USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Що лучани очікують від децентралізації?

5 Вересня 2015 08:00
Лучани розповіли, що вони знають про децентралізацію та як реформа вплине на їхнє життя.

У рамках онлайн-телепередачі «Під градом змін» журналісти «Громадського.Волинь» провели опитування серед лучан. Питали, зокрема, що жителі міста знають про децентралізацію. Цікавилися також, як ця реформа позначиться на житті пересічних лучан та які у них очікування від прийдешніх змін.

Так, відповіді лучан різнилися. Серед опитуваних дуже небагато людей повністю розуміли суть поняття «децентралізація». А ті, хто розуміли, не завжди могли передбачити вплив цього процесу на власне життя.

Показово, однак, що лучани, які не до кінця розібралися у суті реформи, переконані у її позитивному впливі на ситуацію у державі загалом, та окремих регіонів зокрема.

Люди очікують стабільності, і сподіваються, що реформа допоможе її досягти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ас Показати IP 5 Вересня 2015 08:43
від цієї влади нічого доброго людям не було і не буде ніколи запанує феодальний лад з божками і князьками,а простим смертним готуватись до найгіршого
303 до ас Показати IP 5 Вересня 2015 09:18
вище, вище, ше раз, гоп гоп гоп
Анатоль_ до ас Показати IP 5 Вересня 2015 10:19
Я та пані Наталя Семенівно очікуємо від децентрализації щастя
Абрам Показати IP 5 Вересня 2015 09:14
Допоки ми при владі,ви вічні раби.
Козак до Абрам Показати IP 5 Вересня 2015 14:40
Ой не п'ється горілочка , не п'ються меди!!! Не будете панувати прокляті жиди!!!! Т. Шевченко
бпп Показати IP 5 Вересня 2015 09:44
Заберемо землі від сусідів і будемо торгувати у міськраді. А холопи будуть за це у школи і лікарні міста ходити.
Лучанка Показати IP 5 Вересня 2015 10:49
Особливо сподобалась відповідь літнього чоловіка: "Не буде корупції"...Ноу комментс, что називається...
петя Показати IP 5 Вересня 2015 13:07
а шо шось мае поминятися.не думаю
Україна Показати IP 5 Вересня 2015 17:23
Мало в нас нині ідейних вождів... Маємо або грязь Москви або грязь Америки ...
Mik (галицька миша) Показати IP 6 Вересня 2015 13:23
А чого очiкували тi, якi пiд час обговорення законопроекту влаштували заворушення бiля ВР?