USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Терорист вийшов сам, за ним – заручники, далі прибув спецназ: нові кадри спецоперації в Луцьку

22 Липня 2020 09:42
Терорист Максим Кривош, який 21 липня захопив автобус з 13 заручниками, сам його покинув. Далі до нього підійшов заступник голови Нацполіції Євген Коваль, медик і співробітник спецслужби.

Після цього терориста затримали, відвели вбік, заручники почали виходити з автобуса. І лише після цього до автобусу під'їжджає бронемашина, після вибуху почався штурм.
Нагадаємо, 21 липня близько 9:00 озброєний вибухівкою та стрілецькою зброєю Максим Кривош захопив у Луцьку автобус Берестечко-Краснилівка. Він приїхав ним на Театральний майдан та сам подзвонив у поліцію.

Читайте також: Захоплення автобусу з заручниками в Луцьку: все, що відомо наразі. Трансляція

Спецслужби одразу повністю перекрили пішохідний рух та не пускали у центр громадський та приватний транспорт.

Як стало відомо, чоловік уродженець РФ, раніше судимий. Він вимагав, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютюбі заяви про те, що саме вони – терористи в законі.

Також захопник стріляв по будівлі ГУНП у Волинській області та по правоохоронцях. Терорист хотів, аби до нього приїхало якомога більше журналістів, які б донесли його вимоги.

Терорист дозволив поліції передати заручникам автобусу в Луцьку воду. Воду заручникам передав перший заступник Національної поліції Євген Коваль

Звільнити заручників терорист погодився добровільно після розмови з президентом Володимиром Зеленським.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 09:56
Напевно, ще до сьогодні штурмують!
Заробітчанин до Лучанин Показати IP 23 Липня 2020 00:55
Під крики людей «молодці»))
Андрій Показати IP 22 Липня 2020 09:59
Ну ружо висіло значить мало вистрілити.... ви що в театр не ходите? А якщо серйозно то багато питань.... :1) це розпі%№здяйство? 2) Це рівень підготовки силовиків? 3) Хтось вибухом хотів зіграти на нервах снайперів і змусити їх натиснути на курок? 4) Хтось хотів показати деградацію силовиків і міністерства? 5) це все ж постановка?
Лучанин до Андрій Показати IP 22 Липня 2020 10:22
Якщо чесно, то дивні запитання: що не так із підготовкою силовиків?
Андрій до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 11:13
ну як мінімум про актуальність гранати та розгубленість силовиків які примчали на бусі... я мовч про дії (бездіяльність) поліції на початку операції про які красномовно видно на відео очевидців...
скептик до Андрій Показати IP 22 Липня 2020 12:27
Згідний з Вами на всі 100%.Силовики лежать зі зброєю на позиції,а повз автобуса по проспекту рухається приватний транспорт - а якщо цей при...к почав би стріляти і хтось в машинах "зловив" би кулю,хто відповідатиме ???
Хрен собачий до Андрій Показати IP 22 Липня 2020 23:52
Цирк в поєданні з театром-це наше все. :)
1 до Хрен собачий Показати IP 24 Липня 2020 08:13
Це 95 квартал. А країна стала посміховищем.
Сергій Показати IP 22 Липня 2020 10:03
Клоуни
Qwerty Показати IP 22 Липня 2020 10:16
Ахаха, це що кіноляпи?
123 Показати IP 22 Липня 2020 10:18
Цирк поїхав. Клоуни залишились. Це просто пі....
Пиріжок Показати IP 22 Липня 2020 10:21
Один міліціонер надів наручники, другий вивів людей, а СБУ на БТР примчали ще й гранату зірвали, щоб заручники помирали від страху! Дурдом! Добре що Земля на силовиків не надіявся
так таки так до Пиріжок Показати IP 22 Липня 2020 12:18
щоб було якби не зе! (зеля, а не земля) не путати!
Олександр Показати IP 22 Липня 2020 10:27
Які іді*ти... Навіть коментувати не хочеться. Якби ще не цей "штурм"... Саме смішно, що саме так стібаються з поліції в гумористичних номерах, показуючи їх трусість і недолугість. А ось воно так і є.
Уродженець УРСР Показати IP 22 Липня 2020 10:31
Спецназ запізнився на 2 хвилини. Можна було б вирізати і склєїти...,але журналісти вже в інтернеті розмістили.
Уродженець УРСР Показати IP 22 Липня 2020 10:32
Спецназ запізнився на 2 хвилини. Можна було б вирізати і склєїти...,але трикляті журналісти вже в інтернеті розмістили.
Микола до Уродженець УРСР Показати IP 22 Липня 2020 12:04
автобус міг бути замінований, перш ніж підпускати до нього людей треба переконатися, що це безпечно
чя Показати IP 22 Липня 2020 10:34
Це була вистава
Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 10:35
Дешева постанова. Людей жалко, використали в темну. Цікаво, чому для цього дійства використали Луцьк?
Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 10:46
Земля недавно був, напевно сам дивився, де краще буде таке замутити!
Хлопець з Каменя до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 11:57
Для того, щоб показати по яких небезпечних містах може їздити віслюк.
Небайдужий до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 12:31
Тому, що зараз дуже багато мемів про "Луцьку область". От і вирішили показати де це!
Ячсм до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 12:48
Бо Зе недавно був в Луцьку і підготувава площадку для свого триллера !
Кінокритик Показати IP 22 Липня 2020 11:14
Серіал "Свати" набув гостроти і трешу)))
Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 11:45
Цирк на весь світ. Ото посміються з нас. Режисерська робота, в принципі, зроблена нормально, Головний артист непогано зіграв. Але вся інша трупа зіграла на трійочку з мінусом. Їх би в трамтеатр на екскурсію на репетицію завели, щоб повчилися трошки. P.S. Шкода що з нас роблять шоу, але ж самі і винні......
123 до Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 13:31
Варто було режисера театру все-таки запросити для спектаклю , а не кіно. Бо ж тут монтаж не зробиш - все, як то кажуть, наживо)))
Бацька Показати IP 22 Липня 2020 12:22
Я не розумію людей які "строчать" ці коментарі! Вам не догодиш! Обійшлось без жертв - погано, з жертвами - теж погано! Можливо у нас такий п....дець в державі бо кожна диванна пліснява каже що все не так..... ,і він зробив би краще! Найдіть краще роботу в Україні , а не сидіть у мамки на шиї, юні патріоти....
123 до Бацька Показати IP 24 Липня 2020 08:15
У нас в державі дійсно п**дець. Почався він після останніх виборвів.
555 Показати IP 22 Липня 2020 12:33
А людям нашим ніяк не вгодити і недобре,що здався і недобре,що всі силові структури зреагували!ЛЮДОНЬКИ,Ви самі то чого хочите??Які ЛЮДИ така й влада і держава!Ви самі один одного ненавидите,то що хочите від інших?Вам завжди все,що станеться,то щось не так.Йдіть служити в силові структури і не лише туди,в медичні й освітні структури ще йдіть, і покажіть як треба Правильно служити і робити!Але язиками молоти легше всього,бо цей орган без кісток і все витримає)
Вацык Показати IP 22 Липня 2020 13:26
Предлагаю,переименовать Театральную, в площадь Макса Плохиша.
Хрен собачий до Вацык Показати IP 22 Липня 2020 23:59
Мальчіша-плохіша-кібальчіша, все як у відомій радянській книжці. :)
Лучанка Показати IP 22 Липня 2020 13:51
А всіх диванних експертів треба б було поміняти на заручників, щоб посиділи під дулом, або на правоохоронців, в яких цей ідіот також стріляв. Хто в нас, в нашому Луцьку був до такого готовий. Слава Богу, що всі живі! А якщо це Зе порішав то міг зробити це ще в першій - другій годині, коли вже всі зрозуміли, що все серйозно. І заручникам і правоохоронцям - міцного здоров'я, хай це буде для України вперше і востаннє.
Лучанин Показати IP 22 Липня 2020 14:16
Спектакль дешевий,цирк,клоунада.
Цікаво мені Показати IP 22 Липня 2020 14:22
Цікаво буде побачити скільки «ТЕатрист» не досидить до кінця терміну ув‘язненя..:)?
Іра Показати IP 22 Липня 2020 14:47
Для вас всіх вистава і кіно, бо дивилися ви по тєліку. А якби сиділи в автобусі, то б точно плані штани наклали б. По-перше, цей неадекват вийшов з автобуса, бо сам не знав що робити з цією кашею, що заварив . Він не до кінця придумав сценарій свого теракту, в кінці забздів стріляти...от і вийшов. По-друге, силовики штурмували автобус щоб виявити можливих спільників в автобусі або перевірити на наявність людей чи вибухівки. Добре що все добре закінчилося. А всім хто тішиться з цього приводу я бажаю мудрості і адекватності, але порохоботам до цього далеко
777 Показати IP 22 Липня 2020 16:39
Це повне фіаско! Нема слів, щоб описати те, якими тупими вважають нас ті, кого ми своїми руками привели до влади! Ні сценарію притомного, ні виконавців не спромоглися підібрати. Які глядачі - така й вистава! Цирк найгіршого розливу. Господи! За що нам це все! Древній Луцьк зганьбився на весь світ. Це довго, напевно, доведеться ще дивитися на їхні недолугі шоу. Вчорашнє, наприклад, було приурочене голосуванню по "зеленому пакету" - БРАВО!!! Все пройшло доволі каряво - але мета досягнута! ЗАНАВІС!!!
Зе до 777 Показати IP 22 Липня 2020 20:21
От халепа!!! Як ви здогадалися про зелений тариф??? Мені казали, що народ тупий і нічого не допре!!!
Кузьма Скрябін Показати IP 22 Липня 2020 17:16
Згоден га 1000% зарядили дешеву кіношку..!
Лучанен Показати IP 22 Липня 2020 18:52
А як вам ця постанова...з заручниками не вже не видно що фальшиво зігране кіно...?)
Муся до Лучанен Показати IP 23 Липня 2020 10:51
особливо коли заручники вийшли з сумками(а якщо в сумках бомби?)
Внук Показати IP 22 Липня 2020 19:53
Али моя баба Люба ржала коли я відео показав думав від сміху помре.Казала що краще як 95 квартал.
Небайдужий Показати IP 22 Липня 2020 20:12
Макс зіграв добре а в поліцію беріть після закінчення театрального не вміють грати і медики наручники помагають одівати тоже не по сцинарію
Слава Показати IP 23 Липня 2020 06:30
Люди,а ви не знали що все що відбувається в Україні. Це все по сценарію, поліція розбилася на вул. володимирській теж по сценарію... і дт. і тп. Я просто в шоці від того які недолугі коментарі тут написано. Ps.Невже ви справді так думаєте???
Володимир Показати IP 23 Липня 2020 09:09
Цікаво, що б говорив Аваков, якби терорист постояв біля автобуса хвилину і розвівши руками знову зайшов у автобус...