USD 38.85 39.20
  • USD 38.85 39.20
  • EUR 38.90 39.40
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку оштрафували полковника запасу

14 Січня 2016 14:15
Сьогодні поліцейські винесли постанови за частиною 1 статті 122 на посадовця Тернопільської обласної ради та полковника запасу, колишнього працівника УМВС у Волинській області.

Останній на автомобілі Пасат порушив пункт 4.2 Правил дорожнього руху (рух лише праворуч) та проїхав через суцільну розмітку.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у Фейсбук.

Порушення, передбачені частиною 1 статті 122, тягнуть за собою накладення штрафу від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

А віднедавна Патрульні поліцейські Луцька почали штрафувати пішоходів. Так, днями вони винесли постанову на підприємця, колишнього депутата обласної ради за частиною 1 статтею 127 КУпАП. Він переходив дорогу в невстановленому місці. За це правопорушник має сплатити 51 гривню штрафу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 14 Січня 2016 14:29
Патрульна поліція це галімі показушники! Яка різниця кого оштрафували і ким він був чи є!!! Нехай вивчать законодавство, а то бекають і мекають - не можуть пояснити суть порушення!
АС Показати IP 14 Січня 2016 14:39
Таких "полковників" потрібно пенсіі держслужбовця позбавляти за такі порушення нехай як всі прості пенсіонери живе на 1200 гривень...
Толік Показати IP 14 Січня 2016 14:41
51 гривня штрафу - це дуже страшна сума для колишнього депутата обласної ради
123 до Толік Показати IP 14 Січня 2016 17:55
51 грн. штрафу це за перехід дороги у невстановленому місці. Суми штрафів не самі поліцейські видумують, а вони вказані в КУпАП. Які штрафи наші слуги народу прийняли, то такі вони і є.
Лучанин Показати IP 14 Січня 2016 15:58
Правдолюбне видання!!! А коли друкуватимуть прізвища порушників? Або ж не ганяйтесь за (СЕНСАЦІЯМИ)!!!!!!!!!!!
НЕкоп до Лучанин Показати IP 14 Січня 2016 16:10
нерозголошення персонольних даних. Все по закону в статті. Зате можеш тут під статтею написати прізвища, всі тобі подякують)
ага! Показати IP 14 Січня 2016 19:25
А згадайте но статтю про СБУ-шника,котрий дівчину в центрі вдарив-і фото виклали,і документи. конфіденційність,кажете?
думка Показати IP 14 Січня 2016 19:33
Складається враження, що нова поліція ніби полює спеціально за старими міліцейськими, прокурорськими, есбеушними кадрами. Це ніби й непогано, але чи саме для цього створювали цю службу - ганятися за "смаженими" порушеннями і робити нікому не потрібну рекламу? В країні всі люди перед законом рівні - і пенсіонер-електрик і пенсіонер-полковник.
Рома Показати IP 14 Січня 2016 21:14
Просто піар!!! Як на мене, така патрульна служба, яка на сьогодні існує,,,,,,,,, не потрібна!!!
Громадянин Показати IP 14 Січня 2016 23:31
Порушив штраф, або позбавлення прав, все по закону! Для чого відео, фото, нікому не потрібний піар!