USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Рустама Дячука «попросили» з «Нового Луцька»

26 Листопада 2014 09:24
Депутата Луцької міської ради Рустама Дячука виключили із депутатської групи «Новий Луцьк», у складі якої він донедавна перебував.

Про це стало відомо під час засідання 66-ї сесії Луцькради сьогодні, 26 листопада.

Так, зі слів голови депутатської групи «Новий Луцьк» Ірини Констанкевич, у зв’язку з тим, що вищезгаданий обранець громади порушував окремі положення, установлені членами фракції, його виключають зі складу депутатської групи.

Разом з тим депутатську фракцію «Батьківщина» покинув депутат Луцькради Богдан Шиба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
обс Показати IP 26 Листопада 2014 09:26
не здивуюсь як шиба опиниться у фракціі БПП
Андрій Показати IP 26 Листопада 2014 10:18
Напевно Рустам не займався проштовхуванням в депутати ВР Констанкевич?А щодо Шиби,чоловіка пригнічує монотонність,обрав хобі політичного стайєра.Ігнорує усну народну творчість,про каінь,що незворушно лежить на одному місці...
До Андрія Показати IP 26 Листопада 2014 10:43
Що ти куриш?
Петро Показати IP 26 Листопада 2014 11:33
недавно Шиба ледве вмовив щоб його прийняли до "батьківщини", а тепер знову йде. До БПП мабуть хоче. Робіть висновки лучани. Хоча про розтрачені кредити, за часи свого мерства, він ще відповість.
В темі Показати IP 26 Листопада 2014 11:38
Дячук Рустам - поважна людина! Обійдеться без Констанкевич..
Людмила до В темі Показати IP 26 Листопада 2014 13:23
Ця "поважна" людина керувала "Луцьктепло" - і "докерувалась" до ручки! х*р він облізлий. а не поважна людина!
Степан Бандера Показати IP 26 Листопада 2014 13:12
Геть від рук відбився...
До Людмила Показати IP 26 Листопада 2014 17:15
Коли Дячук керував Луцьктеплом - для підприємства були не найгірші часи. А в порівнянні з теперішнім бандитським корумпованим керівництвом, яке поставив Єремеєвський прихвостень - Романюк нам, працівникам Луцьктепло на нього молитися хочеться!!!
Людмила до До Людмила Показати IP 27 Листопада 2014 17:27
повісьте його фотку і не тільки моліться, а й поклони бийте!
патріота Показати IP 27 Листопада 2014 09:20
Цього закаканця з гарним українським іменем Рустам треба вже давно гнати з міської ради. Він - повний нуль з явно завищеною самооцінкою.