USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку водій злетів з дороги і на швидкості врізався у сходи магазину. Фото

7 Червня 2021 16:49
У Луцьку водій автомобіля Volkswagen влетів у сходи туристичного магазину «Миклухо Маклай».

Інцидент трапився 7 червня близько 16-ї години.

За попередньою інформацією, водій Volkswagen протаранив сходи торгового закладу, що на проспекті Соборності, 28. Від удару вистрелила подушка безпеки. Ймовірно, причиною аварії стало перевищення швидкості.

Водій вилетів з проспекту, перетнув пішохідну зону та велосипедну доріжку і зупинили його лише сходи магазину.

Станом на 16:30 на місці працює поліція.

Зі слів очевидців, у водія травмована рука, зовнішніх ознак сп'яніння немає.

Більше інформації та подробиці аварії – згодом.

Вікторія СЕМЕНЮК

Фото автора
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Фіма Показати IP 7 Червня 2021 17:06
Літо......загострення...л.сі розбігалися....добре хоч без жертв...
дідо Показати IP 7 Червня 2021 17:30
їхав 50...
Фіма до дідо Показати IP 7 Червня 2021 18:13
Ага...і не думав даже гальмувати......
Анонім Показати IP 7 Червня 2021 18:23
Чекайте... даний транспортний засіб на авторинках України... або Луцька)))
Анонім Показати IP 7 Червня 2021 19:47
Не давайте мавпам гранати, а їх родичам по розуму права.
Лучанин Показати IP 7 Червня 2021 19:55
Приїхав тато "мажор", все "порішав" і через 24 години все і всі забудуть!!!!.. Сумно, а там могли умовно - перебувати хтось із живих людей. Типова картина , коли бидло реально оправдають! .................. реаліїї , з якими повинні всі боротися!. Бо кінця , без супротиву не буде ніколи! .... (((((((((((((.
2378 Показати IP 7 Червня 2021 22:53
Долбой*об! Пощастило що не на зупинку!
Волиняка Показати IP 8 Червня 2021 16:42
Понакупляють авто, понакупляють посвідку водія , а потім дивуються , як це могло статися ...