USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

У Кремлі заявили про відведення частини своїх військ від кордону з Україною

29 Січня 2022 16:42
У Росії заявляють, що війська та авіація Західного військового округу нібито завершили планову перевірку боєготовності та повертаються до місць базування.

Як передає ТСН, про це пише російський «Интерфакс», посилаючись на пресслужбі ЗВО.

Стверджують, що до Росії повертаються підрозділи бригад зв’язку, передові загони інженерних підрозділів, а також радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ), зокрема й авіація.

Командувач військ округу Олександр Журавльов каже, що всі завдання виконали. Далі продовжуватимуть планові заходи бойової підготовки на полігонах. Попереду цілий комплекс заходів, включаючи двосторонні тактичні навчання із залученням авіації та систем ППО.

Нагадаємо, у Міноборони повідомили, що Російська Федерація до кордонів України загалом стягнула близько 130 тисяч військових, з врахуванням морського та авіаційного потенціалу.

Як заявив Володимир Зеленський, у разі продовження російської агресії в Україні гібридна війна пошириться і на сусідні держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
В . Показати IP 29 Січня 2022 17:09
Ха-ха ха-ха .неужели ввх блефует???
скептик до В . Показати IP 29 Січня 2022 17:50
перестав блефувати як курс рубля обвалився
ботоксШМЯК до скептик Показати IP 29 Січня 2022 18:46
Засумували і "тапаля", і "іскандери" ... зовсім нездалі стали. А попереджали ж, попереджали по доброму, - країни НАТО це 60% економіки світу, а рф-ія має розмір економіки штату Каліфорнія!!!
Аут до скептик Показати IP 29 Січня 2022 19:04
А у Дідо з Клавою зараз неконтрольований понос і істерика. Ждали вже в вертухаї записуватись. Ахахаха.
Аут до Аут Показати IP 29 Січня 2022 20:15
Дідо, поїдеш сакральний ботокс набирати? Бо скоро пуілу придушать, буде свєнто в Україні. А ти за сакральним ботоксом ...
він до В . Показати IP 29 Січня 2022 18:43
обхезався.
Вася Показати IP 29 Січня 2022 17:50
Они пи**дят!
пу,- в останній путь до Вася Показати IP 29 Січня 2022 18:44
100%.
Климкин Показати IP 29 Січня 2022 18:04
Это победа !
пу, - в останню путь до Климкин Показати IP 29 Січня 2022 20:02
Звичайно, що це маніпуляція, і шантаж буде продовжуватись, але по рогах вони получили добре.
ботоксШМЯК Показати IP 29 Січня 2022 18:20
Переговори закінчені. пуйла безповоротно послали США і особисто Байден, НАТО і особисто Столтенберг, причому послали на*ер зі всіма його червоними лініями!!! До того ж НАТО заявило, що педерація повинна вивести всі свої війська з Грузії, Молдови, України. Розмовляти більше немає з ким, і розмовляти з пуілом більш ніхто не буде, ахахаха. Феніта ля комедія, лапті вертаються в тайгу.
ботоксШМЯК Показати IP 29 Січня 2022 18:25
До того ж всього, після вибрику пуіла трапились декілька речей. 1) ЄС запустила процеси енергонезалежності від педерації; 2) США запустили програму ленд-лізу для України; 3) Британія поставляє сотні, а може й тисячі протитанкових гранатометів; 4) Налагоджений повітряний шлях постачання зброї для України; 5) Україна чітко побачила союзників і таких собі "хамелеонів" 6) СВІТ зрозумів, що таке є педерація... А ДІДО БАЙДЕН ВИЙШОВ ЗОВСІМ НЕ ДІДОМ, А ТАКИМ СОБІ ПОЛІТИЧНИМ ЗВІРОМ ... КРАСАВЕЛЛА, дав пуйлу по рилу ссаними тряпками.
1 до ботоксШМЯК Показати IP 29 Січня 2022 18:51
Так ніхто і не збирався нападати, а так же хотілося, судячи по коментарях. Тупість процвітає
ботоксШМЯК до 1 Показати IP 29 Січня 2022 19:12
Обламали пуіла, дали по носі, а разом і ботоферму ватну. Не спрацював розрахунок, що Байден це дід з якого пісок сипеться. Ахахахаха, скоро валодєньку удушать, і під мавзолейом підхоронять, як собаку. Байден ще сенатором совок через коліно переламав, він же і педерашку докінчить.
Kika до ботоксШМЯК Показати IP 29 Січня 2022 19:46
Рано радуешься, этотне конец а блефф ВВ. как с Крымом например, которого не видать тебе как своих ушей )))))
ботоксШМЯК до Kika Показати IP 29 Січня 2022 20:18
Ти навіть не уявляєш до якої катастрофи веде рашу ботоксний карлон ... Ти офігієш, а зараз то серйозні дяді тільки показали пині, що з ним і зх паРашкою може бути. Так що, то ти рано ...
Kika до ботоксШМЯК Показати IP 29 Січня 2022 21:49
Вiн дядько зi стальними яйками а эврогейцi i америдони можуть тiльки висловлювати занепокоэнiсть i ставити санкцii, aле ж потiм обiсоавшись iх вiдмiняти…. Зарано ще радiти, ой рано!!!
ботоксШМЯК до Kika Показати IP 29 Січня 2022 23:02
Kika, він пі*офіл, який любить маленьких хлопчиків цьомати в животик. Він під*філ, і це знає весь світ. Тому просто втухни.
Аут до Kika Показати IP 29 Січня 2022 20:31
І ти давишся своєю срєпною жовчью. Ахахахахаха.
Kika до Аут Показати IP 29 Січня 2022 21:45
Да менi на це все пофiгу ))))
Аут до Kika Показати IP 30 Січня 2022 09:45
То ти його "стальними яйцями мариш", то тепер тобі все пофігу? Вкололась вже?
Сині Шаровари Показати IP 29 Січня 2022 19:15
та вони побачили,як наші славні нацгвардійці своїх стріляють і обісралися...
ботоксШМЯК до Сині Шаровари Показати IP 29 Січня 2022 19:41
Та чого ж їм від цього обсиратись. Їхні вояки вон один одного на швабру насаджують ...
пу, - в останню путь до Сині Шаровари Показати IP 29 Січня 2022 20:04
Скотина ватна, на трагедії спекулюєш ? Перелогінся Дідо, від тебе старим алкоголіком за кілометр смердить.
Ботоксний скептик Показати IP 29 Січня 2022 23:12
каждый из вас наверняка знает, что Украина в громадных объемах покупает у России нефть, нефтепродукты, ядерное топливо и кучу другого стратегического блага в товарообороте на 10 миллиардов долларов ежегодно кроме - аварийную электрику из «вражеской» Беларуси, которая «слилась в экстазе» с такой же вражеской Россией внимание вопрос: зачем Путину со своими танками прямо куда-то там нападать через Чернигов, Херсон и прорывать уже существующую линию разграничения? полного эмбарго было бы достаточно, чтобы хаос накрыл Украину так же быстро, как и прекращение поставок электрики, сжиженного газа, бензина и ядерного топлива для АЭС причём такой хаос, которого бы хватило на десять новых майданов но нет, лучше верить в запасы крови, разграбленный Киев и в другое дерьмо, долетающее до нас из Вашингтона
Гнилий ботокс до Ботоксний скептик Показати IP 30 Січня 2022 09:51
Ти ще забув про "расрятьіх рускоговорящих мальчиков", "негров на танках", и на закуску "Америка нас поссорила". А насправді пуілові показали його місце і ті наслідки, які чекають рфію, у випадку агресії. От і все, що треба знати про обсирос ерефії.
Чук до Гнилий ботокс Показати IP 30 Січня 2022 11:32
Тобі або платять щоб ти писав ці дурниці або насправді тупий і то дуже
Гнилий ботокс до Чук Показати IP 30 Січня 2022 12:59
І це все, на що хватило твого недорозвинутого інтелекту? Що, за куратора переживаєш, так його свої скоро удушать, по традиціях Золотої Орди. Ахахаха.
Пу, в останню путь до Ботоксний скептик Показати IP 30 Січня 2022 10:01
Да, да да ватка, "віримо" в нові методички ... Серйозні дяді дали пуілу можливість тихо прибратись і зберегти лице, от і все.
О! до Ботоксний скептик Показати IP 30 Січня 2022 10:29
1. По електроенергії,- Україна запускає свої атомні енергоблоки і вуаля, ще й продаватиме електроенергію. 2. По ядерному паливу, - США його постачали б в 5 сек. 3. По продуктах нафтопереробки, - газовий чи нафтовий шантаж України закінчився б для рф ії таким же смачним пендолем від ЄС і США, як і теперішній. ТАК ЩО, таварісч іванов, придумайте щось більш правдоподібне.
скептик до Ботоксний скептик Показати IP 30 Січня 2022 19:44
це плоди твоєї хворої фантазії. одна тільки відмова банку GP Morgan обслуговувати довгі фючерси в деревяних опустила деревяний по самі помідори. наступний пінок під зад засуне пед"рашину економіку глибоко в д"пу. а щодо бензоколонки під назвою "Пед"растія", то в світі достатньо енергоресурсів, щоб забезпечити Україну. ЕМБАРГО, кажеш .... а хліб по 10 доларів за буханку хочеш ? тебе разом з пу"ькодрилом народи пед"растії на шашлики пустять