоче миру і злагоди, зробити те, що роблю я і об’єднати Схід і Захід разом», - зазначила росіянка та одягнула георгіївську стрічку у поєднанні із синьо-жовтою стрічкою.



Дехто з присутніх висловив своє невдоволення цим, зазначивши, що георгіївську стрічку носили під час війни власівці.

Наприкінці засідання голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зауважив, що не може погодитися із використанням стрічки. З його слів, приносити георгіївську стрічку на могили полеглих солдат Червоної армії – блюзнірство, адже нею нагороджували лише вояків 1 та 2-ї дивізій СС «Росія», це була відзнака саме цих підрозділів. Таким чином, солдати Червоної армії гинули від рук кавалерів георгіївських стрічок. Зі слів посадовця, ця стрічка нині стала символом сепаратизму в Україні, а ті, хто чіпляє її на себе, застосовують зброю проти українців. Він закликав усіх утриматися від використання георгіївських стрічок 9-го Травня, адже це призведе до розбрату та протистояння.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Rza Показати IP 5 Травня 2014 14:35
Головне, щоб бандерівських червоно-чорних прапорів не носили, бо соромно буде перед справжніми ветеранами за фашистську символіку.
Реаліст до Rza Показати IP 5 Травня 2014 14:52
В расєї керувати будеш...
армагедон до Rza Показати IP 5 Травня 2014 14:53
Нащадок кагебістів, справжні ветерани на тому світі..
НЕЛУЧАНИН до Rza Показати IP 6 Травня 2014 11:27
ти - д***л невиліковний. чорно-червоний прапор не має жодного відношення до фашизму
Ну Показати IP 5 Травня 2014 14:39
не можуть москалики бути як усі. Взагалі то вони мабуть скоро дограються зі своїми стрічками що їх доведеться нашивати примусово. Так люди бачитимуть здалеку що йдле україноненависник і остерігатимуться. Задовбали вже своєю "винятковістю".
0501 до Ну Показати IP 5 Травня 2014 22:35
коментар було видалено
Останнього Показати IP 5 Травня 2014 14:41
справжнього ветерана уже давно у Гараджу вивезли. Тож не хвилюйтесь так. Вони ваші почуття не розділять.
лучани Показати IP 5 Травня 2014 14:47
Терористи-колорадоси полюбляють власівську фашистську стрічку.
0501 до лучани Показати IP 5 Травня 2014 22:36
коментар було видалено
Семен Показати IP 5 Травня 2014 14:55
Чистої води провокація.
Vetal до Семен Показати IP 5 Травня 2014 15:46
Ни в коем случае нельзя сочетать колорадско-рашистскую символику с прапором Украины!
0501 до Семен Показати IP 5 Травня 2014 22:36
Первая,разумная мысль.
лучанин Показати IP 5 Травня 2014 15:06
ага і завтра путлер введе війська спасати ображених росіян на Волині. наступ буде через білорусь. новий вид сепаратизму не зелені чоловічки а біла Саган. ну якщо гляну в очі правді навіщо їй саме зараз ісаме ця колорадська стрічка....
0501 до лучанин Показати IP 5 Травня 2014 22:42
коментар було видалено
voliynianka до 0501 Показати IP 5 Травня 2014 23:08
коментар було видалено
0501 до voliynianka Показати IP 5 Травня 2014 23:41
коментар було видалено
Іван Показати IP 5 Травня 2014 15:10
НЕ ВСТУПАЙТЕ В ПЕРЕПИСКУ І ДЕБАТИ З МОСКОВСЬКИМИ ТРОЛЛЯМИ,ОСКІЛЬКИ ЦЕ ЗАРАЗ САМА "МОДНА" ПРОФЕСІЯ !!!
До відома Показати IP 5 Травня 2014 15:12
Останній рік призову в діючу Червону Армію під час Другої Світової війни - 1927 рік. Отже наймолодшим РЕАЛЬНИМ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ зараз 87 років.
точно до До відома Показати IP 5 Травня 2014 15:25
не 1927,а 1928-й.
не зовсім до точно Показати IP 5 Травня 2014 15:39
Последний военный призыв — призыв на военную службу, последний в годы Великой Отечественной войны, призывников 1926 и 1927 годов рождения. К концу 1944 года была освобождена от фашистских войск вся территория Советского Союза, но до окончания войны оставалось ещё более полугода. 25 октября 1944 года Государственный комитет обороны объявил призыв на военную службу призывников 1927 года рождения. Тогда призвали 1 миллион 156 тысяч 727 человек. Призванные в возрасте 16—17 лет проходили военную службу в подразделениях, не входивших в состав действующей армии, шли следом за фронтом. Как связисты, сапёры, пограничники и другие военные специалисты выполняли боевые задачи, получая при этом ранения. Солдаты и офицеры этого последнего военного призыва обеспечили обороноспособность страны до 1953 года.
точно до не зовсім Показати IP 5 Травня 2014 15:48
мені цього монологу не потрібно,бо мої чотири земляки (на жаль вже покійні) 1928-го року народження були призвані,коли гітлерівців прогнали на територію Польщі і всі четверо воювали до кінця війни,а один щей з японцями повоював.
лпдмуа а простише и Показати IP 5 Травня 2014 15:14
на вид дуже приемна і охайна жіночка а фамілія напевне по чоловікові а яка дівоча?
vekelka до лпдмуа а простише и Показати IP 5 Травня 2014 16:37
дів- андросюк сш 7
мотя до лпдмуа а простише и Показати IP 28 Травня 2014 21:01
а дівоче прізвище андросюк закінчила луцьку школу номер 7. батьки з каличчини. і з яких це пір ти олечко стала росіянка
хех Показати IP 5 Травня 2014 15:16
коментар було видалено
ага до хех Показати IP 5 Травня 2014 15:20
..., як мінімум)
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:24
на Волині все тихо, а ця д*ра хоче,щоб і в нас почалися розборки, захотілося побігати з колорадськими стрічками, хай шурує в Луганськ, там прихильників вистачає, а тут може заробити по зубах і потім буде розповідати,що це зробив правий сектор, щоб в черговий раз спровокувати пукіна. Хто ж перший починає, хто провокує.
так до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:28
не дивлячись,що вона жінка надавати по повній програмі і відправити в невідомому напрямку,щоб пам'ятала про Волинь все життя.
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:28
Люди, ми невиліковні в своїй дрімучості та ненависті. Перш ніж займатися пошуком зовнішнього ворога в тисячний раз, звинувачувати в усьому підряд навіть ту саму Москву, придивимось уважніше до себе та до власної історії. Вся біда в тому, що там, де два українця - там три гетьмана. Всі біля корита ніяк не натовчуться, бо ніхто черги не уступить, а винуваті завжди всі, крім нас. І ще одне: не треба називати московськими тролями тих, хто має іншу думку. А таку думку має чимало хто в Луцьку, тільки хиба ж за червоно-чорними прапорами ненависті щось можна розгледіти та почути. Звикайте, що в людей є інша думка, бо інакше в нашій країні ніколи не настане мир та спокій.
!!! до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:32
Думка повинна бути ОДНА! УКРАЇНА Є УКРАЇНСЬКОЮ,а совкам хто думає інакше азимут на хутор Михайлівський і без пеленга.
Анонім до !!! Показати IP 5 Травня 2014 15:43
До !!! Навчіться поважати-таку чужу думку і не вимірювати в ній ступінь "українськості". Вас на це ніхто не уповноважує. Здоровий глузд ще ніхто не відміняв. І давайте Ви не будете вказувати кому і на який хутор і іменувати когось "совком". Спочатку побудуйте щось крім барів, банків та кредитних спілок. Побудуйте садочки, школи, оновіть стару інфраструктуру міста хоч на якомусь рівні, тоді будете гордо розказувати про "совок". Ще недовго залишилось рехтувати побудоване за радянських часів, а нового за 20 з хвостиком років як нема, так і не було. І не буде.
!!! до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 16:01
Керують то якраз і не українці! Погляньте уважно хто при владі по всій вертикалі.Одна жидва.І так на протязі всього більшовизму.Українців до влади як не підпускали,так і зараз не допускають.А щоб утримувати владу,експлуатувати українців,жидва змушена була як-небуть щось робити і будувати.А УКРАЇНСЬКІ УКРАЇНЦІ поважають думку УКРАЇНЦЯ,а не комуняку-жида- совка.
Анонім до !!! Показати IP 5 Травня 2014 16:15
А де ж взяти не жидву, цікаво? Вона ще не народилася навіть..Що ж Ви пропонуєте?
!!! до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 18:02
Повторюю,що українців до влади жидва не допускає,напевно бояться,якщо втратять владу прийдеться ділитись,а це не в крові жида.Менталітет і стиль життя жида-влада і гроші.Великі гроші.А вони є тільки тоді,коли є влада в руках.
Анонім до !!! Показати IP 5 Травня 2014 17:04
А хіба Хрущов був не українцем?
!!! до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 17:53
Брежнєв теж з Дніпропетровська,але прізвище від роду мав Ганапольський,а Хрущов це курський соловей.
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:31
барышня решила привлечь к себе внимание, используя" удачный " момент
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:32
Ця маріонетка очолювала партію Вітренко, згодом "Русское общество", а нині має відношення до творчості і дітей!? Людина, яка патологічно ненавидить Україну, уже 15 років збирається виїзджати в Росію
Джулія до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 22:40
Може, їй валізку презентувати? Чи до вокзалу підвезти??
лпдмуа а простише и Показати IP 5 Травня 2014 15:54
якщо вона вам неподобаеться то скажіть чим ? вона щиро каже свою точку зору тим більше неменше нас з вами що таке політбомонд на волині : Тоді слухайте пройдоху Луценка який був комсомольцем-комуністом-соціалістом-нашоукраїнцем-бютовцем-самооборонцем-ударівцем і зараз капіталістом чи може біле біде із косою яка любить говорити любі моі яка така така бідна що ніц непамятаю де крадені ваші гроші заховала : Вибір великий часу обмаль люди гинуть из обох сторін по винні політиків які на крові приходять до влади а потім грабують нарід наліво і направо
мотя до лпдмуа а простише и Показати IP 28 Травня 2014 21:09
це не іі думки . це все проплачено . от відправила доньку вчитись до москви і сама нехай туди преться .. не має чого тут боду каламутити . і не захищайте іі. в росіі такого не дозволили б зробити . любить росію -нехай валить.. якби не6 такі як вона не було б анексіі криму .. і не гинули наші хлопці в донецьку.
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:56
Приходьте до Саган у гості. Бринського 2 кв 36
лучанин Показати IP 5 Травня 2014 16:22
в неї ще є друг Алексеев з удару такий самий хто більше заплатить одне одного варті . http://www.volynpost.com/conference/44-chat-z-igorem-alieksieievym цитата Алексєєва:" щодо Ольги Саган. Наскільки мені відомо, місяць тому з її слів, вона звернулася в посольство РФ з проханням надати політичний притулок. Після того ми не підтримуємо контакт."
маха Показати IP 5 Травня 2014 17:32
хто їй взагалі дозволив туди сунутись і щось там розповідати. де сбу ? її ж хтось фінансує. наскільки я знаю в неї 2 дітей і чоловік ледар невідомо чим займається. адреса вище написана правильна
Андрій Показати IP 5 Травня 2014 17:59
З якого дива я маю поряд з кольорами державного прапора носити стрічку окупанта моєї країни ? По-моєму такий заклик може проголосити не зовсім здорова в психічному стані людина.Досить їм потурати.Сьогодні в Україні є патріот або зрадник і відповідним чином потрібно на них реагувати.
Микола Показати IP 5 Травня 2014 18:01
хай Ольга Саган запихне собі моток тієї стрічки(ну самі знаєте куди) та заткнеться
дідо до Микола Показати IP 5 Травня 2014 18:07
Це є провокаторша,якою має займатися СБУ.
мая Показати IP 5 Травня 2014 19:01
молодець правильно
лучанин Показати IP 5 Травня 2014 20:10
Ця с*ка - українка. І прізвище дівоче в неї українське. Їй давно треба ***.
санта Показати IP 5 Травня 2014 20:35
куди дивиться правий сектор ця д***а просто не знае истории
стоп Показати IP 5 Травня 2014 20:37
хай розкаже за що її вигнали з облради привіт климчуку
стоп Показати IP 5 Травня 2014 20:38
хай розкаже за що її вигнали з облради привіт климчуку
дуже Показати IP 5 Травня 2014 20:40
цікаво,а чому какановичам заціпело і своїх висерів на захист цієї русофілки не випускають?
voliynianka до дуже Показати IP 5 Травня 2014 23:15
какановича "питав" правий сектор, як Муамара Каддафі(за словами самого ж какановича) - вони тепер, мабуть, у підпіллі, або ж гадять під різними ніками
русский Показати IP 5 Травня 2014 22:35
коментар було видалено
Отож Показати IP 5 Травня 2014 23:00
Якщо 9 травня в Луцьку будуть провокації, то їх коріння буде йти від цієї жінки в білому. Вона вже сьогодні налаштована на них і єхидно посміхається, знаючи про це. Сапалаївка для неї замілка і шкода бруднити річку.
русский человек Показати IP 6 Травня 2014 05:57
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Травня 2014 11:32
ПРОКУРАТУРА !!!!!!!! КОЛОРАДСЬКА СТРІЧКА - ФАШИСТСЬКИЙ СИМВОЛ !!!!!!!!! ЗА ПРОПАГАНДУ ФАШИЗМУ - В ТЮРЯГУ !!!!!!!!!!
Анна до НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Жовтня 2014 13:23
вкл. Caps обычно используют истерики,место которым в кабинетах узких специалистов.
Рома Показати IP 12 Травня 2014 18:07