USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Російську мову в паспортах українців хочуть замінити англійською

19 Листопада 2015 14:17
Ідея дублювати російську мову англійською у паспорті громадянина України виникла у котрогось з українців, який подав на сайт Президента відповідну петицію, – пише «tsn.ua».

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що для того, аби «достукатися» до Президента з певною вимогою чи пропозицією, достатньо написати йому петицію.

«Враховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування», – йдеться у відповіді Порошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАТВЕРДИЛИ СПЕЦІАЛЬНУ КАРТКУ, ЯКА ЗАМІНЯТИМЕ УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ

Він направив звернення до Кабміну з пропозицією забезпечити відповідно до компетенції внесення законодавчих змін для прийняття відповідних заходів.

Додамо, що український паспорт зайняв 37-е місце в рейтингу найвпливовіших документів світу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 19 Листопада 2015 14:35
а чому б не зробити рошену для українців більш важливу справу : замінити гонтарєву на Соскіна, як того просять люди, а то враження одне від бурхливої діяльності президента - фігнею він страждає
лучани Показати IP 19 Листопада 2015 14:46
Як тепер полішуки будуть їздити на заробітки до російсько-фашистських окупантів?
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 15:11
І це 100% потрібно зробити!
Громадянин Показати IP 19 Листопада 2015 15:54
Важливіших питань вже немає ? Заміна паспортів буде безкоштовна ? Крім того, будьмо послідовними: це внутрішній апспорт, значит вистачить одніє мови - державної ! Бо цей процес може тривати безкінечно !
Василь Показати IP 19 Листопада 2015 16:20
А міжнародна тільки англійська? Взагалі то вона завжди була поряд з російською серед мов міжнародного спілкування ні чим не з меншою аудіторією. Мабуть санкції і на це подіяли, я просто не в курсі. А краще б взагалі замінити українські літери на англійські. Slava Ukraini! А вім, яка різниця для українців?..
сірий Показати IP 19 Листопада 2015 16:52
І як я 40 років жив без запису англійською в паспорті! Пане Президенте, чудо Ви горохове, невже нічого важливішого для Вас в цій країні не залишилося - лише міняти паспорти? Війна закінчена, жіти забезпечені, кожний має роботу, живемо в достатку? Приїдьте, шановний, в села і подивіться, за що в людей голови болять, тоді. може, спуститеся з шоколадного Олімпу на грішну землю.
555 до сірий Показати IP 19 Листопада 2015 18:16
Мова не йде про заміну паспортів . У нових отриманих паспортах не має бути російської . І це правильно. А Президент України не чудо горохове .Хочеш побачити чудо г - подивись у зеркало.
Анонім до 555 Показати IP 19 Листопада 2015 21:54
Зате буде англійська. Навіщо?
Вацык Показати IP 19 Листопада 2015 17:13
Очередной дебилизм Вацмана!
Цап Петр Вадимович Показати IP 19 Листопада 2015 18:15
Російскою гарні матюки виходять,а в паспорті російська зайва.
Лучанка Показати IP 19 Листопада 2015 19:22
Я пропоную взагалі тільки англійською мовою у внутрішньому паспорті писати. Це вже наша мова - мова холуїв американських. І де ці патріоти, котрі одне місце рвали за мову солов'їну? Вам зараз все подобається?
Анонім до Лучанка Показати IP 19 Листопада 2015 21:57
Вони патріоти в боротьбі проти усього російського. А підлізати одне місце своїм хазяєвам потрібно.
Абрам Показати IP 19 Листопада 2015 21:44
А я пропоную_ іврит чи ідиш,бо ми весь час при владі,при великих грошах і нам потрібне спілкування між собою,щоб інші не знали,як ми їх будемо перетворювати на мацу.
Правда Показати IP 19 Листопада 2015 23:57
Внутрішній паспорт громадянина України повинен містити інформацію виключно УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ !!! Оскільки внутрішній паспорт для користування на території України і для громадян України. А для поїздки до Європи або в любому іншому напрямку є закордонний паспорт.