USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Центральному парку Луцька чоловік забив качку камінням. Відео

27 Серпня 2021 13:43
У Центральному парку Луцька невідомий чоловік на очах у дітей вбив качку, яка плавала у меліоративному каналі.

Про це у фейсбук-спільноті повідомив Сергій Захаров.

Інцидент стався у четвер, 26 серпня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки: на очах у дітей чоловік, одягнений у спортивні штани, заради розваги забив камінням качку, яка плавала у каналі. При цьому він заявив, що зараз, мовляв, «сезон полювання на качок».

Як йдеться в дописі, діти, яки стали очевидцями, зателефонували у департамент муніципальної варти, але там «перевели стрілки» на поліцію. Поліцейські на виклик приїхали, але на той час чоловік вже дійшов до своєї автівки, припаркованої у парку поруч із церквою, сів у неї і поїхав у невідомому напрямку.

«Дуже сподіваюсь, що по камерах його знайдуть і покарають. Самого злодія діти зняти на відео побоялись», – написав Сергій Захаров.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Дідо Показати IP 27 Серпня 2021 13:50
О, тушоночка кря кря.
Патологоанатом до Дідо Показати IP 27 Серпня 2021 15:25
Скоро і ти крякнеш
Дідо до Патологоанатом Показати IP 27 Серпня 2021 16:17
Поговори мені ще, тєло з придуркуватим ніком.
Патологоанатом до Дідо Показати IP 27 Серпня 2021 20:25
Поговоримо, коли будеш в мене на столі відпочивати.
Дідо до Патологоанатом Показати IP 27 Серпня 2021 21:33
Той стіл тебе вже зачекався.
Мусьє-поціновувач до Дідо Показати IP 27 Серпня 2021 16:41
О, в нас завівся товстий троль! Мона тебе називати Мудідо?
Дідо до Мусьє-поціновувач Показати IP 27 Серпня 2021 17:12
Мона, но без мона.
Цех Показати IP 27 Серпня 2021 13:54
Звичайне поліське бидло. А муніципали тіко на бабульок кукарікати можуть
Ухх Показати IP 27 Серпня 2021 13:57
Та він зовсім уху їв!? Знайти і отпестити!
Анонім до Ухх Показати IP 27 Серпня 2021 15:37
Знайди, чого крякаєш в інтернеті?
Вердикт Показати IP 27 Серпня 2021 14:08
Всі мисливці хворі люди, а цей, взагалі, кінчений дегенерат
Вердикт до Вердикт Показати IP 27 Серпня 2021 14:57
Всім мінусуючим: знаходим на Волинські новини, знаходимо новину на три позиції свіжішу, читаємо про вашого мисливця-побратима, який згвалтував 63річну. Робимо про себе висновки: ви є збоченці
Народна прокуратура Показати IP 27 Серпня 2021 14:32
Неандерталець закомплексований. Первісне коріння дає про себе знати
Вчитель Показати IP 27 Серпня 2021 14:36
Знайти і кинути камня йому в голову, дебіл! А деж його фото?
Мирослав до Вчитель Показати IP 27 Серпня 2021 23:58
Він був лисий і худий. Зріст приблизно 185-190 см. Нажаль не вдалося сфотографувати.
Да Показати IP 27 Серпня 2021 14:46
Мр*зь
Я Показати IP 27 Серпня 2021 15:39
Знайти і ввалити штраф тисяч з двадцять і громадських робіт ще годин 200. І публічне вибачення. А заодно ще перевірити,як такому придурку могли права дати.
Читач Показати IP 27 Серпня 2021 15:43
Ось вона Україні в повній своїй красі.
Анонім до Читач Показати IP 27 Серпня 2021 16:19
Придурошне, до чого ти тут Україну тулиш, де треба й де не треба. Бидло і придурки є в любій країні.
Vasyl Показати IP 27 Серпня 2021 15:48
Поки бидло не переведеться, не буде в нас толку. А воно не переведеться.
911 до Vasyl Показати IP 27 Серпня 2021 16:19
В вас толку дійсно, ніколи не буде. Бо не переведеться дурак в вашій стороні.
Микола Показати IP 27 Серпня 2021 15:49
Такого андона лише самого закидати камінням, лише бидло таке робитиме тим більше при дітях
Психопланетарій, Лип Показати IP 27 Серпня 2021 16:22
Хіба не зрозуміло, що вбивство птаха зробила хвора людина, яка завтра собаку чи кота вб'є і скаже, що він асенізатор і таким способом підчищає вулиці, двори парки та ринки міста Луцька від безпритульних тварин. І йому за вбивство ще подякують. А через те, що цьому вбивці все сходить з рук, то розпочне вбивати велику рогату худобу, разом з їх господарями і знову, як з гуся вода, бо вбивця має довідку від психоневрологічного диспансеру. Закони в Україні щодо таких громадян не діють. Забезпечити виконання цих законів до такої категорї громадян в нашому суспільстві немає ким, та бачимо, що і нікому не треба виконання тих законів: ні самій владі, ні чиновникам, ні пересічним людям.
Луцьк до Психопланетарій, Лип Показати IP 27 Серпня 2021 17:38
Дійсно в нашій країні закони, що до таких "неадекватних" громадян не діють! Я пропоную, на законодавчому рівні, при затриманні фотографувати обличчя "героя" і в ОБОВ*ЯЗКОВОМУ порядку викладати фото та прізвище, бажано ще й адресу проживання, як додаток до такої "героїчної" новини! На скільки простіше буде працювати нашим правоохоронним органам, кілька таких інцидентів (такі люди нікони не зупиняються на "досягнутому"), з підкріпленими фото та особистими даними і свідками - наука для інших неадекватів - отриматимай відповідне покарання, громадяни теж будуть знати, що це за лютина і на що вона здатна.
Андерсон Показати IP 27 Серпня 2021 16:48
Я дивуюся з тої муніципальної поліції! Що самі не могли викликати наряд? В них все відеоспостереження, спільно би швидко знайшли того неадекватного. От, ні, треба розголос, а потім може колись вони шось якось й зроблять. Які в них, взагалі, обов'язки, за що вони свій хліб їдять?
В. Показати IP 27 Серпня 2021 17:29
Может он кушать хотел очень
Гиг до В. Показати IP 27 Серпня 2021 20:20
А може й какать.
Знаючий Показати IP 28 Серпня 2021 15:52
Це військовослужбовець з дружиною,проживають на Привокзальній,14а
Угу до Знаючий Показати IP 28 Серпня 2021 19:15
Це вчитель фізкультури з коханкою, проживають на Надстирній 9.
Мудачина до Знаючий Показати IP 28 Серпня 2021 19:18
Як ти це визначив, чорт? На відео тільки качка догори дригом, то що ти тут муть наганяєш?!