USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку зберуть перший український гібридний автобус

11 Січня 2014 13:26
Перший український гібридний автобус був створений конструкторським бюро Луцького автозаводу спільного з російським концерном "Русэлпром". Випускати гібрид будуть в Луцьку, інформує Gazeta.ua.

"Русэлпром" поставляє в Україну комплект тягового електрообладнання (включає двигун, генератор, акумулятор, буферний накопичувач і батарею паливних елементів), а українська сторона виробляє кузов і остаточну збірку автобуса. Розробка цієї моделі велася ще з березня 2011 року. Новинка довжиною 12 м здатна вмістити 100 пасажирів. Гібридна установка працює за принципом послідовного і включає в себе 6,7-літровий дизельний двигун Cummins потужністю 250 к.с. і ассинхронний електродвигун 180 кВт.

Новий гібридний автобус Богдан А705 відповідає екологічним нормам Євро-5. По іншим характеристикам автобус ідентичний звичайній моделі А701. 12-метровий гібридний автобус, призначений для перевезень пасажирів на міських та приміських маршрутах. Він поєднує тягу дизельного і електродвигунів, що дозволяє понизити витрату палива в міському циклі на 35-40% в порівнянні з аналогічною моделлю традиційного автобуса. В залежності від умов, гібрид споживає 29-33 літрів палива на 100 кілометрів. Перший український гібрид обійдеться в 2,2 мільйона гривень, що майже на мільйон дорожче базової моделі 701-го автобуса з двигуном Iveco.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дідо Показати IP 11 Січня 2014 13:32
Тролейбуси на ходу розбираються , а вони гібриди захотіли.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2014 14:25
Перший автобус вже зібрано. Він на фото! Чого ж ...???
Лучанину до Лучанин Показати IP 12 Січня 2014 10:32
На фото тролейбус Т901!!!
Маєм те що маєм Показати IP 11 Січня 2014 15:00
В місті, що будує сучасні тролейбуси - пасажири катаються на польських списаних лахах. Геніально, подякуєм меру і губернатору!
дідо до Маєм те що маєм Показати IP 11 Січня 2014 15:17
Подякуємо населенню,яке хоче їздити нга нових тролейбусах, але не хоче платити. За хороший та якісний товар чи по слугу треба платити.Давно теба 5 грн за проїзд у тролейбусі чи маршрутці.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 12 Січня 2014 13:54
Ти диви, який ДІДО великий "економіст" ! Треба його, шановного, до АЗІРОВА в УРЯД! Відразу ПОКРАЩЕННЯ у людей настане! ДІДО, будь ласка, шановненький підніми людям ЗАРПЛАТОНЬКУ та ПЕНСІЇ у 2рази а тоді говори про 5грн.!! Починаєш говорити про те ,що і КОНЮ зрозуміло! Ти приходиш у магазин і питаєш : ХЛІБ ЯКІСНИЙ? ЯКІСНИЙ- відповідають, по 10грн. за буханку. А чого так дорого, питаєш? Вчора було по 5грн.! ТА хліб же хороший та якісний! Ось так і в твоєму підході проявляється!
Алекс Показати IP 11 Січня 2014 16:21
Люблін, з якого, Луцькі і не тільки, списані тролейбуси - вже давно на гібридних Шкодах катається.
Ірина Показати IP 11 Січня 2014 17:17
Як збирати тролейбус? А як же страйк?
1 Показати IP 12 Січня 2014 01:19
"Русэлпром" поставляє в Україну комплект тягового електрообладнання (включає двигун, генератор, акумулятор, буферний накопичувач і батарею паливних елементів),За оце все Росія бере 1 100 000 грн ? Це що ,літак має бути?
111 Показати IP 12 Січня 2014 10:52
Гібрид стоить на території заводу нікому непотрібний!!!
sddi Показати IP 12 Січня 2014 11:40
в Украіні потрібно закрити таку галузь, як автомобілебудування, не вміють робити і не вмітимуть.