USD 39.45 39.78
  • USD 39.45 39.78
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку хочуть збільшити податок на землю для залізниці

20 Червня 2021 07:29
Луцькі депутати пропонують втричі збільшити податок на землю для «Укрзалізниці».

Про це йшлося під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради.

Обранці громади розглянули низку проектів рішень щодо встановлення ставок податків. Зокрема, зміни стосуються податку на землі для залізниці.

Максимальна податкова ставка, яку можуть встановлювати органи місцевого самоврядування, відповідно до чинного законодавства, складає 12%. Переглядати її місцеві ради можуть один раз на рік. Саме до цього зараз готуються в Луцьку. Нині у Луцьку ставка земельного податку для «Укрзалізниці» складає 1%, а це – майже 9 мільйонів гривень до бюджету громади.

Члени бюджетної комісії вирішили встановити податкову ставку в розмірі 3%, що збільшить надходження до бюджету до 27 мільйонів гривень на рік.

До слова, зараз в різних населених пунктах, які приєдналися до Луцька, ставки різняться: у Прилуцькому ставка наразі 1,5%, а в Жидичині - 3%.

Рішення про зміну ставки земельного податку депутати мають ухвалити під час чергової сесії.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 20 Червня 2021 08:14
за такої ставки залізниці вигідніше закрити вокзал в Луцьку та продати приміщення та колії
Анонім до дідо Показати IP 20 Червня 2021 11:42
Тепер в Луцьк поїзди заїздитимуть тільки віртуально.. Готуємо гроші для здорожчення квитків з посадкою найближче в Ківерцях
Стрєлочнік Показати IP 20 Червня 2021 08:37
Йой людоньки, одумайтеся ! Тепер не бачити вам дитячої залізниці, як своїх вух без люстерка !
так таки так! до Стрєлочнік Показати IP 20 Червня 2021 12:02
не тільки дитячоі -а взагалі залізниці! тупіковий Луцьк- взагалі може перетворитись в застій!
Микола до Стрєлочнік Показати IP 20 Червня 2021 12:27
Швидше за все, ця пропозиція і є одним із методів впливу на Укрзалізницю, задля порятунку дитячої залізниці. Такий собі шантаж. Не віддасте дитячу - збільшимо податки на дорослу.
Опаньки!!! Показати IP 20 Червня 2021 12:13
Луцьким депутатам передалась хвороба зелених з парламенту Украіни- постійно виникають дивацькі ідеі в пошуках грошей.замість розвивати місто-давайте його доб.ємо.
Пропоную Показати IP 20 Червня 2021 12:44
Так само збільшити податок за військовий аеродром ,( в МОУ грошей немєрено) за використання повітряного простору, за те шо в когось довий ніс та надмірна вага
? до Пропоную Показати IP 20 Червня 2021 13:53
А ти що.слуга народу?тоді .ще введіть податок на котів та собак!
То є до ? Показати IP 20 Червня 2021 16:22
То є сєпарня. Бач, військовий аеродром йому муляє !
Лучанин Показати IP 21 Червня 2021 00:37
Щиро дякуємо депутатам за збереження дитячої залізниці!