USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку затримали перекупників з бурштином на півмільйона гривень

7 Квітня 2016 12:03
Співробітники Служби безпеки України затримали у Луцьку чотирьох продавців нелегально видобутого бурштину, - повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Під час обшуку автомобіля правоохоронці виявили майже шість кілограмів бурштину великих фракцій. Мешканці Маневицького району привезли «сонячний камінь» в обласний центр для реалізації. За попередніми оцінками, вартість вилученого бурштину на «чорному ринку» становить щонайменше півмільйона гривень.

Слідчими СБ України розпочато кримінальне провадження за ст. 198 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ЦЕ ж ці Показати IP 7 Квітня 2016 12:47
що немають, за що купити їсти, і їдуть в ліс щоб, хоч якось, прогодувати сімю))...А де ж взяли гроші на BMW X5, 3.0 бензин xDrive 35i ціною 40 тис. доларів та Мерседес орієнтовно 30 тис. доларів!!????Цеж в Маневичах напевне такі зарплати високі!!????)))Чи може вже накрали ва свої 27 років!!??)))
Аааа до ЦЕ ж ці Показати IP 7 Квітня 2016 13:59
Мерседес 30тис.??? Ти сайт авто ріа знаєш? Чі ти тупий умнік?
567 до Аааа Показати IP 7 Квітня 2016 15:30
Та скажи що мерс коштує орієнтовно 20 а то люди подумають що він уже 5 тис став коштувати....
Лучанин до ЦЕ ж ці Показати IP 7 Квітня 2016 14:53
Ціну мерса порахував з 5кг бурштину всередині?
X5 Показати IP 7 Квітня 2016 13:53
Хлопци заробляють реальні гроші а не сидять в неті і не ниють, що так погано їм живеться.
ACAB Показати IP 7 Квітня 2016 14:34
Хлопци не ниють - хлопци решають ГАЛИМИ МУСАРСКИ тэми але ОПА не вси мусара в доли то тепмер будуть ......
111 Показати IP 7 Квітня 2016 14:50
Це ж ці, а з чого ти взяв шо то бензиновий Х5?)))))може то дизель))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Як какав Скрібін Показати IP 7 Квітня 2016 15:20
В "Я -Победа і Берлін" .............хлопці в мами на городі, а ми пацани......
НЕРОЗУМІЮ Показати IP 7 Квітня 2016 15:23
ту ціни на автория обсуждають чи питання тограшів бурштину..!!???