USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку змінили розподіл мікрорайонів між школами

2 Березня 2016 09:36
Внаслідок перенаповнення деяких шкіл, назріла потреба змінити затвердження мікрорайонів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста.

Про це стало відомо під час засідання виконкому сьогодні, 2 березня.

Так, зі слів начальника міського управління освіти Олега Гребенюка, найбільш переповнені «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради», «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області».

Натомість у прилеглих школах: «Луцька загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради» та «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області» недоукомплектовані класи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ЛУЧАНАМ, ЯКІ ЦЬОГОРІЧ ПОВЕДУТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ В 1 КЛАС

Щоб врегулювати цей перебір та недобір учнів, управління освіти підготувало список, де вказана приналежність деяких будинків вулиць до мікрорайонів інших навчальних закладів міста.

Адреси:

проспект Відродження, 39 закріпили за мікрорайоном Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 (досі це був мікрорайон ЛНВК №22);

вулиця Гордіюк, 29, 33, 35 закріпили за мікрорайоном Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіум (раніше - мікрорайон ЗОШ №25);

проспект Соборності, 20, 20А закріпили за мікрорайоном Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей (раніше - початкова ланка гімназії № 21);

проспект Соборності, 16 В закріпили за мікрорайоном Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука як мікрорайоном початкової школи гімназій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
f Показати IP 2 Березня 2016 09:55
славно
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 10:17
А ці,щот понаїзджали з маневич ніде не прописані пів Луцька йдуть в школу тільки з товстими гаманцями. Так бере дітей в школу школа-гімназія № 14.
маневичанка до Анонім Показати IP 2 Березня 2016 12:31
А нам, "понаїхавшим", де дітей навчати?
Лучанка до маневичанка Показати IP 2 Березня 2016 16:10
В Маневичах!
Мирослава Показати IP 2 Березня 2016 12:13
здала вчора в 14 гімназію документи свого сина без товстого гаманця, щоправда довелося пів дня простояти в черзі
Лучанка Показати IP 2 Березня 2016 13:29
Насмішили. Що, один будинок "погоду робить"?
Студент Показати IP 2 Березня 2016 13:29
Соборності 20 і 20а знаходяться через парк від 21 школи (200м). З якого дива їх закріпили за 10 школою, яка знаходить по інший бік проспекту вдвічі далі.
Лучанка Показати IP 2 Березня 2016 13:29
Насмішили. Що, один будинок "погоду робить"?
999 Показати IP 2 Березня 2016 14:40
Просто є хороші школи, у яких багато хоче навчати своїх дітей. Працюйте над репутацією школи, тоді і батьки захочуть навчати дітей. А 14 нормальна школа, не думаю що принципово відрізняється від інших
San Показати IP 2 Березня 2016 20:12
Можна подумати, хтось буде дотримуватись цього принципу розподілу! Дали тільки зайвий привід директорам популярних шкіл вчергове зняти вершки...
ВОВК Показати IP 2 Березня 2016 21:18
ПАНАЄХАЛІ. скоро підводами весь Луцьк полішва заставить.
спостерігач Показати IP 2 Березня 2016 21:56
В 21гімназії вчаться з усіх усюд, вранці від напливу дорогих автівок неможливо пройти, а два будинки через парк мають ходити в інший бік міста? Де логіка даного рішення?!
Лучанка Показати IP 2 Березня 2016 23:24
Підводи не мають лучани, а поліщуки під самі пороги до школи "Ланд крузерами", "Тойотами" та "БМВ" підкатують.
Мама Показати IP 3 Березня 2016 17:54
А 4, 9, 1 менш переповнені? В яку порадите подати заяву?
Анонім до Мама Показати IP 3 Березня 2016 20:16
Однозначно в 9!
Діти Показати IP 13 Травня 2023 19:05
А З.Лещенко скільки від дітей лучан нагрибла!? Скільки намородерила ця пройдисвітів?? Її