USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Священику, який вчинив стрілянину в Жидичині, загрожує до 5 років за ґратами

23 Лютого 2019 18:10
Поліція з'ясовує усі обставини стрілянини на території церкви у селі Жидичин Ківерцівського району.

Про це інформує прес-служба поліції Волині.

Нагадаємо, у ніч на 23 лютого у селі Жидичин священик стріляв на території церкви. Поліція належним чином зареєструвала повідомлення та проводить його перевірку.

Правоохоронці з’ясували, що у ніч на суботу, 23 лютого, 52-річний житель села Жидичин, на території місцевого Свято-Михайлівського храму, на ґрунті релігійної нетерпимості, висловлюючи погрозу вбивством особам, які там перебували, здійснив чотири постріли з мисливської рушниці. Ніхто з людей не постраждав.

У чоловіка вилучили зареєстровану мисливську рушницю, яка належить його 34-річному сину. Також зі стіни храму вилучили свинцеві дробини від рушничного пострілу. Все це направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Слідчі Ківерцівського відділу поліції за фактом погрози вбивством, вчиненої з мотивів релігійної нетерпимості, відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 129 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до п’яти років.

Проводиться досудове розслідування в ході якого будуть встановленні всі обставини цього правопорушення.

Начальник ГУНП у Волинській області зазначив, що перевірятимуть і стан священика, який стріляв. «Буде проведена перевірка, думаю, що буде призначена психіатрична експертиза. Поліція буде постійно перебувати з людьми і не допустить неправомірних дій на території храму»,
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 23 Лютого 2019 20:25
Не посадять.Думаєте він дарма лисиною місце в депутати пробивав...
Аноніму Показати IP 23 Лютого 2019 20:57
А за що його садити? За те, що мордоворотів від своєї хати серед ночі відганяв? За те що дружину з невісткою побили? За те що шабаш влаштували біля церкви, в якій він вірою і правдою служив 30 років? Люди-люди, самі не розумієте, який мішок розв'язуєте...
Волиняка Показати IP 23 Лютого 2019 21:46
Грілися вони, бачиш но біля церкви! Якого х*ра приперлися?! Активісти с*ані!
Реаліст Показати IP 23 Лютого 2019 22:54
Спробуйте посадити. Ми, люди, прийдемо до суду. І побачите, хто сила - народ, чи проплачені атавісти.
лучанин Показати IP 23 Лютого 2019 23:00
З всіх священників тільки священники РПЦ мають прово прмінити зброю, так як вони в першу чергу офіцери ФСБ ( КГБ), всі ніші священники не беруть зброю до рук бо вони служать Богу.
21 до лучанин Показати IP 25 Лютого 2019 13:32
по телевізору почув чи сам бандера розказав тобі?
Да уж Показати IP 23 Лютого 2019 23:52
Сволочі ті активісти ... проплачені ... гоп компанія ... на тому світі ім все вернеться ...спровокували священика ... продажні с....і
Депутат Показати IP 23 Лютого 2019 23:58
Штраф заплатить і ми його відпустимо
Лучанину Показати IP 24 Лютого 2019 06:38
Якщо немає що писати, то не меліть відвертих дурниць. Їх просто бридко читати - плід вашої хворої уяви
Анонім Показати IP 24 Лютого 2019 10:44
Виправдання такому попу немає і бути не може!!! Від кого ти відстрілюєшся, від людей,які живуть в Україні і хочуть ходити молитися в свою українську церкву , яким вже набридла війна , яким вже набридло те, що їхні гроші ,які вони жертвують на церкву йдуть на патрони, тому що відправляються в москву гундяєву
АНОНІМУ Показати IP 25 Лютого 2019 12:12
Невже в нас такі добрі "активісти" мають право цілу ніч буянити біля цервки де за кікльасот метрів проживає родина батюшки і оскверняти його всякими словами і бігати під вікнами і гамселити у вікна і двері його оселі??.Він вірою і правдою служив 29 років у цьому храмі і його поважають не тільки жителі довколишніх сіл і парафіяни,а і далеко за межами жидичинської ОТГ. На його долю і випало немало пережити,адже у девяностих роках токож "горе-активісти " хотіли забрати від нас наш храм,але ми разом з отцем Володимиром відстояли його, тоді вони погрожували особисто йому, тільки щоб він покинув парафію. Володимир не покинув нас і тоді вони викрали в малолітнього сина його, Романа .Уявляєте, що пережила та родина. Романа відпустили,але батьки змушені були віддати двох своїх синів на виховання до бабусі.... А ті активісти і зараз ходять в монастир і не дивлятся у вічі нашому батюшкові. Що він війну почав ? БОГА бійтеся людоньки, бо ви самі не знаєте, що ви творите...
Олександр Показати IP 25 Лютого 2019 13:26
В Українській церкві не місце прислужникам Гундяя, що підтримують кремлівську окупацію нашої держави.