• EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Сьогодні українські спортсмени завоювали чотири медалі Паралімпіади

4 Вересня 2021 21:59
У передостанній день Паралімпіади-2020 українські спортсмени здобули ще чотири нагороди. У загальному заліку ж Україна опустилася на шосте місце.

Про це повідомляє 24 канал.

4 вересня збірній Україні не вдалося здобути золотих медалей. Наші спортсмени чотири рази підіймалися на п’єдестал за нагородами:

Ігор Цвєтов фінішував другим у бігу на дистанції 200 метрів (Т35) з результатом 23,25 с. Раніше Ігор Цвєтов завоював срібло в бігу на 100 метрів.

Байдарочниця Марина Мажула на дистанції 200 метрів (KL1) вона показала результат 54,805 с. Цього виявилося достатньо для завоювання срібла.

Оксана Ботурчук здобула ще одне срібло Паралімпіади-2020 у Токіо. Українська легкоатлетка прийшла другою в забігу на 200 метрів. Відтак, у скарбничку нашої збірної вона вже «поклала» три срібні медалі.

Василь Ковальчук виграв бронзову медаль Ігор-2020 у кульовій стрільбі. Ковальчук став третім у фіналі змішаних змагань зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів у класі SH2.

У передостанній день змагань Україна втратила п’яте місце у медальному заліку. Українських паралімпійців випередили спортсмени із Нідерландів, які за підсумками змагального дня здобули дві золоті нагороди.

Україна зараз перебуває на шостому місці. Очолюють медальний залік спортсмени з Китаю, які достроково здобули перемогу в ньому – у них в доробку 200 нагород, 93 з яких золоті.