У Луцьку будуватимуть нову станцію швидкої?
На розгляд луцької архітектурно-містобудівної ради винесли проект будівництва нового приміщення Луцької станції швидкої медичної допомоги. Про це 24 квітня повідомляє репортер «Волинських Новин».
Як розповів проектант, станцію швидкої медичної допомоги у Луцьку хочуть збудувати на вулиці Словацького, поблизу існуючого приміщення підстанції №1 Луцької СШМД. Нове приміщення складатиметься з трьох частин – чотириповерхового адміністративного корпусу, гаражів на 19 машин та ремонтного блоку. Про потребу спорудження нової будови говорив і головний лікар станції Олег Куц.
Проте у членів архітектурно-містобудівної ради виникло багато застережень. Василь Дузь-Крятченко запропонував, щоб нинішнє приміщення підстанції №1 використовувалося для ремонту й у якості гаражів, а спорудити – лише адмінбудинок. Олег Куц зазначив, що для СШМД це буде «завелико». Інший член архітектурно-містобудівної ради Ігор Левчук схвально віднісся до пропозиції пана Дузя-Крятченка. Тарас Рабан вважає, що у запропонованому проекті «архітектури нема», а вигляд – напівпромислового типу. Також пан Рабан порушив питання, щоб розташована поблизу вулиця Затишна була вільною для руху транспорту.
Директор департаменту містобудування Луцької міськради Георгій Шевчук також дотримується позиції, подібної до думки Тараса Рабана. Те, що вулиця Затишна має бути вільною для автомобілів, – це на користь і самій швидкій. «Враження, що взятий типовий проект…. Це – позавчорашній день у проектуванні», – охарактеризував пан Шевчук продемонстрований проект. Така споруда «не краща за обкомівські гаражі», збудовані ще у 50-х роках минулого століття (у них розміщена зараз підстанція №1 Луцької СШМД – «ВН»). Георгій Шевчук наполягає на тому, щоб при спорудженні таких об’єктів, як станція швидкої меддопомоги, були дотримані серйозні вимоги.
Розставив крапки над «І» у дискусії виступ першого заступника Луцького міського голови Лариси Соколовської. За її словами, чи взагалі доцільне єдине приміщення для станції швидкої з точки зору самої медицини? Крім того, пані Соколовська застерегла від спорудження 4-поверхової будівлі через стан грунтів у цьому районі міста. Лариса Соколовська зазначила, що з огляду на фінансову ситуацію зараз ніхто не виділятиме коштів з бюджету на спорудження нової станції швидкої.
Тому розгляд проекту нової СШМД архітектурно-містобудівна рада відклала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів проектант, станцію швидкої медичної допомоги у Луцьку хочуть збудувати на вулиці Словацького, поблизу існуючого приміщення підстанції №1 Луцької СШМД. Нове приміщення складатиметься з трьох частин – чотириповерхового адміністративного корпусу, гаражів на 19 машин та ремонтного блоку. Про потребу спорудження нової будови говорив і головний лікар станції Олег Куц.
Проте у членів архітектурно-містобудівної ради виникло багато застережень. Василь Дузь-Крятченко запропонував, щоб нинішнє приміщення підстанції №1 використовувалося для ремонту й у якості гаражів, а спорудити – лише адмінбудинок. Олег Куц зазначив, що для СШМД це буде «завелико». Інший член архітектурно-містобудівної ради Ігор Левчук схвально віднісся до пропозиції пана Дузя-Крятченка. Тарас Рабан вважає, що у запропонованому проекті «архітектури нема», а вигляд – напівпромислового типу. Також пан Рабан порушив питання, щоб розташована поблизу вулиця Затишна була вільною для руху транспорту.
Директор департаменту містобудування Луцької міськради Георгій Шевчук також дотримується позиції, подібної до думки Тараса Рабана. Те, що вулиця Затишна має бути вільною для автомобілів, – це на користь і самій швидкій. «Враження, що взятий типовий проект…. Це – позавчорашній день у проектуванні», – охарактеризував пан Шевчук продемонстрований проект. Така споруда «не краща за обкомівські гаражі», збудовані ще у 50-х роках минулого століття (у них розміщена зараз підстанція №1 Луцької СШМД – «ВН»). Георгій Шевчук наполягає на тому, щоб при спорудженні таких об’єктів, як станція швидкої меддопомоги, були дотримані серйозні вимоги.
Розставив крапки над «І» у дискусії виступ першого заступника Луцького міського голови Лариси Соколовської. За її словами, чи взагалі доцільне єдине приміщення для станції швидкої з точки зору самої медицини? Крім того, пані Соколовська застерегла від спорудження 4-поверхової будівлі через стан грунтів у цьому районі міста. Лариса Соколовська зазначила, що з огляду на фінансову ситуацію зараз ніхто не виділятиме коштів з бюджету на спорудження нової станції швидкої.
Тому розгляд проекту нової СШМД архітектурно-містобудівна рада відклала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.