USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-керівник луцького ДАІ стажується на колишній посаді

20 Травня 2014 18:18
Тимчасово керувати Луцьким відділом ДАІ довірили майору міліції Віктору Главічці. Так, на Віктора Йосиповича поклали виконання обов'язків на період стажування в посаді головного даівця міста.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі ДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області.

Нагадаємо, Віктор Главічка уже займав цю посаду, однак рік тому місце головного даівця зайняв киянин Владислав Іщенко.

Зазначимо, тоді жодних претензій до попереднього начальника відділу Державтоінспекції Луцького МВ УМВС у Волинській області Віктора Главічки у керівництва волинських міліціонерів не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
наша песня Показати IP 20 Травня 2014 19:36
хороша и коменты излишни.а люстраторы теперь только за данью к ставленнику приезжать будут. у дачи
йося моргенштерн до наша песня Показати IP 21 Травня 2014 11:44
СЛАВА революції!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
водій Показати IP 20 Травня 2014 20:19
піндос ще той
Сергій Рижков до водій Показати IP 20 Травня 2014 22:07
нормальний керівник
klm до водій Показати IP 21 Травня 2014 07:53
Вітя-дуже розумний і порядний мужик,а язиком ляпати це не мішки ворочати!
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 22:15
І за це ми на майдані стояли, при ньому хабарництво процвітало
босяк Показати IP 21 Травня 2014 05:04
ОТАКОЇ !
до всяких босяків та Показати IP 21 Травня 2014 08:56
Не розумію людей, якщо у кого є конкретні притензії до людини - звертайтесь в суд, прокуратуру, ВВБ..., я якщо бла-бла-бла, то для чого топтати людину. Йосиповича знаю як порядну та розумну людину та мудрого керівника. А якщо деякі "водії" не вміють їздити і рішають з інспекторами, то до чого тут те що ви на нього пишете. Їздити вчіться та закони вивчайте тоді і не буде предметк чи причини "рішати". А якщо ти лох, тобі по вухах поїздили, той плати чи в бюджет чи ....самі розумієте..
Анонім Показати IP 21 Травня 2014 13:37
Порядна людина, стара гвардія, керівник пройшов ший усі щаблі ДАІ , а ви гавнюки хто так не думає в очі кажіть!!!!