USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку спіймали на хабарі кадровиків обласної лікарні. Оновлено

8 Червня 2018 14:36
У Луцьку працівники управління захисту економіки та СБУ затримали працівників відділу кадрів Волинської обласної клінічної на хабарі за сприяння працевлаштування.

За посаду в медустанові вимагали хабар у розмірі більше 3 тисяч доларів. Корупціонерів взяли «на гарячому», інформує Під прицілом.

Головною у корупційній схемі була начальниця відділу кадрів. Посередником виступала інспектор.

Затриманим інкримінують ст. 368-3 (вимагання та одержання неправомірної вигоди юридичною особою приватного права незалежно від організаційно-правової форми дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду) КК України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ой Показати IP 8 Червня 2018 15:00
Щось то малувато...
ЮА Показати IP 8 Червня 2018 15:17
Знов той департамент когось зловив, коли вже їх порозганяють знов, щоб хабарники спали спокійно?)
ЮА Показати IP 8 Червня 2018 15:27
А чому спочатку написали що то працівники управління захисту економіки а потім виправили на "правоохоронці "? Напишіть хто реально хабарників ловить, люди мають знати що є така служба і куди треба йти. А то зараз знов навиправляєте, типу прокуратура виявила, слідство, ще хтось там(
Правдоруб Показати IP 8 Червня 2018 15:42
Ловлять та ловлять хабарників але щось не чув щоб когось посадили. Мабуть добряче діляться з правоохоронцями)).
саша Показати IP 8 Червня 2018 16:16
Ловлять тих,хто ще не ділиться,щоб починали ділитися,ось і вся схема.
67 Показати IP 8 Червня 2018 16:18
Кадровики всего лишь стрелочники, "передаточное звено".
Ой Показати IP 8 Червня 2018 16:33
не смішіть! Кадровик, навіть начальник відділу кадрів сам не вирішує, кого брати на роботу, і "мзду" всю собі теж не забирає, хіба якийсь відсоток. Все вирішується в "верхах" і туди ж капає навар. І ще дуже цікаво, це на яку ж посаду ситільки треба грошей відвалити?
До Ой Показати IP 8 Червня 2018 17:06
Ну, Караваіху поодют?! було б класно! Весело! А от сумневаюсь, сидор козел відмаже. А сам сидор за посаду лікаря вимагає 5-10 тис баксів, в залежності від того, яка спеціальність... от усю банду б і посадили б!!!
Анонім до До Ой Показати IP 8 Червня 2018 17:26
Сидора посадити? Да того стар**ора х*ін хто в Луцьку зачепить. Давно все купив, підмазав і сидить типу білий і пушистий. А все винна начальниця відділу кадрів. Коли ж те старе т**обало піде з лікарні? Все йому мало і мало...