USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У активіста луцького автомайдану, як і обіцяли, забрали права

22 Січня 2014 19:02
У луцького автомайданівця працівники ДАІ сьогодні вилучили права. Офіційна версія правоохоронців – відсутність лампочки, яка підсвічує номерні знаки, - повідомляє з місця події власкор Інформаційного агентства Волинські Новини.

Сьогодні ввечері колона автомайданівців рухалася від Театрального майдану. Вже на вулиці Парковій протестуючі побачили автомобіль ДАІ, а біля нього – зупинену працівниками ДАІ автівку Subaru. Автомайданівці зробили даішникам зауваження, що ті стоять під знаком «Зупинка заборонена», проте відповіді на це так і не отримали.

Водій Subaru розповів на камеру, що його тримають тут уже півгодини, щойно працівник ДАІ вилучив у нього права. Окрім того, і слів постраждалого, його транспортний засіб учора «підрізав» автомобіль з ВВшниками біля Маневич, після чого правоохоронці пообіцяли йому, що відберуть водійські права.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
МоеИмяЕсть Показати IP 22 Січня 2014 19:15
А с каких уже радостей лишают прав за лампочки??? Может скоро и машины будут лишать, если двигатель завел???
вітілій до МоеИмяЕсть Показати IP 24 Січня 2014 08:54
не тупи а уважно послухай самого водія за що у нього вилучили П,В,
Аліна Показати IP 22 Січня 2014 19:28
Наскільки я зрозуміла, не було видно д.н.з. Читай ПДР. Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.
Юрко Залупельний до Аліна Показати IP 22 Січня 2014 19:35
Наскільки я зрозумів, просто хотели до-тся...
Анонім до Юрко Залупельний Показати IP 22 Січня 2014 21:58
Не просто ходтіли, а до*****!!! Якщо бути точними.
яктак до Аліна Показати IP 22 Січня 2014 20:34
Що ж ти по діогоналі, Альонка, читаєш? Читай ПДР коли можуть вилучатись водійські посвідчення.
дмитро Показати IP 22 Січня 2014 20:04
Це не є приводом для вилучення прав! БАНДУ -геть!!
гузько Показати IP 22 Січня 2014 20:55
а якщо я завтра бухий буду іздіти по місту з европрапорцем у дупи то даішніки мені будуть козирять
lutchanka до гузько Показати IP 22 Січня 2014 22:18
З твого "здіти" і так видно, що ти - бухий на всю макітру, та ще і п...ас, тому що нормальні люди прапор тримають у руках. а ти, виявляється, у ду...... Геть, помилко природи!
лучанин Показати IP 23 Січня 2014 09:21
Посвідчення вилучили за свторення аварійної ситуації під час блокування автобусів солдатів ВВ. А якщо б тоді трапилась ДТП і загинули б через цього придурка молоді хлопці, чиїсь діти, то все було б нічого? Посвідчення забрали правильно, шкода, що не назавжди.
українець Показати IP 23 Січня 2014 11:54
Лучанин, мисли глибше, якщо не було б таких людей, ці молоді хлопці гинули б в Києві, і не від ДТП...
віталій до українець Показати IP 24 Січня 2014 08:51
я не думаю що смерть від кинутого майданутим в голову кірпіча чимиось відрізняється.