У Луцьку - новий маршрут на Володимирську
У Луцьку з’явиться новий маршрут: з вулиці Володимирської до Залізничного вокзалу.
Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 листопада, повідомив депутат Луцькради Сергій Сівак.
Він зауважив, що мешканці вулиці Володимирської просять обранців громади запровадити нове маршрутне сполучення, що дало б змогу лучанам без зайвих проблем їздити з району вулиці Володимирської до залізничного вокзалу міста.
Луцькі депутати таку ініціативу підтримали більшістю голосів.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що на одному із відзрізків доріг, що на вулиці Володимирській, зокрема, біля Луцької кондитерської фабрики та Свято-Федосіївської церкви, встановлять «лежачі поліцейські».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 листопада, повідомив депутат Луцькради Сергій Сівак.
Він зауважив, що мешканці вулиці Володимирської просять обранців громади запровадити нове маршрутне сполучення, що дало б змогу лучанам без зайвих проблем їздити з району вулиці Володимирської до залізничного вокзалу міста.
Луцькі депутати таку ініціативу підтримали більшістю голосів.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що на одному із відзрізків доріг, що на вулиці Володимирській, зокрема, біля Луцької кондитерської фабрики та Свято-Федосіївської церкви, встановлять «лежачі поліцейські».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Корінний лучанин
Показати IP
26 Листопада 2014 15:50
ОЦЕ ХОРОША НОВИНА !!! Можуть робити хороші справи, якщо хочуть!
Patrik
Показати IP
26 Листопада 2014 18:56
Дiйсно, хороша подiя... Дякую.
Лучанка
Показати IP
26 Листопада 2014 19:08
Як приємно у такому складному сьогоденні дякувати за хороші справи! Дякуємо.
Ірина
Показати IP
27 Листопада 2014 11:19
Краще хай встановлять світлофор на перехресті Ківерцівської, чим викинути кошти на " лежачий поліцейський" в тому місці, де є світлофор і немає великого напливу пішоходів!!! Чи то просто треба знов кошти "вкрасти???"
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.