USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку зустріли бійців батальйону «Азов»

20 Серпня 2014 20:59
Із зони АТО у Луцьк повернулися добровольці з батальйону «Азов». Бійців, які приїхали у Луцьк 20 серпня, зустріли рідні та друзі із квітами та національною символікою.

Як розповів представник батальйону, лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук, повернулися вояки лише на декілька днів, приїхали у справах, для того, щоб поповнити матеріальне становище, адже хлопці, які воюють на Сході, потребують багато речей. Також волиняни повернулися додому для того, щоб побачити рідних та побратимів, які залишилися в тилу. Більшість чоти «Правого сектора», з його слів, залишилася на бойових позиціях у батальйоні «Азов». Павло Данильчук зазначив, що, можливо, ряди батальйону підсилять новими добровольцями з Волині.



Він розповів, що сьогодні частина батальйону бере участь у «незрозумілій» операції під Іловайськом, де вже є загблі серед інших батальйонів («Донбас» та «Дніпро»). Місто з усіх сторін в оточенні терористів, і бійці «Азова», які повернулися на Волинь, тримають кулаки за тих, хто там лишився. ЯК запевнив Павло Данильчук, наразі усі волиняни у складі «Азову» живі, до того ж це один з небагатьох підрозділів, де немає жодного вбитого.

Батальйон не веде фронтових боїв в окопах, бійці виконують спецзавдання зі звільнення населених пунктів, підконтрольних сепаратистам, а також зачистку в тилу, адже сепаратисти тікають на узбережжя та переховуються. Так, нещодавно за 200 метрів від бази батальйону виявили одного з лідерів сепаратистів Горлівки з банди Бєса, колишнього начальника міліції міста.

Як розповів Павло Данильчук, кордон із Росією на Сході завжди був умовним – іноді він просто перетинає населені пункти, це просто пунктирна лінія на карті. На його думку, є багато зацікавлених у тому, щоб цей кордон ніколи не був створений.

«Правим сектором» зараз залякана уся Східна Україна та Росія, адже так там називають усіх військових. Є люди, яких переконати неможливо, але є й такі, хто змінює свою думку. Так, у Маріуполі, який звільнений два місяці тому, приблизно 60% підтримують єдність України, решта лишається прибічниками Росії та «ДНР».

Якби армію модернізовували швидше, АТО могла б закінчитися вже давно, - вважає Павло Данильчук. До ідеї параду в Києві у День Незалежності він ставиться негативно, кажучи, що краще військову техніку відправити на Схід, де вона дуже потрібна. З його слів, краща ідея – зробити парад у звільненому Донецьку чи Луганську. Бійці батальйону негативно ставляться до парадів та концертів до Дня Незалежності.



Як зізнався боєць, добровольчі батальйони досі погано оснащені зброєю та бронею, інколи доводиться користуватися навіть трофейною зброєю. Терористи часто мають на порядок краще важке озброєння.

Боєць батальйону Сергій Мерчук наголосив, що справжні помічники добровольців – на Волині. Це - тил бійців, ті люди, без яких вояки нічого не могли б зробити. З його слів, із Волині постійно надходить усе необхідне для бійців. Депутати, які їздять у зону АТО, роблять це, зі слів добровольців, лише, щоб сфотографуватися для обкладинки журналу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 21:06
Данильчук правий : на фронті не вистачає військової техніки, нащо той парад
Ігор Показати IP 20 Серпня 2014 21:14
З параду хай їдуть прямо на Схід
Олег до Ігор Показати IP 20 Серпня 2014 22:23
коментар було видалено
лучани Показати IP 20 Серпня 2014 21:16
Молодці хлопці. Герої. Всі, хто на Сході, хто бачив та пережив те пекло - герої.
бля Показати IP 20 Серпня 2014 21:20
хто пережив данильчук???? та від від бойових дій більш як за 100 км там був...герой херов...на передову, а не тут верещати з рупором
невоевавший Показати IP 20 Серпня 2014 21:42
коментар було видалено
руслан до невоевавший Показати IP 20 Серпня 2014 21:49
А ти іди повоюй смішний.невоєвавший.
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 22:11
Але цікаво,дивишся на хлопці з айдара чи з 51 бригади - всі вони замучені, форма вимагаза та порвана На цих клоунів дивишся- чистісінькі, веселі, побриті, пострижені... таке що вони прямо з курорту.
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 22:18
То точно. Солдати з 51-ї, на яких всі болт забили, толков навіть не обмундировані. В нормальних шмотках тільки добровольці, бо екіпіруються бізнесом, а не нашою нещасною ненькою.
Сергій до Лучанин Показати IP 21 Серпня 2014 11:32
Навіть у взутті, в якому їхав, такому повернувся. А може в паші таких пар сорок, на кожний день?
мобілізація Показати IP 20 Серпня 2014 22:27
Там справжні бійці гинуть, по 3-4 місяця під обстрілами без води і харчування, а ці типу ротацію роблять? Ганьба!!!
Данильчук Показати IP 20 Серпня 2014 22:36
а шо ви хочете я трішки позасмагав і відпочив . Помився перед приїздом, по дорозі з пацанами до бані завітали. На фронт я не хочу, а ближче до моря, його ж треба оберігати)))) а воюють хай інші, а ми так для замальовки, ми ж правий сектор як не як))))))))))))))
Данильчук Показати IP 20 Серпня 2014 22:38
не дописав, мені треба ше вспітьи одну квартиру прихватизувати, а то все закінчиться і не вспію . Користуюся моментом чуваки)))))))))))
Романіді Показати IP 20 Серпня 2014 23:09
*** трясіться Пашка повернувся- продовжим.Хлопці із самооборони також повертаються . Вешайтесь можете видалити мій комент.
002 до Романіді Показати IP 20 Серпня 2014 23:33
патріот і герой України - це Семен Семенченко а не ти
Лучанин до Романіді Показати IP 20 Серпня 2014 23:57
коментар було видалено
увч до Романіді Показати IP 21 Серпня 2014 06:23
чем тебе Пашка досадил? Давай поподробней. Или я тебя не допонял?
Анонім до увч Показати IP 21 Серпня 2014 07:29
коментар було видалено
Микола до Романіді Показати IP 21 Серпня 2014 16:13
хлопці з самооборони зараз допомагають в м. Луцьку, без будь-якої самореклами...запитай в них як просто тепер це робити...
Месник Показати IP 21 Серпня 2014 07:42
А база в Бердянську, на узбережжі Азовського моря! Вояки, лише піаритися знаєте, в Ілловайську, в "незрозумілій операції" мужньо тримаються українські солдати, прості хлопці, це вони воюють, а ви лише здатні затримати міліціонера, не маючи ніяких повноважень, а ще принизити людей ви можете! А чому людей так мало прийшло зустрічати таких "героїв"! Вже дісталось всіх!
Прапор Показати IP 21 Серпня 2014 08:03
так данильчук і ко. посиділи...попиз..іли.... а тепер давай у військомат до справжніх військ. Хотіли ж ротації, буде вам ротація. Тепер простих солдатів з 51 до дому, а данильчука і ко на територію ато.
до лучан Показати IP 21 Серпня 2014 08:11
Пропіарились. Гарно виглядають.
данильчук і ко Показати IP 21 Серпня 2014 09:31
ну що ви з нас хочете ми вспіли і нігті попалірувати і яйця побрити в Бердянську і знову поїдемо на бархатний сезон))))))))000
)))))) Показати IP 21 Серпня 2014 09:34
і мордяки від'їсти і пузо наростити. Курорт як не як
777 Показати IP 21 Серпня 2014 12:02
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2014 12:14
А ці всі, що тут судять Данильчука, я так розумію, пишуть прямо із передової. Ну всі мудрі такі, що сили немає. То він нічим не займається, то, як займається, то вже не тим, чим треба, то не їде на війну, то поїхав - уже не туди. Та дивіться вже, врешті-решт, кожен на себе! Хто вам, кожному одному, заважає поїхати посидіти на базі в Бердянську в нових берцях?! Чи слабо? То мовчіть уже.
Лучанці данильчуку Показати IP 21 Серпня 2014 13:24
Під Іловайськом гинуть героі а Херой данильчук в Луцьку за них "тримає кулаки" і дуже невдоволений ходом операціі бо якби там залишився то мігби забруднити своі кросівки.