USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку біля залізничного вокзалу встановили ятки

1 Жовтня 2021 13:32
У Луцьку поруч із залізничним вокзалом встановили ятки для торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Луцька Ігор Поліщук.

«На численні прохання мешканців за бюджетні кошти зробили ятки для торгівлі продуктами с/г походження поруч з залізничним вокзалом.

Раніше продавці, що продавали городину, торгували нею з тротуару поруч з магазином 7/23, порушуючи санітарні норми та створювали незручності для пішоходів», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучани Показати IP 1 Жовтня 2021 13:35
потім почнуть торгувати трусами, приватизують і побудуть ще один торговий центр.
Лучани Показати IP 1 Жовтня 2021 14:23
А доки міська влада буде зволікати із знесенням кіосків Смоленга-Башкаленка ? По генплану площі вони там не передбачені, комплексною схемою тимчасових споруд також ! В них хватило наглості людей з ринку повиганяти, а ви до них такі поблажливі ! То є пряме порушення закону ! Скоро вибори, владо ! Думай - те !
777 Показати IP 1 Жовтня 2021 14:35
Мало поставили,скоро вся окраина на лотки перейдет,как в 90....
Лучанин до 777 Показати IP 1 Жовтня 2021 16:48
Давно сепар з дирляндії емігрував?
5 Показати IP 1 Жовтня 2021 14:41
Завжди купую у жіночок і бабусь там молоко і фрукти-овочі. Усе свіже,домашнє. 1400 творогу - заплатила 63 гривні. А в супермаркеті 350 грам коштує близько 50 грн. Та й якість магазинного сиру - не порівняти із домашнім. Для чого мені купувати завезені із-за кордону хімічні яблука,якщо ось стоїть дідусь і щоб на хліб заробити продає натуральну смакоту із свого саду? Дуже рада,що тепер продавцям не треба ховатися або тихенько давати бравим молодцям у формі,які їх проганяють,десятку-другу.
лучани до 5 Показати IP 1 Жовтня 2021 15:26
Молочко і сир в антисанітарійних умовах від корови зі сказом, а яблочки з яблуні біля траси з вихлопними газами.
Теж Лучанин до Лучан до лучани Показати IP 3 Жовтня 2021 11:45
Стосовно молокопродуктів не скажу, але в цьому сезоні місцеві яблука або в великій кількості червиві бо не оброблені нічим, або оброблені труткою сумнівної якості після чого ті яблука можуть добре так прихватити живіт.
Кравчук Показати IP 1 Жовтня 2021 15:12
63 грн за 1400 гр домашнього творогу?Нe можe якісний домашній творог так дeшeво коштувати.
777 до Кравчук Показати IP 1 Жовтня 2021 16:10
Ціна-то величина совісті людини. Для дідуся і стільки за радість,а базарник би в 2 рази дорожче продав...
Лучанин до 777 Показати IP 1 Жовтня 2021 16:52
Не тобі лаптєногий про совість говорити.
Клава Показати IP 1 Жовтня 2021 15:55
Давно пора було це зробити, але Башкалнка обіцяв, чому не зробив ???
Небайдужий до Клава Показати IP 1 Жовтня 2021 16:50
Відслюнявив кому треба.
Дідо Показати IP 1 Жовтня 2021 16:28
Раніше там торгували на ринку. Який вдало опинився в руках ділків.
123 Показати IP 1 Жовтня 2021 23:01
Дякую.