USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Три дні зйомок і «Живчик» замість шампанського: як готували новорічне привітання Зеленського

4 Січня 2022 12:17
Новорічне привітання президента Володимира Зеленського знімали три дні – з 24 до 29 грудня.

Про це розповів інженер-оптик, доктор фізико-математичних наук, професор з Чернівців Олег Ангельський, який взяв участь у заході, повідомляє «Молодий буковинець».

Зйомки відбувались у Маріїнському палаці.

Зі слів науковця, спершу представники Офісу президента зателефонували до ректора Чернівецького національного університету.

«Спитали у ректора мій номер телефону. Пізніше зателефонували мені. Запросили – і я приїхав, взяв участь у всіх заходах, пов’язаних із зйомкою цього привітання. Це все тривало дуже довго, бо це був творчий процес. Я відчув, що це таке – коли знімають фільм», – розповів професор.

Читати ще: Згадав усіх: про що сказав Зеленський у новорічному зверненні

Столи з їжею були окремо.

«Звісно, не було там застілля з алкоголем. На зйомках використовували безалкогольне шампанське – «Живчик». А годували нас в іншому місці, виносили канапки. Тобто, ніхто голодним не залишився», – сказав Ангельський.

Поспілкуватися із Зеленським науковцю не вдалося.

«Дуже багато охочих було поспілкуватися із Зеленським. Він запрошував усіх на наступний день до себе на прийом. Пропонував поговорити про те, що кого болить, які проблеми потребують вирішення. Але я вже тоді поїхав додому», – розповів.

«Дайте самі оцінку президенту, який три дні записував одне (!) відео, коли на кордоні стоїть 170-тисячна ворожа армія. Бо головне піар», – коментує у Facebook політолог Віктор Таран.

Нагадаємо, військовослужбовців, які також завітали на урочистий вечір, заганяли туди наказом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 4 Січня 2022 12:25
Дякуючи 73%.маємо те що маємо! до усього ще додоється манія своєі неповторності. та величі. Гімн не включили .для чого ? щоб не зіпсувати відосік?
Спостерігач до Анонім Показати IP 4 Січня 2022 14:08
До кінця треба дивитись.
Сонечко Показати IP 4 Січня 2022 12:44
А інші президенти як робили?
Анонім до Сонечко Показати IP 4 Січня 2022 13:31
Привітання Джо Байдена тривало 1хв 45 сек! Думаю його не знімали 3 дні? І США від того нічого не втратила .як держава.
Спостерігач до Сонечко Показати IP 4 Січня 2022 14:10
В Польщі по кущах ховалися.
Василь Показати IP 4 Січня 2022 12:55
А хто винуватий?Хотіли шоу з 95 кварталом-отримуйте!!Ну не може шоумен Голобородько без досвіду держ.управління,з командою весільних фотографів управляти країною!!Головнокомандувач,який 2 рази відкосив від армії!!!
Тарану Показати IP 4 Січня 2022 13:00
Стоїть військо на кордоні? А колии його там не було? Чи воно лежати має? Досить вже носитися з манією нападу. Лікуйтеся.
Клава Показати IP 4 Січня 2022 13:06
кесарю - кесареве..
Анонім Показати IP 4 Січня 2022 13:12
Правильно,записує привітання для людей.А коли яник був,він відкрито говорив хто ці люди.Вам ніколи не вгодиш.
Василь Показати IP 4 Січня 2022 14:28
Поки -що в Україні немає навіть народу-просто натовп! Пообіцяють гречку-голосують за гречку.Хоча навіть німці купились на обіцянки Гітлера.А італійці-на обіцянки Муссоліні.Як видно,історія нічому не вчить.Активного населення є приблизно 10%-це основа нації.ЇЇ еліта.Коли еліти немає або вона малочисленна-керують натовпом.Те,що українці помилились з вибором-вже очевидно всім.Наслідки керування Голобородька будуть досить важкі для України.Енергетика валить промисловість.далі на черзі інфляція.Сподівання на дешевий газ весною досить марні.
Спостерігач до Василь Показати IP 5 Січня 2022 17:16
Да ти прям експерт. Звідки інформація.
Александр - 1 Показати IP 4 Січня 2022 14:50
Страна - шапито.. УКРАИНА - БЕЗ ЗЕЛЕНСКОГО! Такой лозунг скоро появится. Уже проходили..
Думка Показати IP 4 Січня 2022 15:28
Вперше за багато років привітання Президента було слухати нецікаво. Якось виглядало все надто нещиро і фальшиво.