USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У луцького перевізника можуть забрати маршрути

21 Грудня 2016 10:29
Роботу ПрАТ «Луцьке АТП 10701» визнали незадовільною через масові порушення договірних зобов'язань, зокрема, маршрутки підприємства не дотримуються графіків руху.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 21-го грудня.

Акціонерне товариство «Луцьке АТП 10701» обслуговує третину маршрутів обласного центру №: 3, 9, 14, 17а, 18, 23, 26а, 31, 47.

Учасники засідання зауважили, що найгірша ситуація із маршрутами №: 23, 47 і 18. По кожному з них є більше трьох приписів, що дає підстави розривати договір із перевізником. Замість того, аби обслуговувати всі маршрути, перевізник виконує лише 77% від зобов'язань.

На це начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Анатолій Миронюк повідомив, що, згідно з договором, потрібно виконувати не менше 95% маршрутів.

Із цього приводу директор ПрАТ «Луцьке АТП 10701» Святослав Павлишин каже, головна проблема - через низьку плату за квиток.
«Усі знають, який сьогодні сервіс, а це залежить від інвестицій. З врахуванням збільшення зарплати, акцизи на пальне, розмір тарифу має становити не менше 5 гривень. Зауваження, які були до нас – виправлені», - запевнив Павлишин.

До слова, нагадаємо, у Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше обіцяють страйк.

Щодо ціни за квиток, вважає член виконкому Роман Романюк, то це - відмовки.

«Усі говорять, що 3 гривні мало, але ж ніхто не каже, що це неприбутково й підприємець відмовляється від роботи. Тому бізнес рентабельний і треба наводити лад на своїх підприємствах», - наголосив Романюк.

Наприкінці дискусії, члени виконкому визнали роботу перевізника незадовільною. Також доручили управлінню транспорту та зв'язку продовжувати моніторинг роботи АТП й через два місяці розірвати договір, якщо не буде дотримано 95% усіх маршрутів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ірина Показати IP 21 Грудня 2016 10:50
Давайте зразу по 10 грн.
я до Ірина Показати IP 21 Грудня 2016 11:44
Чого це грн ? в євро зразу , от тоді буде вигідно , та й то , може ...
47 Показати IP 21 Грудня 2016 11:19
47 взагалі жах. Таке враження,що на маршруті одна машина.
А до 47 Показати IP 21 Грудня 2016 12:22
47 обслуговує не тільки АТП 10701, а й АТП "Луцьк". Автобуси перевізника АТП 10701 майже завжди бачу на маршруті, а автобуси АТП "Луцьк" часто з'їзджають з маршруту та ламаються. На рахунок 23-го маршруту: майже завжди є машини на маршруті, якщо якась зламалась, то перевізник випускає резервну машину, або перекривають розрив тіми машинами, що курсують в той час (таке рідше, частіше резервні). Так що 23 добре їздить, не знаю чим людям не подобається, хіба що старий перевізник цього маршруту досі вмовляє людей писати скарги на нового перевізника
Людок Показати IP 21 Грудня 2016 12:38
А в депо не хочуть забрати маршрути? 4 та 9а їздять як хочуть або не їздять!!!!!!!!
ГОСТЬ Показати IP 21 Грудня 2016 17:10
25,29,30 не пробували перевірити у вечірній час з 20 до 23 з району МКБ? Просто жах. Працюємо в магазині ''Наш край'' до 22-30 А остання о 22-00. А їдучи в гараж не хочуть підвести навіть до кільця Володимирська-Львівська..
Аааааааа Показати IP 21 Грудня 2016 19:56
На 31 маршруті кожен ранок немає по два чи три рейси. Забрати в них ці маршрути, і дати тим хто за 3 грн. Возити будуть. А то не як нажертися не можуть. Їм все мало.
Коля Показати IP 21 Грудня 2016 20:59
Резервных машин в АТП10701 ніколи і не було. Кому цікаво прийдіть а особливо в понеділок побачите скільки автобусів стоїть на ремонті не менше 10 це точно, причому це ті які мали їздити. Бувало що 9 чи 23 маршруту по 4 а то і по 5 автобусів стояло поломаних а ви кажете про резервні автобуси. Якщо б вони і мали бути то не менше 15 штук.
атп 10701 Показати IP 21 Грудня 2016 23:25
дайте мне людей , денег и я буду работать
яяяя Показати IP 23 Грудня 2016 01:43
забули написати про санрайз і маршрут 1.Здається хуже не буває!!!!!