USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку вирішили конфлікт із ОСББ

24 Грудня 2014 14:15
Цілий рік ОСББ на вулиці Ветеранів, 22 не могло укладати договори про обслуговування будинку, адже будівельник і влада не розібралися, хто балансоутримувач.

Про це йшлося під час чергової 68-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24-го грудня.

Як повідомили депутати Луцької міської ради, будинок здали в експлуатацію у 2013-му році, тоді й створили ОСББ. Втім, балансоутримувача не визначили.

«Чому цей будинок не здали нормальною процедурою, передавши його міськраді, а тут створили такі проблеми. Хто винен?», - поцікавився депутат Юрій Корольчук.

З цього приводу, заступник мера Лариса Соколовська поінформувала, що депутат Роман Бондарук був проти того, що приватний будинок передається на утримання ЖКГ.

«Через ваші заперечення на виконкомі це питання зняли з порядку денного», - каже Соколовська.

Втім, депутат звинуватив у конфлікті владу через безчинство.

«Тут проблема передачі ось в чому: забудовник сказав, що будинок не на балансі в них. Тому, тут повинна була влада пояснити, як цей процес робиться, а не створювати проблеми й когось звинувачувати», - наголосив Бондарук.

Після дискусій обранці громади майже одноголосно підтримали проект рішення, аби передати будинок на вулиці Ветеранів, 22 на баланс ОСББ. За це проголосували 40 із 41-го присутнього депутата.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Мешканець будинку Показати IP 24 Грудня 2014 15:20
.....Лариса Соколовська....... (...МЖК, КП, жеки...) - так пінилась і буде пінитись... Хотіла встановити тариф за обслуговування приб. 3,64 грн./м.кв - з них (зп прибиральника 1,71 без пдв, а це близько 14тис.грн на місяць) Ніхто не бажає бути прибиральником за 14тис.грн на місяць? Вона ДУЖЕ хотіла, щоб обслуговував будинок М.Ж.К. Це їхні схеми і замішано тут багато цікавих осіб.... Засиділись ви пані, Ларисо!!! Хтось може її люструвати, шановні журналісти і люстр. комітети?????
обс до Мешканець будинку Показати IP 24 Грудня 2014 18:29
самий головний противник осбб- соколовська.як посадову особу іі можна зрозуміти, на нових будинках ЖКК мають непогані прибутки і таким чином нідтягують погану економіку на будинках старих
Мешканець №2 Показати IP 24 Грудня 2014 16:36
Про тариф 3,64 мови не було, 2,34 здається. Але суті це не міняє. Хоча з таким ОСББ як є, я бачу, ми далеко заїдемо. Компетентність нинішньої голови бажає кращого! І як це "ОСББ створене у 2013 році", якщо лише в ЛЮТОМУ 2014 почали роздавати ключі від квартир ???
Мешканець будинку до Мешканець №2 Показати IP 24 Грудня 2014 16:58
А тепер слухайте уважно, було повідомлено на дверях підїздів про тариф 3,57-3,64 (точно не помню, ця ціна не проканала) Після цього вони переглянули його і встановили 2,833 без ПДВ (3,40 з ПДВ). Для довідки (шукайте Ветеранів, 22) : http://mjk.lutsk.ua/blog/topic/Vusnovku-dergavno-inspektsi-Ukra-nu-z-kontrolyu-za-tsinamu-shchodo-rozrahunkiv-ekonomichno-ob-runtovanuh-planovuh-vutrat-na-poslugu-z-utrumannya-budunkiv-i-sporud-ta-prubudunkovuh-terutoriy- Правління ОСББ працює - це головне, багато роботи зроблено (можливо щось не так як би хотілось, але ми всі помиляємось. І слава Богу великих помилок немає, тому все буде добре. Ви як мешканець №2 беріть участь, просіть і Вам відчинять, питайте і дадуть відповідь). Ну я сам не в захваті від голови, але інших кандидатур немає, вона робить роботу, мало досвіду .... т. д. і т.д. Стосовно створення ОСББ у 2013 - це певно журналісти помилились...
3 підїзд до Мешканець №2 Показати IP 24 Грудня 2014 19:03
Таку голову треба гнати в шию!Гроші готівкою знімає з рахунку,а чистоти в підїзді 0,лампочки не горять,вхідні двері кричать про ремонт,а голові пох.й.Позор.
Мешканець третього п до 3 підїзд Показати IP 24 Грудня 2014 21:41
Як носив будівельне сміття в мішках, з яких сипалось все на подвір'я, з братом своїм напару, забув? Тоді ти сам двері і скрутив, що доводчики не можна поремонтувати. Мало ганяли тебе тоді. Ніяк не можеш змиритися, що твій брат не став головою ОСББ в нашому будинку і пишеш коментарі від різних імен. І де ти вичитав, що готівку не можна знімати, професія у тебе явно не та...
мешканець сусідного Показати IP 24 Грудня 2014 16:54
А де ви взяли цього голову? Не соколовська навязала? Голова ОСББ має бути мешканцем цього будинку. Очі бачили, що хрін купували...
Мешканець будинку до мешканець сусідного Показати IP 24 Грудня 2014 17:00
Вибирало правління, не Соколовська. Голова з цього будинку.
9поверх до мешканець сусідного Показати IP 24 Грудня 2014 19:16
А мені Оля пообіцяла техповерх порішати безплатно,так що нетреба тут писати дурниці на неї.Розумна жіночка
Оля до 9поверх Показати IP 24 Грудня 2014 21:33
Зліплено невміло, раджу попрактикуватись, але за це морду б'ють.
Совість до 9поверх Показати IP 24 Грудня 2014 22:50
Ваша розумна жіночка,за такі обіцянки може сісти за решіточку.Там їй і місце.
Мешканець №7 Показати IP 24 Грудня 2014 17:05
коментар було видалено
оля з чорного шеврол Показати IP 24 Грудня 2014 17:34
я сама файна голово!!!я сама гонорова. і мені все пофіг.
Анонім до оля з чорного шеврол Показати IP 24 Грудня 2014 20:05
Так-так воно видно,на зборах ми побачили що Вам пофіг пані Ольго.А Ваш бугалтер слова звязати неможе, подивилася і вирішила сімєю не вступати в таке обєднання з таким керівником. Ви не компетентна зовсім,так неможна.
Мешканець будинку до Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 00:44
Дарма не вступаєте, тільки собі нашкодите. Почитайте уважно документи. Приміром у Прибалтиці зробили вступ в ОСББ обов"язковим. Якщо ти власник квартири в багатоквартирному будинку - зобов"язаний вступити в ОСББ, тому що ти ВЖЕ є співвласником будинку. А оскільки ти не можеш обслуговувати свою частку будинку, бо не фахівець і не маєш ліцензії (вона тільки для ОСББ), то міські служби не мають права мати з тобою справу, а твоя відмова неможлива, оскільки зачіпає права інших. Крапка. Тобто: СТВОРЕННЯ І ВСТУП В ОСББ ПОВИННО БУТИ ОБОВ"ЯЗКОВИМ ДЛЯ ВСІХ МЕШКАНЦІВ БУДИНКУ.
Ольга до Анонім Показати IP 25 Грудня 2014 18:48
Ви що не розумієте, що це писала не я? І що взагалі можна було судити про мою компетентність, якщо збори було зірвано головою сусіднього ОСББ? Йому ми ще літом відмовили! Готівку знімати - це законно, пройшла ревізія, все використано по призначенню і написані авансові звіти. Як можна слухати таких спеціалістів? Коли не було надходжень (квартплати), витрачались власні кошти, які і було повернуто таким чином! Замість того, щоб слухати таких спеціалістів, треба було просто підійти і запитати все, що вас цікавить.
Анонім до оля з чорного шеврол Показати IP 24 Грудня 2014 21:48
Жіночко, заспокойтесь і не заздріть. Хочете, висуньте свою кандидатуру і керуйте собі десь файно і гонорово! Удачі!
Соколовська Показати IP 24 Грудня 2014 17:36
ой подумаєш такий шматочок відібрали...на іншому нагоню
олексій Показати IP 24 Грудня 2014 21:43
а ця голова оля на базарі ревізором робить з бугалтершою.огого.я вам співчуваю мешканці.вона вас під монастирь заведе а сама сухенька захоче остатись.спитайте в каравані за неї.афігеєте.
Олексію і всім іншим до олексій Показати IP 24 Грудня 2014 22:51
Всім дякую за підтримку і допомогу, я старалась, повірте...Коментарі сміливі, відверті, але чомусь анонімні. Звертайтесь, дзвоніть, приходьте. Відповім всім. Нічого і нікого вже не боюсь, як поживеш з такими сусідами, то ворогів уже не страшно. Ваша Оля на чорному шевроле.
сабатюк о. Показати IP 24 Грудня 2014 22:59
Нічого і нікого вже не боюсь...це правильно.моя шлкола.приходьте до мене в асоціацію ще не таке навчу
Ольга до сабатюк о. Показати IP 25 Грудня 2014 18:50
І це писала не Юля! Як тут багато написано однією і тією ж особою від імені інших! Бог йому суддя.