USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Конкурс в Луцьку: майданчик «Street WorkOut» може з'явитися у вашому дворі

8 Травня 2015 11:26
У Луцьку триває масштабний проект – усі охочі можуть звернутись у Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» та подати заявку на облаштування майданчиків для занять спортом у стилі «Street WorkOut».

З метою пропаганди здорового способу життя Фонд облаштує 25 майданчиків для занять спортом. Про це повідомляють у прес-службі Фонду «Новий Луцьк».

Так, для того, аби такий майданчик з'явився саме у вашому дворі, потрібно підготувати необхідні документи, надіслати їх на електронну адресу Фонду, або принести у приймальну за адресою: Луцьк, Винниченка, 26.

Реалізація такого проекту - ініціатива, власне, засновника Фонду.

«Ігор Палиця - поціновувач здорового способу життя і щодня знаходить час для спорту. Сьогодні наявність таких майданчиків - необхідність, вони сприяють залученню дітей та молоді до занять спортом і створюють позитивний імідж міста», - зазначив голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк.

Так, для участі у конкурсі потрібно надіслати або принести у Фонд такі документи:

- лист-звернення від мешканців, які бажають взяти участь у конкурсі (50 підписів від жителів трьох-чотирьох, будинків). СКАЧАТИ ФОРМУ;

- короткий опис свого бачення щодо популяризації здорового способу життя лучан;

- погодження житлово-комунального підприємства, ОСББ чи житлового кооперативу на встановлення майданчика в обраному місці на ділянці загальною площею до 100 м2);

- фотографії місця можливого розташування майданчика (до 3 фото).

Конкурс проводиться на території Луцька і триватиме до 1 червня 2015 року.

Заявки приймаються за адресою: Луцьк, вулиця Винниченка, 26, у вівторок та четвер з 9:00 до 12:00.

Деталі за номером телефону: 78-22-11 та на сайті: www.novyy.lutsk.ua
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, перший такий показовий майданчик Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» відкрив у Всесвітній день здоров’я, 7 квітня, на березі річки Стир, у центральному парку імені Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
пасажир Показати IP 15 Квітня 2015 12:03
Народ, трусіть бариг на майданчики, тепер, за півроку до виборів вони будуть щедрими!
Анонім до пасажир Показати IP 15 Квітня 2015 12:11
Які пів року ? Здається виборча кампанія уже почалася. Дехто мітить у мери, а хтось буде у нього першим заступником. Думаю, посада до того часу буде вакантною.
Вибір Показати IP 15 Квітня 2015 12:45
Та вибори уже давно почалися. Нині Фонд скоро буде ставити все і всім, аби тільки обрали. Губернатор Одеси хоче встановити повний конроль над Луцьком і рішати свої справи
Пф до Вибір Показати IP 15 Квітня 2015 16:03
Та я погоджусь на такий контроль, якщо все працюватиме так, як треба.
Асапр Показати IP 15 Квітня 2015 14:06
Карлл
Василько Показати IP 15 Квітня 2015 14:08
Шо Палиці в Луцьку робити?Шо тут можна ше рішати?
Коля Показати IP 15 Квітня 2015 14:19
дуже гарна ініціатива. Альтернатива розпиванню пива і сигаретам. Наша молодь в основному дуже чахла, хворіють часто. Так що заняття на свіжому повітрі підуть на користь. Так що дякуємо Палиці і його Фонду.
до Колі до Коля Показати IP 15 Квітня 2015 20:51
Щось мені здається, що саме на цих майданчиках "спортивна" молодь буде бухати, курити, смітити та матюгатись до 2-ї ночі
Богдан до до Колі Показати IP 16 Квітня 2015 22:24
Ті хто по ночах сидить під підїздом і п'є, курить та матюкається - краще нехай сидять на спортивних майданчиках - заодно ще й попідтягуються. Позитив.
Workout Показати IP 8 Травня 2015 12:25
Це що жарт? ,,- наявність дозволу від житлово-комунального підприємства, ОСББ чи житлового кооперативу на встановлення майданчика в обраному місці на ділянці загальною площею до 100 м2);
!!! до Workout Показати IP 8 Травня 2015 12:49
Чому жарт? Є прибудинкова територія на якій знаходиться купа інженерних мереж і думаю логічно отримати таке погодження в обслуговуючій організації шоб в майбутньому не виникало ніяких проблем з передачею майданчика кінцевому балансоутримувачу!
ГП до !!! Показати IP 8 Травня 2015 13:15
Наставлять боси що хочуть до влади дешевого залізяччя в дворах за вкрадені недавно у народу гроші. і радуйтесь люди нерозумні !!! Скоро все потрощать покрадуть ось і вся радість...
Анонім до ГП Показати IP 8 Травня 2015 16:51
ЗОЛОТІ СЛОВА
пепе Показати IP 8 Травня 2015 13:41
шо в нас за люди, аби до якогось гавна причепитися. краще щоб гріти дупи на стільцях, біля компів виписуючи стоси коментів, зробили би звернення і облаштували свій двір! ідіоти, прости Господи.
Ау до пепе Показати IP 8 Травня 2015 16:54
Такі речі повинні облаштовуватись МІСЬКОЮ РАДОЮ в обов'язковому порядку - один майданчик на 3-4 багатоквартирних будинки, а не як кость з панських рук від Палиці (мало того, ще й на поклони треба бігати)...
007 до Ау Показати IP 8 Травня 2015 17:07
а скільки спортмайданчиків облаштувала міська рада за останні десять років у м.Луцьку??
знаючий до 007 Показати IP 8 Травня 2015 17:08
думаю ні одного, ну в кращому випадку - один!