USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Сепаратиста з Луцька, який воював на боці ДНР, засудили на 12 років

24 Лютого 2016 15:38
Лучанин, який воював на боці ДНР, отримав 12 років позбавлення волі. Про це інформують у прокуратури області.

Вироком Луцького міськрайонного суду учора 46–річного лучанина засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, участь в терористичній організації, незаконне поводження зі зброєю й бойовими припасами та захоплення державних будівель і споруд (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263, ст. 341 Кримінального кодексу України).

У лютому 2014 року, перебуваючи у Севастополі, він вступив у так звану «Групу самооборони», створену при політичній партії «Руський блок», й у березні того ж року разом з іншими особами забезпечував проведення нелегітимного референдуму про від’єднання півострова Крим від України, брав участь в охороні виборчих дільниць, патрулюванні міста, придушенні протестних акцій кримсько-татарського населення та захопленні приміщень штабу Військово-морських сил Збройних сил Міністерства оборони України.

За таку діяльність чоловіка нагородило Міністерством оборони Російської Федерації медаллю «За возвращение Крыма».

У травні 2014 року він прибув з АР Крим до Донецька, де вступив до незаконного збройного формування терористичної організації «Донецька народна республіка» – «Союз ветеранів Донбасу «Беркут», діючи у складі якого здійснював патрулювання вулиць Донецька, брав участь у виявленні та незаконних затриманнях українських патріотів, охороняв виборчу дільницю під час проведення незаконного референдуму в Донецькій області.

З кінця травня по кінець серпня 2014 року лучанина зарахували до складу незаконного збройного формування терористичної організації "ДНР" «Спецбатальйон «8 рота» й ніс службу з вогнепальною зброєю на блок-постах, розміщених на територіях населених пунктів Олександрівка, Мар’їнка, Красногорівка, Ольгінка Донецької області, охороняв нафтобазу в Донецьку, здійснював конвоювання та охорону українських військовополонених, проводив навчання, інструктажі й стрільби в підрозділі та агітацію серед місцевого населення.

Затримали чоловіка у Луцьку. Під час затримання при ньому знайшли бойову гранату. Визнавши терориста винним, суд призначив йому покарання у виді 12 років позбавлення волі. Прокуратура області оскаржить цей вирок у зв’язку із м'якістю покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ото тварина Показати IP 24 Лютого 2016 15:44
Така б**ть скотина виросла в луцьку.......................... Комент видадите але про скота без матюків не можу.
Дядько до ото тварина Показати IP 24 Лютого 2016 18:01
Хіба тільки він один такий... Але він хоча б відкрито показав своє справжнє нутро. А ви подивіться на нашу луцьку військову прокуратуру, на те, що вона масово робить з нашою 51-ю бригадою. От де істине зло сидить! Скоро завдяки "діяльності" не інакше як п'ятої колони Кремля вособі цих
Дядько до Дядько Показати IP 24 Лютого 2016 18:04
В особі цих прокурорів наші хлопці-герої знову зустрінуться з такими от апалчєнцами, але вже за гратами. А люди мовчать. Де ви є, громаськість??
"тварина" до ото тварина Показати IP 24 Лютого 2016 22:22
Людина прийняла присягу.i не Вам ганьбити "х*рой"
Луцьк Показати IP 24 Лютого 2016 15:49
Як, що є вирок суду, то скажіть призвище, де живе , хто тато , мама, лучант мають право знати таких "героїв", особливо родичи загиблих воїнів АТО, небесної сотні, волонтерів.
сват до Луцьк Показати IP 24 Лютого 2016 17:21
прізвище затерте, але прочитати можна, якщо дивитися здалеку. Боюся помилитися - Селезнев або Селедцов Виктор Сергеевич.
Анонім до сват Показати IP 25 Лютого 2016 08:20
А це не складно. В неті є телефонні довідники. Так що все просто)))
адаинадин до сват Показати IP 25 Лютого 2016 12:16
то не його міндаль, просто фотка з нету, певно
vasa Показати IP 24 Лютого 2016 15:57
адресу цього хероя в студію
демократ Показати IP 24 Лютого 2016 16:15
В Україні людина,яка має іншу точку зору може бути засуджена , це не демократія.
Анонім до демократ Показати IP 25 Лютого 2016 08:34
тобі з такою демократією один шлях - У МОРЕ
Валерій Показати IP 24 Лютого 2016 16:29
І це ж треба, що б виросло таке на Волині!..
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 16:39
Ну шо вусатий вряд чи вийдеш.В тюрьмі і відправишся в кращий світ.Друг доречі Кононовича.Трусніть і його.
демократ Показати IP 24 Лютого 2016 17:51
а хто буде воювати за країну, якщо пенсія 1500 грн, тимошенко каталася на коньках коли прийшла до влади , а в людей не було роботи , тоді ти нікому не потрібен був..., а йти воювати за їхній бізнес і капітал ніхто не хоче, тут вже йде війна не проти країни , а проти бізнес кланів олігархів з допомогою Росії, побільше на коньках кататись треба було б.....і фінансами від США
адинадин до демократ Показати IP 25 Лютого 2016 12:12
Чуєш, домкрат, звіздуй в денере, там пенсія вища, кажуть
Кожаний серп Показати IP 24 Лютого 2016 18:47
В Львівську область оформте.Буде червоним півником.КО КО КО
Вася Показати IP 24 Лютого 2016 18:48
коментар було видалено
Sergiy Показати IP 25 Лютого 2016 01:25
Військовий стан і публічний р*зстр*л. Треба воювати методами ворога.