USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька просять встановити «лежачі поліцейські»

13 Серпня 2016 09:00




У єдиній системі електронних петицій міста зареєстровано пропозицію розмістити «лежачих поліцейських» на центральній вулиці міста – на проспекті Волі.

Про це повідомляє «Волинська правда».





«Останнім часом власники швидкісних спортивних мотоциклів вибрали для себе проспект Волі як швидкісну трасу. Рівень шуму від цих транспортних засобів перевищує всі допустимі норми. Тим більше, що їздять вони і вдень і вночі», - йдеться у петиції.

Автор ініціативи Володимир Кунаков для вирішення проблеми пропонує встановити «лежачих поліцейських» біля пішохідних переходів: «Знання»- «Роуз кафе», «Соло піцца» - «Сонечко» та біля гімназії №4.

Наразі петиція набрала 14 голосів. Втім, до закінчення збору підписів залишилося ще 10 днів. Необхідна кількість підписантів – 300 осіб.




Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вася Показати IP 13 Серпня 2016 09:43
швидкісна їзда по вулицях мііста для патрульної поліції є топ 10 смішних викликів!!!
Саша до Вася Показати IP 13 Серпня 2016 10:54
а валютники в центрі міста у який топ входять?
лучани Показати IP 13 Серпня 2016 10:10
Совкам все невгодиш. Є ями -погано, нема ям -також погано.
SS Показати IP 13 Серпня 2016 11:17
Дремпеля треба побудувати таки горки голандськi коли швидше будуть їхати то дремпель працює як трамплін і все щасливого польоту
Лучанин Показати IP 13 Серпня 2016 12:41
Скільки ти тих мєнтів не ложи на дорогу - корінь проблеми в іншому - у відсутності банальної культури їзди і поваги один до одного..
Zorro Показати IP 13 Серпня 2016 13:09
Вова,поміняй вікна на пластикові! Скоро на швидкість вітру будеш петицію писати
дідо Показати IP 13 Серпня 2016 13:47
Ваван Кунаков за своє життя змінив багато робіт та провесій, але недосягнув нічого. Тепер він " пропонує". Своє життя влаштуй спочатку.
небайдужий Показати IP 13 Серпня 2016 18:33
йолопи. Вже це було, убрали, хтось знову хоче бобла настригти? Держава багата, мільярди зариває в землю, а рівень життя в ср.... .
Green Показати IP 13 Серпня 2016 19:07
А може треба зробити скрізь хороші дороги і попросити гасати не в центрі