USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.85

Ринки та громадський транспорт у Луцьку не працюватимуть до кінця карантину, – Поліщук

31 Березня 2020 18:35
Не зважаючи на дозвіл головного санітарного лікаря країни на роботу ринків та громадського транспорту з особливими вимогами, у Луцьку і транспорт, і ринки будуть зачинені аж до закінчення карантину.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

На його думку, обмеження, які вводять для ринків та транспорту ніхто об'єктивно не проконтролює.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Оля Показати IP 31 Березня 2020 18:52
Хоч комусь Бог дав мудрості
Марка Показати IP 31 Березня 2020 18:59
Без ринку можна обійтися - супермаркети справно працюють. А от транспорт для працюючих громадян під час карантину - необхідність, а не забаганка - не всіх возять централізовано. Якби ж то була гарантія, що його, як слід, вимиють та дезінфікують до кінця квітня, то можна ще й пішки походити, якщо не з Красного на 40-й звісно (владці, не у кожного ще в Луцьку є авто!). Але не факт, не факт, що сядемо у чисті тролейбуси та маршрутки.
Лучанин Показати IP 31 Березня 2020 18:59
А хіба прийняття таких значущих політичних, соціальних, господарських рішень, шо стосуються життєдіяльності громади, то є компетенція радника ? За ними ж стоїть і політична, і адміністративна, і кримінальна відповідальність, якої повноваженнями радника не обумовлено !
дідо Показати IP 31 Березня 2020 19:04
Де коменданська година ? Чому діти бігають юрбою? У магазинах продавці забувають носити маски.
бабо до дідо Показати IP 31 Березня 2020 20:57
У ТамТамі на касах жінки постійно кашляють та чхають - це що таке???!!!
мишка до бабо до дід до бабо Показати IP 1 Квітня 2020 00:12
тихо, бо ше там-там закриють
Тетяна Показати IP 31 Березня 2020 19:05
А як рішення головного санітарного лікаря, заступника міністра, може не виконуватись Луцькою міською радою? З яких пір міська влада(виконавча гілка) не підпорядковується вказівкам Кабінету міністрів(МОЗ України і усі очільники теж входять в виконавчу гілку влади)?
Жанін до Тетяна Показати IP 31 Березня 2020 21:16
Подавайте в суд.
до Тетяна до Тетяна Показати IP 1 Квітня 2020 00:08
Чого дивуватись, так завжди було, на моїй пам'яті Луцька міська рада частенько прагнула показати центральним органам, що належить до якоїсь власної гілки влади, приймаючи рішення, що суперечили їх директивам)
скептик Показати IP 31 Березня 2020 19:15
мрія місцевих владців : народ, який мовчки невідомо як виживає, але справно платить податки
Анонім Показати IP 31 Березня 2020 19:19
а зарплати з преміями собі влада також відмінила до кінця карантину ?
Вовка ноги кормлять Показати IP 31 Березня 2020 19:20
Нічого, прийде ще коза до воза!
Людина Показати IP 31 Березня 2020 19:32
Та не вигідно їм возити в тролейбусах по 10 людей. От і все. І плювати вони хотіли на страждання людей і те що добратись до роботи ніхто не може. А ті розвозки що є на підприємствах (якщо вони є) то там людей куди більше возять одним автобусом. Бо виходу немає.
Степан Показати IP 31 Березня 2020 19:51
Признався чесно, влада не контролює ситуацію. І ще, як важко не було простим жителям міста без ринків, по середині карантину відкривати базари немає сенсу, Маршрутки та дизелі не ходять, долар підскочив, популярна молочка залежить від приїзду селян з навколишніх сіл, одне зрозуміло, після карантину відкриті ринки нас зустрінуть Новими Цінами.
Лучанка Показати IP 31 Березня 2020 20:03
Пане Поліщук а де купуєте продукти ви? Так звичайно цінивас влаштовують. А нас, покупців, не влаштовують якість і ціни і кількість людей в маркетах.
Медик Показати IP 31 Березня 2020 20:38
А не можна було пустити тролейбуси по місту замість автобусів для довозу медиків? Електроенергія ж дешевша, місця більше - можна відстані більш-менш дотриматися, зарплата водіям комунального, а не приватного транспорту. Чому міськрада знову дбає про приватників, які постійно порушують всі домовленності, а не про своє господарство? Можна ж пустити пару рейсів, а людей запускати по перепустках, а краще взагалі протягом дня - скласти графік, щоб лікарні могли ще й господарські питання вирішити хоч частково. А так напхаються в той бідний автобус як селедки - про яку безпеку можна говорити? На частину змін взагалі пішки приходиться через все місто йти бо нікого нічого не колише. Ось так дбаємо про все і при тому ще хочемо бути здоровими.
Богдан Сташинський Показати IP 31 Березня 2020 20:53
Усе норм.
Рома Показати IP 31 Березня 2020 21:00
Правильне рішення! Ігор і Міська Рада діють заради Громади міста,Молодці.
Не байдужий до Рома Показати IP 31 Березня 2020 22:55
Рома, ти троль міської ради