USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центр Луцька пригнали «Теслу» й поставили на зарядку

27 Червня 2017 17:07
Увагу лучан, які проходили повз Палац культури на Театральному майдані 27 червня, привертав яскраво-червоний електромобіль Tesla model S.

Поряд з ним – невеличкий електромобіль Nissan Leaf, повідомляє "Конкурент".

Крім того, до стіни Палацу культури прикріпили зарядну станцію, від якої заряджався американський "електрозвір".

Як пояснив комерційний директор харківської компанії AutoEnterprise Ілля Калугін, автомобілі – їхні, а до Луцька їх привезли для того, щоб продемонструвати переваги таких авто.

До слова, об 11 годині 27 червня у Палаці культури розпочався форум еко-технологій.









Одразу ж заряджається на станції



Поряд з "Теслою" - Nissan Leaf





Зі слів Іллі Калугіна, їхня компанія займається продажем електромобілів, зарядними станціями, еко-таксі та іншим. У Луцьку представники компанії запланували провести переговори з місцевою владою аби в перспективі встановити тут зарядні станції і реалізовувати електромобілі.

Як зауважив директор компанії, вони готові повністю фінансувати встановлення цих станцій, якщо їм дадуть під них територію.

Перевагами електромобіля, каже Ілля Калугін, є екологічність, економність, безшумність, маневреність.

Зарядити Nissan Leaf навіть за максимальним тарифом коштуватиме 48 гривень. З однією зарядкою можна їхати 150 км.

Єдиним недоліком користування електромобілями в Україні Ілля Калугін називає недостатнє покриття зарядними станціями. Але цю проблему, на його думку, з часом вирішать.



Зарядна станція



Вартість Nissan Leaf стартує від 10 тисяч доларів. Tesla коштує близько 50 тисяч доларів.

Щодо часу зарядження, на швидкісних зарядних станціях цей процес триватиме від 20 до 40 хвилин.

Якщо від звичайної розетки – 4-6 годин. На 10-кіловатній станції машина заряджається близько 3-3,5 годин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Показати IP 27 Червня 2017 17:36
Добра справа.От якби держава допомогла своєму народу тай відмінила мита і акцизи це було б щось .А так куда нам бідним босим ці машини
Джек до ₴ Показати IP 27 Червня 2017 18:15
Цікаво яка тоді буде держава якшо відмінять всі мита.в нас розмитнення як у всіх країн світу.не купляй теслу,купляй нісан
₴ до Джек Показати IP 27 Червня 2017 19:09
Я за мита на електромобілі .А нісани тільки пишуть від 10000₴ хай напишуть де вони є такі
Петро до Джек Показати IP 27 Червня 2017 23:44
Перш за все держава буде НЕ злодійською, де на першому місці обкрадання громадян і "Панамські офшори". В якій державі розтаможку авто досягає 250% його вартості? (ціни, за яку був куплений в Європі)
Тьотка до ₴ Показати IP 27 Червня 2017 18:17
Зараз із зарплатою 3200-6000 грн велосипед новий важко купити нормальний, особливо якщо є сім'я. Максимум для простого роботяги - авто з іноземною реєстрацією , але і тут мутять, страшно купляти бо можуть забрати. Тобто, як був народ поділений на касти, так і остався.
123 Показати IP 27 Червня 2017 17:51
коментар було видалено
Б.М. Показати IP 27 Червня 2017 18:11
Надто багато уваги та реклами новим автомобілям останнім часом. Все робиться для того, щоб на їх фоні пятнадцятирічні "корчі на бляхах" ) виглядали дійсно корчами.
))) до Б.М. Показати IP 27 Червня 2017 19:24
а як тоді на їхньому фоні виглядає наш доблесний автопром ???))))))))
Петро до ))) Показати IP 27 Червня 2017 23:47
"Богдан" за любих обставин і влади виглядав вгодованим і хитрожопим.
Дрон Показати IP 27 Червня 2017 18:20
Справді... Хочаб дазволилиб їздити на іноземних номерах....
Петро до Дрон Показати IP 27 Червня 2017 23:55
Може краще заробляти на нову машину з українськими номерами, чи тебе влаштовує б/у євросекондхенду? Був час і пральні машини б/у купляли... То це рух вперед, чи взад? (обираючи ПОПу вадінтур, не сподіватись потрапити в інше місце).
Кіндрат Панасович Показати IP 27 Червня 2017 18:42
Розкажіть Ілону Маску які у нас зарплати. Чи може він просто зробив висновок по автопарку ВРУ?
Кіндрат Панасович Показати IP 27 Червня 2017 18:46
Додам ще. На мою думку це просто знущання і насміхання з людей! Або просто натяк-поштовх: їдь за кордон, бо тут і на колеса до Тесли не заробиш!
небайдужа Показати IP 27 Червня 2017 23:41
ТО точно ! Ну хто при копійчаній зарплаті собі може дозволити купити таку розкіш? Та й на бляху іноземну не так просто заробити (((
Гебельс Показати IP 28 Червня 2017 21:58
це ніби як під час Голодомору 1932-1933 рр розмістити б хлібобулочні вироби і продукти харчування на центральній площі за колючим дротом і автоматчиками. Дивись скільки хочеш.
коментар Показати IP 30 Червня 2017 12:20
НЕ ВИДНО ФОТО, А ГЛЯНУТИ ТО ХОЧЕТЬСЯ