USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У дочки – перерізане горло, в дружини нема обличчя: подробиці моторошного вбивства у Луцьку

20 Липня 2021 14:56
Вбивство матері та дочки на проспекті Соборності, 32 сталося близько другої години ночі. В дружини вбивці фактично не було живого місця на обличчі, а в дочки було перерізане горло та колото-різані рани на животі та грудях.

Про подробиці вбивства Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, 20 липня о 7:15 в поліцію звернулась заявниця, яка розповіла, що її сусід Василь Пилипюк вбив дружину та доньку 56 та 22 років. Інцидент трапився у багатоповерхівці, що на проспекті Соборності,32.

Як стало відомо, в травні 2021 року чоловіка судили за побиття ексдружини та доньки, але, зважаючи на те, що він є безробітним пенсіонером і має ІІІ групу інвалідності, йому лише призначили штраф у 1530 гривень.

Читати ще: Вбивство матері та доньки у Луцьку: що робити, коли стаєш жертвою сімейного насилля

Джерела повідомили редакції, що вбивство трапилося у двокімнатій квартирі багатоповерхівки близько другої години ночі. Чоловік вбив дружину в спальні, на її обличчі фактично немає живого місця від ран. Натомість дочка намагалася втекти, але вбивця наздогнав її в коридорі, у дівчини було перерізане горло та колото-різані рани на грудях та животі. До слова, дівчина навчалася в університеті.

Чоловік не чинив супротиву, коли на місце злочину приїхали правоохоронці. Чи перебував підозрюваний у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння – невідомо. Однак джерела повідомили, що він не стоїть на обліку в психіатра.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
я Показати IP 20 Липня 2021 15:04
Українці! ПРОСНІТЬСЯ ! Закривають нарко-диспансери, психлікарні! Тюрми закривають! ГОРЕ-ВЛАДА веде все до геноциду українського народу ! Стало страшно ходити по вулицях, по дорозі їздити і т.д. Що робити з тим? Ми живемо в дурдомі, а не країні!
bob до я Показати IP 20 Липня 2021 15:34
Ми живемо в цирку.
До Я до bob Показати IP 21 Липня 2021 08:05
У всьому світі це є,навіть гірше,подивіться на Штати,скільки там цих хворих і медицина краща в світі...Але ж ви звикли тільки в грязі топтати свою країну,тому і діти такі ваші будуть
Дід Панас до я Показати IP 20 Липня 2021 21:00
Не забувайте включати квартал бо мізки ви ще під час майдану виключили, і все буде добре
До дід Панас до Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 08:01
Іди цукерок поїж може пройде
Олена Показати IP 20 Липня 2021 15:29
Кількість людей з психічними розладами зростає, а спеціалізовані заклади закривають. Медичні обстеження здійснюється коли вже стається якийсь критичний випадок, депресії, стреси, наркотики, алкоголь на фоні низького рівня життя (зубожіння) це небезпечний коктейль, який нищить населення(((
Янукович до Олена Показати IP 21 Липня 2021 10:20
При мені такого не було
Порох до Янукович Показати IP 22 Липня 2021 12:14
Правду кажеш. ТИ порівняно з нами ще красавчік
Ірина Показати IP 20 Липня 2021 15:39
А сусіди,як завжди,нічого не чули.....
Лучанка Показати IP 20 Липня 2021 15:54
Сусідам байдуже. Ви люди чи звірі? Навіть, звірі реагували б
Сусідка!!! Показати IP 20 Липня 2021 16:02
Які всі розумаки ! А якби чули … і де ховалися б???!.
Лучанкам до Сусідка!!! Показати IP 20 Липня 2021 16:31
Як спати будите?? думаєте спокійно???
Євробидло Показати IP 20 Липня 2021 16:33
МАрихуана не викликає агресію......
Лучанка Показати IP 20 Липня 2021 17:38
Вбита жінка,знаючи цього звіра,добровільно жила з ним під одним дахом.. А сусіди винуваті Йди до родичів,в закинуту хату в село,будь куди,втікай.Досиділась до біди
. до Лучанка Показати IP 20 Липня 2021 22:17
Суть в тому шо він і в селі дламувався до них, крав і закривався в кімнаті, а коли поліція приїжджала він вже ховався десь у полі. І так завжди, вони і до суду зверталися, але ніто не міг його знайти. Його скоріш за все виправдають, так як у нього все ж таки була справка з психлікарні.
Віка Показати IP 20 Липня 2021 18:55
Дуже велика кількість і дітей-психів. Інтернат для них закривають,вони йдуть в звичайні школи,знущаюттся над нормальними дітьми й вчителями .Вчителі бояться рота відкрити,бо їхні батьки жаліються і вчителів гонять з роботи .Лікувати їх нема права!!!!!Вони дорослішають і мочать всіх підряд!!!Держава створює всі умови для вбивств
Лучанин до Віка Показати IP 20 Липня 2021 20:30
А хто тобі сказав, що в інтернаті вчаться діти-психи? Так, там є діти які так само агресивні та не хочуть вчитися як і в будь-якій іншій школі, але більшість дітей вчаться там тому що іхнім батькам не до них!
Лучанка Т. до Віка Показати IP 21 Липня 2021 10:28
Нормальні діти теж знущаються над дітьми з особливими потребами, і коли дитина хоч якось може себе захистити, то її винною і зроблять. Бо багато батьків не пояснюють своїм, бубочкам,,, що є різні діти і люди, яким треба допомогти, а не дразнити, обзивати і викликати агресію.
Опг Показати IP 20 Липня 2021 22:07
Тепер держава буде кормити цей біомусор до кінця життя його, до стінки цю тварину
Тверезий Показати IP 21 Липня 2021 04:04
Давайте вип'ємо алкашкі, водяру в кожну хату! *сарказм*
волинянка Показати IP 21 Липня 2021 06:19
Навіть щоб покласти у психдікарню, то потрібна добровільна згода психічно хворого. Просто звіздець, а не порядки.
Я до волинянка Показати IP 21 Липня 2021 13:40
Це коли хвора не " несе загрози для оточуючих" ( немає фіз.насилля і тд). В іншому випадку при свідках, поліції,людину кладуть примусово.
Іван Бондя Показати IP 21 Липня 2021 07:08
Голосуй за Порошенка і зразу заживем
Янукович до Іван Бондя Показати IP 21 Липня 2021 10:22
Пізно вже.Юля нас спасе!
Вікторія Показати IP 21 Липня 2021 07:52
На органи таких: вбив 2 людини-спасли життя 2м -3м