Тротуари Старого міста у Луцьку встелені сміттям
Купи сміття в історичній частині Луцька. Такою картиною зустрічає приїзджих обласний центр Волині. Фото опублікував на своїй сторінці в мережі директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка.
"Приїхала родина зі Львова, повів їх в зоопарк та до замку бо і там, і там зробили благоустрій файний і є де прогуляти тонни олівєшок. Офігенна доріжка навколо замку. проти кожного входу в подвіря... самі дивіться.
Люди, ви просто за*ранці.
П.С. хати і хазяїв легко визначити по карті кадастру", - йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Приїхала родина зі Львова, повів їх в зоопарк та до замку бо і там, і там зробили благоустрій файний і є де прогуляти тонни олівєшок. Офігенна доріжка навколо замку. проти кожного входу в подвіря... самі дивіться.
Люди, ви просто за*ранці.
П.С. хати і хазяїв легко визначити по карті кадастру", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
вовк
Показати IP
2 Січня 2017 11:01
а ти мирка вали у Львів там сміття ще більше.
Свинка Пеппа
Показати IP
2 Січня 2017 11:05
Ну то хай міська влада смітники поставить, бо люди лишають сміття край дороги зав'язане у пакетах а бродячі собаки і птахи ті пакети рвуть і розкидають сміття.
не свиня до Свинка Пеппа
Показати IP
2 Січня 2017 13:30
треба самому купити контейнер і вивозити в ньому тоді коли сміттєвоз їздить ато самі поза...раєте і невдоволені. такі контейнери Луцькспецкомунтранс вже давно пропонує у розстрочку, але навіщо краще жити в г..ні чи не так?
Ахванасій
Показати IP
2 Січня 2017 11:39
Худоба тепер вільна, будує своє гніздечко.
Місцевий
Показати IP
2 Січня 2017 11:44
Невже так важко було перезвонити такому як Він амбітному молодому чиновнику з міськоі ради і вирішити питання Ви продвінутиє скоро з вашими фейсбуками засеретесь що в місті що в області
Дідо
Показати IP
2 Січня 2017 12:15
Зато є платна парковка
Звернення до
Показати IP
2 Січня 2017 13:19
А ти, що зробив як лучанин для міста? Можливо побачив сміття і прибрав?
Я завжди, як запрошую гостей, прибираю особисто ліфт і сходи. А ви?
ВОВК до Звернення до
Показати IP
2 Січня 2017 18:04
а ми х***н клали
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.