USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Санкт-Петербурзі ОМОНівець вдарив старшу жінку ногою в живіт. Відео 18+

23 Січня 2021 18:20
Санкт-Петербурзі співробітник ОМОНу вдарив літню жінку ногою в живіт.

Відео інциденту опублікувала «Фонтанка», передає УНІАН.

На записі видно, як троє співробітників ОМОНу ведуть затриманого хлопця вулицею, тримаючи його за руки.

До них підійшла перехожа, яка запитала: «Навіщо ви його затримуєте?»

У відповідь правоохоронець силою вдарив старшу жінку в живіт, після чого вона впала на асфальт і почала кричати.

Увага, відео містить жорстокі кадри!
Як повідомляє «МБХ медіа», постраждалу від удару силовика жінку відвели в медпункт на Московському вокзалі.

Сьогодні в РФ проходять акції на підтримку Олексія Навального. Зокрема, його соратники анонсували мітинги в 93 містах. Силовики затримують учасників акцій, серед затриманих - дружина Навального.

Навальний 17 січня повернувся до Москви з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння влітку 2020 року. Його літак повинен був приземлитися в аеропорту «Внуково», але був перенаправлений в «Шереметьєво». Відразу ж на прикордонному контролі в аеропорту його затримали працівники поліції. В управлінні Федеральної служби виконання покарань по Москві заявили, що Навального затримали за ухилення від явки в кримінально-виконавчу інспекцію як умовно засудженого за злочин. 18 січня суд заарештував опозиціонера до 15 лютого.

Навальний закликав прихильників не боятися і виходити на вулиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
123 Показати IP 23 Січня 2021 18:41
Русские - поярче фашистов, ужас. Империя зла.
Анонім Показати IP 23 Січня 2021 18:45
Ніхто не вічний і ніщо не вічне.... і, без винятку, Володя (бздун) Пу, також. Як би йому не хотілось, а піти назавжди прийдеться, а усе награбоване залишиться на цьому світі ... А от прокльони, мабуть, він з цього світу буде чути!!!
Всі на майдан! Показати IP 23 Січня 2021 18:47
ОМОНівці це путіняцькі скажені собаки!
Степан (Крымчанин) Показати IP 23 Січня 2021 18:48
Цитата -"Навальний закликав прихильників не боятися і виходити на вулиці." Не бойтесь получить ногой в живот. Но, возникает вопрос, какого лешего старуха лезет не в своё дело? Сиди на лавочке и не дёргайся.
Да уж до Степан (Крымчанин) Показати IP 23 Січня 2021 19:13
Так не всем же быть безвольными лакеями, как ты. Тут вишь у старушки побольше смелости чем у тебя.
Євробидло Показати IP 23 Січня 2021 18:57
Не виправдовую Омонівця але удар був не в живіт а в верхню частину бедра. Він же ж - фронтальний лоу кік - спрямований на повал з ніг суперника. Шо впринципі і вийшло.
Євробидло до Євробидло Показати IP 23 Січня 2021 20:32
Дизлайки поставили ті - хто любить шоб йому в вуха вкладали брехню)))
Андрій до Євробидло Показати IP 23 Січня 2021 22:03
А чи ставить блок жінка цієї тварини при ударі ?
Станіславський Показати IP 23 Січня 2021 18:59
Не вірю. У нас такі бабульки під мерседеси краще падають. Щоб з водія бабло збити.
Монархіст Показати IP 23 Січня 2021 19:28
Почався двіж і пішли перші травмовані... Кажуть, коли два крокодили сваряться не потрібно їх мирити... Бо спочатку вони тебе з'їдять.. ((
Лучанин Показати IP 23 Січня 2021 20:32
А що ви хотіли від варварів і нащадків монголо-татар? Ще і примазується цей непотріб до славян, до яких має таке саме відношення як морська свинка до моря
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Січня 2021 09:55
Турція продалася Путіну!!!! Тепер турки будуть робити ту кляту вакцину! все, відміняю бронювання готелю на травень в Аланії! а Зеленському раджу віддати томос назад цим московитим! якій я злий, людоньки
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Січня 2021 11:03
Не пропускай процедури в лікарні, бо бачу в тебе загострення.
WWW Показати IP 23 Січня 2021 21:53
Хоч ногою в живіт, зате кримнаш)). Росіян ні нога в живіт, ні камінь з неба не виправить. Мені їх ні краплі не шкода. Росія це наш вічний ворог. Я вважаю, що Навального розкручують спеціально, за згодою Кремля, роблять з нього жертву -"многоходовочка". Якби хотіли закрити як Ходорковсього, давно вже закрили б.
Я до WWW Показати IP 24 Січня 2021 07:20
вічний ворог в тебе твої відбиті мізки
WWW до Я Показати IP 24 Січня 2021 09:38
Вивчіть спочатку історію воєн Московії, Росії, Радянської Росії проти України в т.ч голодомори, і тоді, якщо ви здатні мислити, маєте зрозуміти. До речі, згідно опитувань, проведених у вересні 2019 р. 56%, у жовтні 2020 р. 43 % росіян, негативно ставляться до України.
Лучанин до WWW Показати IP 24 Січня 2021 11:01
Нє мєчітє бісер перед свинями
Я до Лучанин Показати IP 24 Січня 2021 16:47
то не лазьте тут щоб перед вами бісер не метали..
Лучанин до Я Показати IP 25 Січня 2021 17:06
Марш в свинарник до корита, а то розхрюкався тут
Я до Лучанин Показати IP 25 Січня 2021 19:05
ти видно із свинарника не вилазиш
Я до WWW Показати IP 24 Січня 2021 16:42
вивчіть історію воєн гейропейців - поляків мадяр речі посполитої та інших проти території де тепер Україна.. відкрийте для себе концтабори Береза Картузька Талергоф Терезин де гейропейці українців мордували - до 1939р..а потім розкрийте баньки та подивіться що за час СРСР тут було побудовано з 1945 до 1990-го.. і де те все поділось за час "незалежності". Якщо маєте трохи клепок то угомонитесь
WWW до Я Показати IP 24 Січня 2021 18:10
Тут мова йде про Росію.)) Ніхто не вигороджує поляків, мадяр та ін. По вашому, з 1945 по 1990 роки тільки в союзі будувалось, а Європа, Штати та ін занепадали ? За рахунок голодомору також будували, а це не менше 2 млн. життів українців. Стосовно "гейропейців", менше дивіться росТВ, а взагалі геїв у Москві більше на 1 м2, ніж будь-де. Вам так мила Росія, чому ж ви тут живете, не шануючи цю країну? Переїздять туди де "все будується" і все зашибісь, головне жінкам в живіт б'ють з ноги.
Я до WWW Показати IP 25 Січня 2021 07:02
чому ви не шануєте цю країну гроблячи її під аплодисменти сшастів та під їх керуванням? а як вам так мила гейропа що лягла під Гітлера і з ним воювала проти СРСР то чого ви ще тут? шуруйте в ЄС і там вам негри і мусліми розжують гейропейські цінності
WWW до Я Показати IP 25 Січня 2021 14:47
Не живіть минулим, СРСР ніколи не відродиться.))) Зніміть вже портрет Сталіна зі стіни та повісьте портрет Шевченка. Менше переживайте за "гейропу", шануйте свою землю, на якій живете, сортуйте сміття, приберіть свою квартиру/будинок та біля будинку і все буде добре.
Я до WWW Показати IP 26 Січня 2021 06:01
так..СРСР не відродиться..у нас дикий капіталізм...немає різниці чий портрет висить- Сталіна, Шевченка, Лесі, Брежнєва...тут все нищиться під горлання нациків
WWW до Я Показати IP 26 Січня 2021 15:35
тут все нищиться під горлання нациків", наприклад? Якщо ви вважаєте, що в цьому вся проблема, то ви заблукали десь далеко. Ви самий настоящий ВАТНИК!!!
Ху до Я Показати IP 24 Січня 2021 19:26
Голодомори, Гулаги, тюрми для інтелегенції і простих невинних людей, депортації в Сибір і Казахстан, - це все сесер. А ви "таварісч капітан" свою дешеву методичку залиште для недорозвинутої вати, бо українці прекрасно знають всі "прєлєсті" сесерії.
Я до Ху Показати IP 24 Січня 2021 20:32
отож..українці знають і натішились вже і незалежністю і роботою на пана за кордоном і керівництвом України брехливим і злодійкуватим і новими тарифами.. як тут так добре то чого десятки мільйонів батрачать за кордоном?? щоб тут дурні скакали і кричали Слава??
Я до WWW Показати IP 24 Січня 2021 16:46
а як барани свідомі ставляться до Росії?? і що ви хочете??
Лучанин до Я Показати IP 25 Січня 2021 12:44
росія це не країна, це сорт ла***
Я до Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 06:04
л**но видно у вас в голові...на жаль
Баба Параска Показати IP 24 Січня 2021 04:48
То моя сестра! Забрати до Куєва і нагородити квартирою.
123 до Баба Параска Показати IP 24 Січня 2021 11:16
Жіночко, ви хвора. Випийте ліки і вертайте в стаціонар.
666 Показати IP 24 Січня 2021 10:01
затем они будут оправдываться. что выполняли приказы))
Я до 666 Показати IP 25 Січня 2021 07:07
в гейропейських Германії Франції та і в США луплять демонстрантів за милу душу ще й водою в мороз поливають.. Так чого ви тут ниєте???ви ж в гейропу лізли.
Я Показати IP 24 Січня 2021 16:43
а може ще мало дали???
Анонім до Я Показати IP 24 Січня 2021 18:16
Знайти б тебе ватника і тобі б так дати щоб в реанімації валявся!!!
Я до Анонім Показати IP 24 Січня 2021 20:34
не подавись зі злості шавка свідома
Лучанин до Я Показати IP 25 Січня 2021 17:09
Тобі ж сказали марш до корита
Лісник до Анонім Показати IP 25 Січня 2021 07:04
за правду завжди бють..А у вас інших аргументів немає видно??? А не думаєте що і вас коли нападете можуть відмотузити??