USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Сину луцького депутата дозволили встановити торговий павільйон у центрі міста

13 Липня 2016 17:51
Син депутата Луцької міськради Євгенія Ткачука, Олександр отримав дозвіл на встановлення стаціонарної тимчасової споруди – торгового павільйону на вулиці Винниченка. Але це тільки одна із "земельних зацікавлень" депутата та його родини.

Про це стало відомо під час засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька сьогодні, 13 липня.

Так, члени робочої групи розглянули клопотання Олександра Ткачука про встановлення тимчасової споруди – торгового павільйону за адресою вулиця Винниченка, 47. Відповідно до висновків структурних підрозділів, цей павільйон відповідає затвердженій комплексній схемі розміщення тимчасових споруд на вулиці Винниченка.

Напередодні голосування його батько – депутат міськради і член цієї ж робочої групи надіслав заяву про те, що він не буде голосувати за цей проект рішення, оскільки заявник його син. Та його голосу не було потрібно – «за» проголосували 15 членів робочої групи.

Варто нагадати, що неподалік свого часу розташовувався кіоск «Луцькпреса», який цьогоріч знесли, а зовсім поруч - зупинка громадського транспорту.
До слова, на чергову сесію міської ради готується декілька проектів рішень про надання дозволу на проведення грошової оцінки земельних ділянок для будівництва та обслуговування об’єктів комерційного призначення тому ж Олександрові Ткачуку на бульварі Дружби Народів та по проспекту Президента Грушевського. Причому дозвіл на останню земельну ділянку пропонується надати і бізнес-партнеру та кумові Олександра Ткачука Богданові Линнику.

Водночас Богданові Линнику пропонується надати аналогічний дозвіл на проведення грошової оцінки земельної ділянки на вулиці Дубнівській.
Окрім того, на цю ж сесію планується затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Боженка, 49а, щодо якої свого часу розгорілися неабиякі пристрасті.
Але це не всі земельні ділянки, до яких має стосунок сім’я Ткачуків. Зокрема, днями з’явилася інформація про вирізання дерев по проспекту Відродження для звільнення місця під черговий магазин, до якого, згідно з інформацією джерел, має стосунок той же депутат міськради Євгеній Ткачук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
горгут Показати IP 13 Липня 2016 18:11
через них доїть пару тисяч люду..і нічо..а тут павільйон..що там та ділянка в ста метрах від 2ї лікарні.прям в парку..вже звели асабняк?..православний гопнік ..косив на бандюка..Тігіпка.зараз пется..палітікі..друзі з девяностих просто бухають..їм не так повезло в сімейній жизні..
дідо Показати IP 13 Липня 2016 18:43
Якщо батько голова земельної комісії, то і синочку перепаде. Кормушку в міськраді ніхто не прикрив.
ДПЗ до дідо Показати IP 13 Липня 2016 20:57
Ти ж сам три земельні ділянки заграбастав
я Показати IP 13 Липня 2016 18:56
Спочатку виборців ,які за безплатні вила , б'ються потрібно пережити Пока не помре покоління рабів на кращих депутатів нема чого чекати
луцьк Показати IP 13 Липня 2016 19:00
щоб ви подавились разом з вашим наставником Романюком,!!!
Юра Показати IP 13 Липня 2016 19:12
Давайте і далі загаджувати місто пластиковим гімном
Лучанин Показати IP 13 Липня 2016 20:04
Люди ну досить знущатись з лисого в них вся родина воїни АТО і їм треба земелька під ковбасні павільончики (травіться людочки їхньою ковбаскою)
Лучанин Показати IP 13 Липня 2016 20:11
І це депутат ? Що зовні , не треба бути фізіогномістом ! Що обліко моралє!!!! Жах
777 Показати IP 13 Липня 2016 20:35
найцікавіше те що одні МАФи зносять а натомість ставлять свої піда*
Укр Показати IP 13 Липня 2016 20:36
помовчить крипаки побегли до праци
? Показати IP 13 Липня 2016 20:42
МЗДОБУЛИ...то це перемога?
Абрам Показати IP 13 Липня 2016 20:59
Це все наші працюють.А ви_гої.Наші предки розумно написали в Торі.
Євген Т. Показати IP 13 Липня 2016 21:27
Рафік ні в чому не винуватий!Він мені сам так і сказав.
ТРикаш Показати IP 13 Липня 2016 22:06
Совісті уже зовсім немає, жах. Як романюк і той депутат буде дивитись у вічі людям!! Гнати їх за такі вчинки з влади !! А то всі мовчимо а вони крадуть і чекають нас в своїх павільйонах ми там тратимо свої копійки а вони збагачуються
Коля Показати IP 13 Липня 2016 22:09
Одних забирають нагло а це людли може на хліб заробляють і на виховання дітей і харчування і це синки он що виобляють гнати їх треба людям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Люди не треба мовчати а то на голову вилізуть і будуть сра -- ти
ЯІЛ Показати IP 13 Липня 2016 22:27
Скотиняки були-скотиняками залишилися...
555 Показати IP 13 Липня 2016 22:44
Депутатам все дозволено...І бідні на зарплатку живуть
Каям Показати IP 14 Липня 2016 05:36
Ткачуки скоро і весь ринок на ДПЗ заберуть і назвуть його,,Ткачик,,
волинянин Показати IP 14 Липня 2016 09:14
Депутат це СКОТИНЯКА в законі. Це він доказує щодня.
Вася Показати IP 14 Липня 2016 15:23
Нічогенька у п.Євгена репутація!!!! Тобі як? Нормально ці коменти ковтаються? Ти ж ніби совісний був? Тобі жити серед цих людей! А-а-а, ти ще трошки тут покрадеш, і за кордон, так? Що ж тут жити серед цієї бидл..ти, яка тебе депутатом обрала!! Правильний курс, так і роблять.
Хаха Показати IP 16 Липня 2016 00:08
Коли це Саня в Боді встиг дітей хрестити?
Ігор Показати IP 17 Липня 2016 17:57
Вони хочуть нас отруїти!...це якесь божевілля!!!...слава комбайнерам і колгоспникам