USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку об’єднали маршрут 9 і 9а: як їздитиме автобус

24 Січня 2020 12:38
Аби відновити транспортне сполучення між мікрорайонами ЛПЗ та Вересневе, у Луцьку створюють новий маршрут. Йдеться про анонсовану об’єднану із двох маршрутку, яка буде замість автобусів 9 і 9а.

Про це пише ІА "ВолиньPost".

Начальник транспортного управління мерії Володимир Степанов пообіцяв, що проблему вирішать найближчими днями.

Він зазначив, що новий маршрут матиме назву «Райлікарня-Вересневе» й до мікрорайону ЛПЗ рухатиметься за маршрутом колишньої «дев’ятки», а далі – за маршрутом колишнього автобуса 9а. Зокрема, таким шляхом: райлікарня – вулиця Теремнівська – Рівненська – проспект Відродження – Молоді – соборності – Перемоги – вулиця Винниченка – Богдана Хмельницького – Гнідавська – Станіславського – ЛПЗ. А з ЛПЗ – Окружна – Мамсурова – КХП – Полонківська – Корольова – Новодворської – Ранкова і повертається назад.

Із 29 січня за маршрутом «Райлікарня – Вересневе» запустять перших 6 автобусів.

Сьогодні 24 січня, підприємець, який є власником цих автобусів, розпочне облаштовувати їх валідаторами. Ще через 3-4 дні після 29 січня на маршрут запустять ще 6 автобусів.

Зі слів Степанова, наразі є перевізник, який готовий обслуговувати маршрут, він має намір розпочинати роботу. Утім, це ще має погодити виконавчий комітет Луцькради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Стомленийвідбрехунів Показати IP 24 Січня 2020 12:52
Накінець, дійшли руки і до Вересневого і КХП. Краще пізно...
Психопланетарій, Лип Показати IP 24 Січня 2020 12:56
Так наробили справ, ці наші мужі-керовники, разом з їхніми будь вони не ладні валідаторами, що вже з ЛПЗ не доїдеш без пересадки, як було раніше на маршрутці 9а, до супермаркету Епіцентр. Мусиш робити 2 або 3 пересадки, віддаючи їм за проїзд 12 або 18 грн. І так само назад. Дякую дуже, натуральне здирництво.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 13:07
А до Епіцентру як можна дістатися? Чи в нас діє принцип - "якщо ти купляєш собі пензлика, то можеш дозволити і таксі"?
Лу Ча Нин до Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 14:08
до Епіцентр їздить їхня безкоштовна маршрутка!
Alex до Лу Ча Нин Показати IP 24 Січня 2020 14:27
Ходять слухи, що цю маршрутку вже знімають.
Лучанин до Лу Ча Нин Показати IP 24 Січня 2020 18:38
Звідки їздить? Біля ЦУМа з якої сторони можна на неї сісти і коли?
Лучанин до Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 15:16
Якщо купляєш пензлика, то необов"язково їхати до Епіцентру...
Лучанин до Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 18:40
В правильному напрямку думаєте - не обов'язково їхати з ДПЗ до центра чи ще далі, можна взагалі далі 100 метрів від хати не відходити. Чи може треба? А може тоді і до Епіцентру треба?
99 Показати IP 24 Січня 2020 13:23
Маршрут буде називатися 99а
Луцьк Показати IP 24 Січня 2020 14:09
Досить експериментів, 9 і 9а - різні маршрути!
Автолюбитель Показати IP 24 Січня 2020 15:08
Накінець то, один з найбільш пасажиромістких маршрутів, ну чого не можна було спочатку знайти перевізників на маршрути а тоді встановлювати валідатори, чого наша влада завжди ускладнює життя своїм громадянам!!!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Січня 2020 15:17
Ну ви мені Лу Ча Нин ще розкажіть розумник ви наш, що ця "епіцентрівська" маршрутка забирає зі всього Луцька пасажирів. "Епіцентрівська" маршрутка що зосталась, хоча і безоплатна, але у неї маршрут починається з 33 кварталу до супермаркету "Епіцентр", і назад такий же маршрут. Раніше в 2015-2018 роках керівництво "Епіцентру" хоча виділяло ще одну маршрутку безоплатну і пускали її від вулиці Паркова з початку проспету Волі до самого "Епіцентру", то згодом і її зняли. А ось з ЛПЗ ходила через "Епіцентр" на село Липини маршрутка 9а, яку також зняли. Та от дорогий ви наш, я не вас запитую, а запитую розумних та мудрих людей. Як же на сьогодні мені старшому чоловікові, без проблем та пересадки доїхати на тролейбусі чи маршрутці з ЛПЗ до суперматкету "Епіцентр", щоб не переплачувати кошти на проїзд, як було наприклад раніше на маршруті 9а. Сів собі у маршрутку 9а і доїхав до "Епіцентру".
Лу Ча Нин до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Січня 2020 16:12
Тролейбусом з ЛПЗ до Епіцентру доїхати дешевше ніж маршруткою 9а - їдете тролейбусом до вул. Рівненської або Відродження а там пересідаєте на безкоштовну Епіцентровську маршрутку.
Народна прокуратура Показати IP 24 Січня 2020 16:10
Що ви так перживаєте за виторги Епіцентру? Якщо зацікавлені у покупцях, пустять ще маршрутки. Міська влада має забезпечувати перевезення пасажирів в першу чергу до спальних районів, а не магазинів окремих олігархів
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 24 Січня 2020 18:46
А до чого тут взагалі виторги Епіцентру? Я за свою кишеню хвилююся в першу чергу! Порадьте де в Луцьку можна придбати будматеріали аналогічно з Епіцентром щоб можна було дістатися тролейбусом чи автобусом.
Будівельник до Лучанин Показати IP 24 Січня 2020 20:55
Нова лінія вам в допомогу,і ще декілька десятків будівельних магазинчиків по всьому місту
Лучанин до Будівельник Показати IP 25 Січня 2020 19:29
Проблема в тому що в Новій лінії власник той самий, але асортимент набагато менший. Буває що придбаєш 2 квадрата плитки які були на залишку, а ще є 1 квадрат в Епіцентрі і туди треба якось дістатися. А якщо їхати на таксі, то та плитка буде золотою. Виходить що ремонт робити не треба? А потім подібні вам і будуть самі розповідати що не роблять ремонт, розводять антисанітарію... А по декількох магазинчиках самі їздіть, я ясно запитав - де в одному місці можна все придбати по аналогії з Епіцентром, або ще й з більшим асортиментом? Питання відкрите!
Земляк Показати IP 24 Січня 2020 21:50
Валідатори дають реальну картину завантаженості і рентабельності маршрутів. Поки перевізники ніяк не можуть змиритися з тим що потрібно щей кошти в розвиток і сервіс вкладати, а не собі в кишеню. Я не розумію чому дехто з мешканців проти валідаторів. Тролейбусники вже отримують більші в рази прибутки і скоро витіснять маршрутки, які надають неякісні послуги.
Лучанин до Земляк Показати IP 26 Січня 2020 01:09
Мешканці не проти валідаторів, навпаки, а проти безглуздої організації цієї системи. Чому люди мають платити за картку? Скільки бабла лежить зараз на картках? От сітікард і крутить тими грошима, тому якимось мізерним відсотком може і на карту поступитись, тому що це інструмент для заробляння ними грошей за рахунок людей. Не можна так! Чому на зупинках немає автоматів для купівля разових квитків та карток? Чому в транспорті немає касових апаратів для оплати готівкою? Де обіцяний моніторинг?
Остап Вакарчук до Зе Показати IP 25 Січня 2020 13:04
Скоро витіснять маршрутки, по вашому це років так через 10-15 чи через скільки? Ох ви наш оптиміст місцевий. Дай Бог вам здоров"я у доброму розумінні цього слова.
Народна прокуратура Показати IP 25 Січня 2020 14:41
Придбані в Епіцентрі будматеріали ви теж маршруткою возите?
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 26 Січня 2020 01:03
Ні, в Луцьку маршруток немає, прокуратура мала б це знати чи ви безграмотність захищаєте? В Луцьку офіційно є лише автобуси. Та й не можу я возити нічого з Епіцентру, бо туди нічого не ходить! От як буде ходити, тоді буду возити якщо треба буде.
Тетяна Показати IP 25 Січня 2020 22:21
А Рованці?? Лишись без маршрутки