У Львові отруїлися 57 військовослужбовців Нацгвардії
В одній із частин Національної гвардії у Львові 57 військовослужбовців масово отримали харчове отруєння.
Напередодні усі хворі перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові. До деяких із них приїжджали родичі. Контрактники і строковики почали звертатися до військового госпіталю відразу після великодніх свят, зазначає прес-служба Західного територіального управління Нацгвардії України.
Причини отруєння наразі невідомі. За фактом недбалого ставлення до військової служби військова прокуратура відкрила кримінальне провадження.
«Їли все по-різному, частина велика, надійшли тільки 57 осіб. Частина була в нарядах на охорону, інших відвідали батьки, там і торти, і ковбаси були, все було. Знайти одну причину практично не вдалося», – заявив лікар інфекціоніст військового госпіталю Нацгвардії Михайло Венгрен.
Зазначається, що після інциденту у їдальні військової частини була проведена санітарна перевірка, були відібрані зразки їжі та змиви. Найближчим часом будуть доступні результати обстеження їдальні.
Всім військовослужбовцям, у яких виявлено ознаки розладу травлення, було надано необхідну медичну допомогу. На сьогодні їх стан здоров`я задовільний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Напередодні усі хворі перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові. До деяких із них приїжджали родичі. Контрактники і строковики почали звертатися до військового госпіталю відразу після великодніх свят, зазначає прес-служба Західного територіального управління Нацгвардії України.
Причини отруєння наразі невідомі. За фактом недбалого ставлення до військової служби військова прокуратура відкрила кримінальне провадження.
«Їли все по-різному, частина велика, надійшли тільки 57 осіб. Частина була в нарядах на охорону, інших відвідали батьки, там і торти, і ковбаси були, все було. Знайти одну причину практично не вдалося», – заявив лікар інфекціоніст військового госпіталю Нацгвардії Михайло Венгрен.
Зазначається, що після інциденту у їдальні військової частини була проведена санітарна перевірка, були відібрані зразки їжі та змиви. Найближчим часом будуть доступні результати обстеження їдальні.
Всім військовослужбовцям, у яких виявлено ознаки розладу травлення, було надано необхідну медичну допомогу. На сьогодні їх стан здоров`я задовільний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.