USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку знову увімкнуть гарячу воду

11 Липня 2017 18:21
Лучанам завтра, 12 липня, відновлять гаряче водопостачання.

Про це написав у Фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Щойно шляхом переговорів з ПАТ "Волиньгаз" було досягнуто домовленості про те, що під нашу гарантію буде відновлено постачання гарячої води лучанам.

Завтра відключені котельні будуть відновлювати свою роботу.

Адміністрації Президента і "Континіуму" дуже хочеться, щоб лучани залишились без гарячої води, але їм це не вдасться», - написав Ігор Поліщук.

Нагадаємо, держава боргує ДКП «Луцьктепло» 132 мільйони гривень за субсидії населенню, через що робота підприємства може бути паралізована. Наразі борги, в тому числі за заробітну плату, підприємство компенсовує власними коштами та з міського бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Місцевий депутат Показати IP 11 Липня 2017 18:46
Яке відношення має якийсь поліщук до гарячого водопостачання?Ідіотизм...
ідиотизм до Місцевий депутат Показати IP 11 Липня 2017 19:02
На даний момент Луцьктепло знаходиться в комунальній власності,тому-пряме!
Місцева до Місцевий депутат Показати IP 11 Липня 2017 19:58
А яке відношення має Волиньгаз ?
скептик до Місцева Показати IP 12 Липня 2017 09:39
а чим, по-твоєму, луцьктепло гріє ту воду ?
івап до Місцевий депутат Показати IP 11 Липня 2017 20:02
А Волиньгаз яке має відношення до гарячої води ?
Анонім Показати IP 11 Липня 2017 18:55
Пряме відношення. Депутат Луцькради+ секретар.
Микола Показати IP 11 Липня 2017 20:06
Через те, що субсидії не компенсовують нікому, частина населення буде платити повну вартість. Тому в "мінусах" луцьктепло не залишиться.
скептик до Микола Показати IP 12 Липня 2017 09:40
щаззззззззззз !!!!!!!
ФІВАП до Микола Показати IP 12 Липня 2017 14:56
Не тільки субсидії, але й пільговики, є і такі , що мають пільги 100%. За них теж населення платить.Чому не дати грошима пільговикам і хай тоді платять всі.
Микола Показати IP 11 Липня 2017 20:13
Як тільки йде дощ, відразу відключають будь-яке водопостачання в місті. А поремонтувати трансформатори/насосні чи що там - ніколи не має грошей?!
Петро до Микола Показати IP 11 Липня 2017 23:24
Трансформатори власність обленерго, як і "насосні" - іншого власника. Назви одну з причин чому цим має опікуватись і ремонтувати місто з свого бюджету? Може тебе Микола контузило? Скарги на "трансформатори" можеш адресований Боку і Григоришину як власникам Обленерго.
скептик до Петро Показати IP 12 Липня 2017 09:43
навіщо так далеко йти ? просто написати заяву в антимонопольку про зловживання волиньенерго монопольним становищем на ринку
Лучанин Показати IP 12 Липня 2017 11:04
Де обіцяна тепла вода?
Бізнес Показати IP 12 Липня 2017 18:23
Шановні Лучани! Поки в Луцьктепло не буде приватного господаря толку там не буде!!! Господар повинен мати -1.гроші 2.бажання розвивати підприємство 3.звязки 4. підібрати новий админ -персонал,а старий корумпованний розігнати 5. закрити збиткові котельні підключивши їх до більш потужних.6.замінити планово теплові мережі .і т.д І ще саме головне, таким підприємством повинен керувати директор теплотехнік зі своєю командою,а не пані Малютіна,профком
Микола до Бізнес до Бізнес Показати IP 13 Липня 2017 12:28
то ми вже чули при перестройці. що не буде комуняк, все буде хазяйське й одразу все буде добре. ну комуняк вже нема і що ?